ATAK ZIMY!!!! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zaraz zostaniesz zjebany
  
 










  
 
Kolber, to jest w K-cach?
U mnie w Cz-wie jest identycznie
  
 
tak Katowice
  
 
ciepło sie robi.. snieg topnieje... bedzie dobrze
  
 
Cytat:
2006-01-01 12:39:04, Czarek_Rej pisze:
ciepło sie robi.. snieg topnieje... bedzie dobrze



i znowu zwykła, czarna droga
  
 
Cytat:
2006-01-01 12:40:07, -JACO- pisze:
i znowu zwykła, czarna droga



Noo... i nie bedzie mozna zawinąc bączka na ruchliwym skrzyzowaniu.... znowu kupa blota.. brudne i zasolone auto... wrrrrrrr ja chce SNIEGU!!!!!!!!!!!!!
  
 
Jaki śnieg! Jaka zima! WYNOCHA!!!! Nawet durne zwięrzęta na zimę idą spać, albo lecą do ciepłych krajów, tylko głupi człowiek lata do roboty... egh... chętnie bym się w listopadzie walnął do wyra i pospał do końca marca.
  
 
Cytat:
2006-01-01 13:26:51, Czarek_Rej pisze:
Noo... i nie bedzie mozna zawinąc bączka na ruchliwym skrzyzowaniu.... znowu kupa blota.. brudne i zasolone auto... wrrrrrrr ja chce SNIEGU!!!!!!!!!!!!!



Czarek nie panikuj...
dzisiaj znowu zaczęło trochę sypać...
może jeszcze będzie śnieg...
  
 
Wy se chyba zartujecie z zima, bylem na sylwka w koszarawie i od piatku do dzis naogladalem sie tyle sniegu ile w zyciu nie widzialem...

Brama, ktorej gora w lecie jest ponad 2m nad ziemia byla prawie przy moich kolanach... ile bylo sniegu mozna se obliczyc.

O dojezdzie samochodem mozna pomarzyc - bezposrednio za plugiem lub max. 15 minut po jego przejezdzie jeszcze mozna probowac.

Warunki do jazdy okropne, zawozil nas tesc i podziwiam ze ani razu sie nie zakopal (dopiero wracajac - sam ). Droge ktora przebywa sie w lato w 1h 50 minut jechalismy 6 godzin omijajac dziesiatki korkow TIRowych.


I to jebanie do sklepu 1h z domku po stoku przez 1,5m sniegu... jesu juz w domku, ide do lozia.

Wesolego roku i zdrowych jajek
  
 
Jeżdżąc w tym bałaganie auto jeszcze pali przynajmniej dwa razy tyle
Cały czas jedynka albo dwójka bo klaps przed Tobą nie pojedzie swoim trupciem na łysych letnich oponach więcej jak 20-30 km/h
  
 
Cytat:
2006-01-02 20:22:07, DeeJay pisze:
Cały czas jedynka albo dwójka bo klaps przed Tobą nie pojedzie swoim trupciem na łysych letnich oponach więcej jak 20-30 km/h



Gdzie Ty mieszkasz/żyjesz. Ja jak już zauważyłem tego typu kłopoty, to dotyczyły one raczej wszystkich kierowników (vide ostatni piątek w Krakowie).
  
 
niechce sie chwalic ale w chorzowie znów sypie
  
 
A w Lublinie dzisiaj rano spadł deszczyk.. na zamarzniętą ziemię.Nie wolno było parkować w poprzek wzniesienia bo sie samochód bokiem zsuwał )
  
 
W Krakowie leje jakoś od godz.14-15... Dzieki temu śniegu coraz mniej
  
 
A w Rzeszowie leje juz od kilku dni ogolnie pogod do dupy
  
 
W Katowicach lał deszcz od wczoraj... dopiero dzisiaj koło 13 zaczeło troche sypac... pozniej przestało... mniej wiecej od 18-19 sypie jak szalone A-4 jest juz prawie biała.. mnóóóstwo mokrego sniegu.. a raczej mazi sniegowej
  
 
lol to bierz espero ,i zróbimy sobie kuligbedzie wesoło
  
 
Cytat:
2006-01-02 22:03:04, patrykowski pisze:
lol to bierz espero ,i zróbimy sobie kuligbedzie wesoło



OK! juz jade... przyszykuj tylko 60zł na lpg na shellu i mogemu jezdzic całą noc!

aha.. i pojdziesz jutro za mnie do roboty
  
 
nie zapomnijcie wpaść po mnie