Kalendarzyk Klubu Espero 2006-Oficjalna Prezentacja ! - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Fajna rzecz. Jakby szło dla W-wy to ja poproszę 10 sztuk. Cekawe jaki będzie koszt wersji ściennej
  
 
a ja swoje kalendarzyki już mam...
są na prawdę super!!
polecam wszystkim - WARTO!!
pozdrawiam
  
 
To i ja 40 szt proszę, rachunek prosty 10zł + przesyłka oczywiście
super
  
 
dla mnie 20 szt. !!!! jesli jeszcze cos zostało !!!

Raffsa
  
 
SUPER, SUPER, wezmę 10 sztuk jeśli coś zostało.
  
 
A może Warszawa by coś ustaliła!! Co z wysyłką bo raczej berdziej bedzie sie opłacało wysłać grupowo!! Wyjdzie taniej!


  
 
i dla mnie z 10 szt.
  
 
Cytat:
2005-12-28 11:47:42, Andzia54495 pisze:
A może Warszawa by coś ustaliła!! Co z wysyłką bo raczej berdziej bedzie sie opłacało wysłać grupowo!! Wyjdzie taniej!


Jeśli nikt sie nie zgłosi to mozna będzie wysłac na mój adres i zorganizujemy jakis spot kalendarzykowy
Kto wysyła?
  
 
Ja sie tym wszystkim zajmuje jezeli reszta sie zgadza napisz mi na privie adres a ja ci podam kosztorys dane konta itp! Ostrzegam to będzie duża przesyłka
  
 
Cytat:
2005-12-28 14:05:45, Andzia54495 pisze:
Ja sie tym wszystkim zajmuje jezeli reszta sie zgadza napisz mi na privie adres a ja ci podam kosztorys dane konta itp! Ostrzegam to będzie duża przesyłka


Oki, to poczekamy dzień lub dwa na ewentualne sprzeciwy lub zgodę na to żeby wysłać do mnie . Jak bardzo duża to będzie przesyłka??
  
 
Przesyłka będzie zawierała 340 kalendarzyków!

Mam nadzieje ze mam dobre dane proszę o potwierdzenie czy sie zgadza
Bartek1112 - 20 sztuk
mifi - 20 sztuk
kobar - 100 sztuk
slawekk - 20 sztuk
slayter - 50 sztuk
carbol - 20 sztuk
marcin15-16v - 30 sztuk
Zalmed - 30 sztuk
draco_pl - 10 sztuk
Krzysiek-Diackon - 40 sztuk


Koszt klendarzyków 85 złotych + koszt przesyłki ale to dopiero napisze Ci jak pójde i wyśle bo nie wiem ile to bedzie dokładnie kosztowało bo to będzie szło raczej na wage! Jeśli sie wszyscy zdecydują to prześle ci na privie jak wygląda sprawa z kosztem i przelewem wpłacisz na konto

Jeśli ktoś chce to mogę wysłać indywidualnie!!


[ wiadomość edytowana przez: Andzia54495 dnia 2005-12-28 20:06:17 ]
  
 
Jeszcze ja poprosze 20
  
 
Cytat:
2005-12-27 14:14:44, draco_pl pisze:
...Cekawe jaki będzie koszt wersji ściennej..."


Jutro się postaram dorwać szefa firmy i wyciągnąć konkrety...niestety do tej pory był nieuchwytny i zapracowany...niestety emelkowo było trudno się dogadać i cokolwiek wyciągnąć

Pozdrowiooonkaa
  
 
Dziś odebrałem swoją partię...a w zasadzie Boguś dobry kolega swoją super furką mi podrzucił kalendarzyki


wielkie dzięki, są na prawdę super.......

na dzień dobry pozbylem sie już 8miu.... wiec nie wykluczone że mi niedługo braknie


pozdro
  
 
Witam.
Potwierdzam, ja poproszę 100szt.
Pozdrawiam
kobar
  
 
Cytat:
2005-12-27 14:14:44, draco_pl pisze:
...Cekawe jaki będzie koszt wersji ściennej..."



Już ...właśnie odłożyłem telefon w tej sprawie:

Najbardziej optymalna wersja to:
- kalendarz ścienny jednoplanszowy w formacie B2 (50x70cm)
...w wersji podstawowej bez "listwowania" (na górze i dole krawędzie z metalową listwą) koszt 1 szt.(z konkret.rabatem!) ok.3,30zł max 3.50zł.


Zamówić trzeba min.500 sztuk

Ponieważ łącznie to już stanowi dość poważny koszt bo ok,1,7kkzł akcja musiała by być poparta konkret zamówieniem ze strony Klubowiczów i Sympatyków & innych pasjonatów Espero.

Proszę o opinie.
Dziękuję. Pozdrawiam



[ wiadomość edytowana przez: bogdan1 dnia 2005-12-29 10:26:26 ]
  
 
QLogic dodany! Kalendarzyki posegregowane!! I podzielone!! Czyli wysyłka bedzie liczyła 360 kalendarzyków. Koszt samych kalendarzyków do Wawki 90 złotych + koszt przesyłki ale to dopiero podam jak wyśle bo nie wiem ile to bedzie w sumie kosztować bo raczej paczuszka pójdzie na wage!

Teraz czekam na decyzje do kogo mam wysłać!
  
 
Cytat:
2005-12-29 10:24:16, bogdan1 pisze:
Już ...właśnie odłożyłem telefon w tej sprawie: Najbardziej optymalna wersja to: - kalendarz ścienny jednoplanszowy w formacie B2 (50x70cm) ...w wersji podstawowej bez "listwowania" (na górze i dole krawędzie z metalową listwą) koszt 1 szt.(z konkret.rabatem!) ok.3,30zł max 3.50zł. Zamówić trzeba min.500 sztuk Ponieważ łącznie to już stanowi dość poważny koszt bo ok,1,7kkzł akcja musiała by być poparta konkret zamówieniem ze strony Klubowiczów i Sympatyków & innych pasjonatów Espero. Proszę o opinie. Dziękuję. Pozdrawiam [ wiadomość edytowana przez: bogdan1 dnia 2005-12-29 10:26:26 ]



jestem na TAK
  
 
Cytat:
2005-12-29 11:46:01, Andzia54495 pisze:
Teraz czekam na decyzje do kogo mam wysłać!


Jeśli nie znajdą się chętni to potwierdzam
  
 
Kurde, parę dni mnie nie było i się narobiło....
Reflektuję na 20 sztuk kalendarzyków, ino coś nie widze chętnych z 3-miasta, więc nie wiem jak z przesyłką...