ATAK ZIMY!!!! - Strona 11

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
Jutro ślizgającym się i nie mogącym ruszyć ze skrzyżowania kierownikom "madafaka zajebali mi składaka" na łysych letnich spuszczam wpierdol.



Dobrze, że nie widziałeś moich letnich Slików przednich

Ale na szczęście już ich sam więcej nie będę oglądał.
  
 
Cytat:
2010-11-29 21:13:11, pyrekcb pisze:
Szczęśliwiec. U mnie korki takie, że się nawet wskazówka od temp. nie chciała podnieść. A do domu wracałem jakieś 1.5h.

A to nie masz tak że jak stoisz w korku to Ci się temperatura podnosi? (mam na myśli temp. silnika .... i nie tylko)
  
 
Cytat:
2010-11-29 22:48:02, robert_or3 pisze:
A to nie masz tak że jak stoisz w korku to Ci się temperatura podnosi? (mam na myśli temp. silnika .... i nie tylko)



No niestety, współczesne sadzomiotacze mają dość wysoką sprawność cieplną i w zimowym korku wskazówka ani drgnie.
A mój model niestety nie ma dodatkowego dogrzewania płynu.
  
 
Cytat:
2010-11-29 21:15:07, pyrekcb pisze:
Dziś pod "kalafiorem" wypchałem gwiazdę cdi, a potem pod domem sąsiada "piątką" - na jutro ma umówioną wymianę, ale boi się jechać.


Ja przed chwilą wpychałem Peugeota na miejsce parkingowe - za kierownicą starsza pani, która na letnich oponach dawała silnik do odcinki i mówiła że w zeszłym roku miała zimówki i było jej tak samo ch***

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Dzisiaj było sporo policji. Czyżby DeeJay dotrzymał słowa?
  
 
Cytat:
2010-11-30 17:12:15, robert_or3 pisze:
Dzisiaj było sporo policji. Czyżby DeeJay dotrzymał słowa?



Zrobiłem 40 km po mieście bez żadnych problemów, zero korków, tam gdzie jechałem było przejezdnie prawie tak jak wieczorami Chyba nasze forum czyta cała Łódź
  
 
Cytat:
2010-11-29 22:57:42, pyrekcb pisze:
No niestety, współczesne sadzomiotacze mają dość wysoką sprawność cieplną i w zimowym korku wskazówka ani drgnie. A mój model niestety nie ma dodatkowego dogrzewania płynu.



To prawda. Ja mam dogrzewacz, a i tak jak w korku rozkręcę grzanie na maksa to i tak wskazówka leci o dwa milimetry do dołu.

Dogrzewacz daje tylko tyle dobrego, że po przejechaniu 2 km z nawiewów dzisiaj leciało już w miarę ciepłe powietrze.
  
 
Cytat:
2010-11-30 17:51:29, DeeJay pisze:
Zrobiłem 40 km po mieście bez żadnych problemów, zero korków, tam gdzie jechałem było przejezdnie prawie tak jak wieczorami Chyba nasze forum czyta cała Łódź




Al. Włókniarzy nie była zakorkowana?
  
 
Cytat:
2010-11-30 18:41:50, archive15 pisze:
Al. Włókniarzy nie była zakorkowana?



Sam byłem w szoku, ale nie. Przynajmniej około godziny 9
  
 
Ło to rzeczywiście szokoza. Pewnie za to w czasie kiedy pisałeś te słowa było tak jak myślę
  
 
I to po raz kolejny jest dowodem na to, że TV kłamie.

Właśnie przed momentem oglądałem Wiadomości na Polsacie i pokazywali, że dziś Łódź stała cała sparaliżowana.
Podejrzewam, że mają jednodniowe opóźnienie w informacjach
  
 
Cytat:
2010-11-30 19:31:22, kisztan pisze:
I to po raz kolejny jest dowodem na to, że TV kłamie. Właśnie przed momentem oglądałem Wiadomości na Polsacie i pokazywali, że dziś Łódź stała cała sparaliżowana. Podejrzewam, że mają jednodniowe opóźnienie w informacjach

ode mnie auta stały 18 godzin w korku ale z wczoraj na dzisiaj
  
 
Cytat:
2010-11-29 21:13:11, pyrekcb pisze:
Szczęśliwiec. U mnie korki takie, że się nawet wskazówka od temp. nie chciała podnieść. A do domu wracałem jakieś 1.5h.


od makro do krzyżówki Popularna - Jerozolimskie 1h- kilka metrów a całą trasę ok 15km 4h
TC to zajebista sprawa
  
 
Cytat:
2010-11-30 20:04:05, Kula69 pisze:
TC to zajebista sprawa



Fakt, jeżeli jest fabrycznie dobrze "zestrojony".

A dzisiaj Łódź znowu stoi
  
 
E tam. Dzisiaj było znacznie lepiej niż wczoraj (nie licząc tego że ktoś nam zrobił lifting tyłu w ducato).
  
 
Cytat:
2010-12-01 08:34:54, DeeJay pisze:
Fakt, jeżeli jest fabrycznie dobrze "zestrojony". A dzisiaj Łódź znowu stoi


Chyba dobrze, jakieś błyski na desce i pierwszy ze świateł
jak nie ma korka, wczoraj naturalna selekcja zasypanych aut do następnego roztopu spowodowała brak korków na mojej trasie
dziś też było znośnie
  
 
Wykolejony szynobus i znowu 1,5 godziny jechałem do roboty
  
 
W taką pogodę ciesze się że mój nosorożec ma napęd na 4 kopytka i kontrolę trakcji
Parkowanie w zaspach na chodnikach gdzie osobówki boją się wjechać to pikuś
  
 
Cytat:
2010-12-02 20:58:36, krzychu_ch pisze:
to pikuś


PAN PIKUŚ!
  
 
Mnie dzisiaj wnerwiły ciężarówki które nie był w stanie podjechać pod wiadukt z pracy odcinek ok 1km pokonałem w ponad 29 minut później na szczęście było lepiej i jakoś z dwójki dało się startować