ATAK ZIMY!!!! - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak wygląda widok z mojego okna w dniu 5 kwietnia 2006roku o godz 17:05

  
 
i co gorsze... dalej sypie!!
widok z mojego okna jest podobny... z tą różnicą że nie widać za bardzo bloków z drugiego osiedla bo tak duży śnieg leci...
  
 
Cytat:
2006-04-05 17:08:20, Czarek_Rej pisze:
Tak wygląda widok z mojego okna w dniu 5 kwietnia 2006roku o godz 17:05


Jaki tam 5 kwietnia. Na zdjęciu to ja widzę 25 marca
  
 
Cytat:
2006-04-05 17:21:41, Esperynek pisze:
Jaki tam 5 kwietnia. Na zdjęciu to ja widzę 25 marca




Czarek coś ściemnia
  
 
Cytat:
2006-04-05 17:35:20, krzychu_ch pisze:
Czarek coś ściemnia



Na wchód od Łolkusha, aż do Krakowa widoki są identyczne z tymi na zdjęciach. Nawet dzisiaj chyba z 8 cm białego syfu musiałem z auta zrzucać.
  
 
Cytat:
2006-04-05 17:08:20, Czarek_Rej pisze:
Tak wygląda widok z mojego okna w dniu 5 kwietnia 2006roku o godz 17:05..."


2 godzinki później....z innego okna ...i nadal sypie!! :



To już zdrowe przegięcie ....

Na całe szczęście, w ostatnim grudniu, kupiliśmy "żywą i ukorzenioną" choinkę ...będzie jak znalazł na Wielkanoc ..tylko zamiast bombek itp powiesimy jajeczka i takie tam ...zajonce


[ wiadomość edytowana przez: bogdan1 dnia 2006-04-05 20:32:35 ]
  
 
Cytat:
2006-04-05 20:31:06, bogdan1 pisze:
2 godzinki później....z innego okna ...i nadal sypie!!



Tu mnie na wsi jak i w Krakowie przynajmniej ulice - nawet te gówniane są czarne.
  
 
Nic nie sciemniam... wrzucilem baterie do aparatu po dluuugiej przerwie.. stąd ta data. Zdjecie Bogusia obrazue to jak bylo... teraz jest ok 5-10cm sniegu... a ja jutro do Warszawy kur... jade
  
 
Spoko, jutro w Warszawie ma byc 8 stopni i bez deszczu, ale w niedziele juz 17 stopni bedzie
  
 
heh nie powiem fajna pogoda w ojczyznie ))

u mnie teraz plus 9 i sucho ))
  
 
stan z godz 14.00



stan z godz. 21.40





  
 
Ledwo śnieg sie skończył to połowa kierowców (chciałem tu użyć brzydszego słowa) juz opony na letnie zmieniła. A tu taka niespodzianka Niedawno wróciłem z gliwic, nic specjalnego, na A4 troche mokro i tyle. Widoczność na poziomie przynajmniej 500 metrów, a 40% samochodów ma włączone światła przeciwmgielne z tyłu Co za debile

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Cytat:
2006-04-05 22:14:55, Adam4302 pisze:
Ledwo śnieg sie skończył to połowa kierowców (chciałem tu użyć brzydszego słowa) juz opony na letnie zmieniła. A tu taka niespodzianka Niedawno wróciłem z gliwic, nic specjalnego, na A4 troche mokro i tyle. Widoczność na poziomie przynajmniej 500 metrów, a 40% samochodów ma włączone światła przeciwmgielne z tyłu Co za debile



też zmieniłem na letnie...

i ogólnie nie jest tak źle

co do kierowców na przeciwmgielnych.. to zgadzam sie że to debile...

ale i tak nie są aż tacy źli......

zpotkałem 2ch imbecyli totalnych na pozycyjnych.....


jeden prawie mi sie wpakował w dupe...

bo wyjeżdżałem z parkingu... patrze w lusterko wolne...... wiec ruszam...

jak wjechałem na drogę... i spojrzałem w lustro zauważyłem CC na pozycyjnych.....

jakby we mnie przypier... to była by moja.. wina.. bo jak mu udowodnić ze jechał na pozycyjnych..


później spotkałem przy skręcie w moją ulicę kolejnego CC na pozycjach... obtitałem kolesia.....

sprawiał wrażenie że nie wie co od niego chce
  
 
Cytat:
2006-04-05 22:22:30, Kolber7 pisze:
...." kolejnego CC na pozycjach... obtitałem kolesia..... sprawiał wrażenie że nie wie co od niego chce..."


Ja nawet wiem dlaczego nie wiedział ....titaczek esperaka Koliberka jest ...taki jak u koliberka ...tego że "tita" możesz się domyśleć tylko jak widzisz, że klepie dłonia charakterystycznie po kierownicy
  
 
Cytat:
2006-04-05 22:02:01, Kolber7 pisze:
stan z godz 14.00 stan z



esperaka bys wstawił pod tą płachtę a nie nubiere, jeszcze zardzwieje szybciej


W P-ń dzisiaj ładnie był, ok. 20 zrobiło sie zimna ale cóż mamy dopiero kwiecień
  
 
Cytat:
2006-04-05 23:38:38, Karol13 pisze:
esperaka bys wstawił pod tą płachtę a nie nubiere, jeszcze zardzwieje szybciej W P-ń dzisiaj ładnie był, ok. 20 zrobiło sie zimna ale cóż mamy dopiero kwiecień



widzisz drzwi za esperakiem???

tam parkuje... ale aktalnie mam tam studio fotograficzne przez parę dni... dlatego biedak moknie na dworze
  
 
Cytat:
2006-04-05 22:53:40, bogdan1 pisze:
Ja nawet wiem dlaczego nie wiedział ....titaczek esperaka Koliberka jest ...taki jak u koliberka ...tego że "tita" możesz się domyśleć tylko jak widzisz, że klepie dłonia charakterystycznie po kierownicy



Titek mam jak w każdym esperaku, wiec nie wiem o co C biega.....

a to że T niedosłyszysz to juz inksza sprawa
  
 
Cytat:
2006-04-05 23:38:38, Karol13 pisze:
..." esperaka bys wstawił pod tą płachtę..."


Teee...Karol!...sie kurna nie spoufalaj zanadto! ...to nie je żadna "ta płachta" jeno słynny GARAŻ KOLBERA !!

a na marginesie....wcale bym takowym Kolibro-Wynalazkiem nie pogardził gdybym miał do dyspozycji
  
 
Cytat:
2006-04-06 00:08:20, bogdan1 pisze:
...to nie je żadna "ta płachta" jeno słynny GARAŻ KOLBERA !!


Przepraszam bardzo jeśli kogoś uraziłem nie wiedziałem
  
 
Kuźwa. Jak czytałem wasze wczorajsdze posty to myślałem, że se jaja robicie. I tak myślałem do dzisiejszego ranka. Znowu biało.
Niech już bedą te wybory, bo na wiosnę do września przyjdzie nam czekać