Kalendarzyk Klubu Espero 2006-Oficjalna Prezentacja ! - Strona 18

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kto używa open office mają legalnego microsoft office?


-----------------
czasem tu zaglądam


[ wiadomość edytowana przez: Adam4302 dnia 2011-02-08 23:58:59 ]
  
 
Cytat:
2011-02-08 23:32:14, robert_or3 pisze:
to jest pod open office


nooo... wiem , zdążyłem sprawdzić

...i myślisz , ze z powodu Twojej wizji będziemy (ja i wielu wielu innych forumowiczów) instalować na momencik cały program po to tylko , żeby otworzyć 1 "fanaberię" ??!


Niech będzie , ze się czepiam ..ale chyba tom razom przesadziłeś swoim egocentrycznym optymiźmie
  
 
Kalendarzyk 12x12 wygląda mniej więcej tak:

  
 
Cytat:
2011-02-09 21:25:17, robert_or3 pisze:
Kalendarzyk 12x12 wygląda mniej więcej tak:




Ladne, ale to logo daewoo... przeciez takie nawet nie bylo montowane w espero.

Mi osobiscie najbardziej podoba się to z tylnej klapy (ale nie z kapustą, ale to z napisem espero)

Pozdr.
  
 
Cytat:
2011-02-09 21:25:17, robert_or3 pisze:
Kalendarzyk 12x12 wygląda mniej więcej tak..



Ładne ..ale sie mi wydawa (oprócz tego co zaopiniował Robert) ..że zmieniłeś dość mocno niekorzystnie proporcje Esperaka

No i może ..miast pokazywać cieńkie próbki , udostępnisz tę fanaberię na forumie w normalny sposób ??
  
 
Znaczek jest taki nie inny bo taki akurat znalazłem. Niełatwo jest znaleźć ten z napisem espero w takiej wersji, w której dałoby się go wstawić do kalendarza. W każdym razie mnie się to nie udało. Proporcje zdjęć są w 99% zgodne z orginalnymi. Na zdjęciu które tu wrzuciłem esperak wygląda na wyższy zapewne dlatego że auto stoi pod kątem. Pliki wrzuciłem na ftp (co moim zdaniem jest chyba najbardziej oczywiste jako że to serwer klubowy) i na chomika. Jeśli to za mało dodaję kaledarzyk 12x12 tutaj.

P.S. Jeśli ktoś by się zastanawiał co robi za tło to jest to coś co niestety występuje w parze z każdym niemal esperakiem. Rdza

[ wiadomość edytowana przez: robert_or3 dnia 2011-02-10 15:19:39 ]
  
 
Cytat:
2011-02-10 15:16:49, robert_or3 pisze:
Pliki wrzuciłem na ftp (co moim zdaniem jest chyba najbardziej oczywiste jako że to serwer klubowy) i na chomika. Jeśli to za mało dodaję kaledarzyk 12x12 tutaj.



Ludzie! trzymajta mie !

Nie rób z nas (i siebie) debili ! ...gdzie to jest i jak to jest ..to już dawno wiemy !

Cały czas zmierzam do tego , żebyś się obudził ..albo odparował z tego co bierzesz ..i zrobił coś z tą "fanaberią" czyli wkleił link do NORMALNEGO formatu pliku !
  
 
Co uważasz za normalny format? Do pdf i jpg eksportować nie mogę bo ujawniają się elementy niewidoczne i wychodzi kaszana.
Mogę spróbować przerobić na format microsoft office, ale nie wiem jakie będą efekty. Poza tym dla różnych pakietów są różne formaty.


[ wiadomość edytowana przez: robert_or3 dnia 2011-02-11 06:44:40 ]