ATAK ZIMY!!!! - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-01-02 22:15:37, Kolber7 pisze:
nie zapomnijcie wpaść po mnie



tez masz pusty zbiornik??
  
 
wiesz że nawet nie wiem... mój stary dziś kajś był esperolotem, moze zatankował
  
 
to co chłopcy z tym kuligiem...??
bo nie wiem czy mam się kłaść spać
czy czekać na Was...
podjechalibyście też ??


[ wiadomość edytowana przez: Amissu dnia 2006-01-02 22:55:28 ]
  
 
wlasnie wrocilem z Londynu. Kolega (australijczyk, od marca w Londynie) powiedzial, ze snieg widzial 2 razy w zyciu, raz w Szwajcarii jak byl na nartach i gdzies tam jeszcze.
Jednym slowem - Londyn czysty, temperatura od 0 do 9 stopni... Z niedowierzaniem czytalem komunikaty o sniezycy w Polsce i we francji



[ wiadomość edytowana przez: Robert_S dnia 2006-01-03 01:19:57 ]
  
 
chopcy dali d.....


nie pryjechali po mnie
  
 
Jak widzę kolejne opady to krew mnie zalewa.. ..niestety taką mam pracę że jeździć muszę...dzisiaj , po raz już nie pamiętam który tej jesienieno/zimy musiałem jechać A4 w gorzej niż koszmarnych warunkach ....nie wiem,nie rozumiem....może A4 ma być zostać jakimś pomnikiem nieudolności naszych drogowców albo co ??....czegoś takiego nie było nigdy dotąd ....setki kierowców , którzy porozbijali swoje auta na "zawsze czarnej" "autostradzie" powinni wytoczyć sprawę odpowiedzialnym za stan drogi służbom!....słów brakuje
Zamiast po dwóch, trzech ....wracam z trasy po 5-6 godzinach umęczony jak gołota po 10 rundach (podobno kiedyś tyle wytrzymał
).....mam serdecznie dosyć tej zimy !!
  
 
4 godziny zapierd.....m z łopatą po dachu pod którym stoją samochody. Odsniezyłem ok połowe.. warstwa sniegu ok 40cm. ciezka jak skurw.....n. Jutro kolejne 4-5 godzin i dach bedzie czysty... tylko kto ten snieg z pod tego dachu wytarga to ja nie wiem.... teraz moge wiązac sznurowadła bez schylania....
  
 
Cytat:
2006-01-03 01:36:46, bogdan1 pisze:
Jak widzę kolejne opady to krew mnie zalewa.. ..niestety taką mam pracę że jeździć muszę...dzisiaj , po raz już nie pamiętam który tej jesienieno/zimy musiałem jechać A4 w gorzej niż koszmarnych warunkach ....nie wiem,nie rozumiem....może A4 ma być zostać jakimś pomnikiem nieudolności naszych drogowców albo co ??....czegoś takiego nie było nigdy dotąd ....setki kierowców , którzy porozbijali swoje auta na "zawsze czarnej" "autostradzie" powinni wytoczyć sprawę odpowiedzialnym za stan drogi służbom!....słów brakuje Zamiast po dwóch, trzech ....wracam z trasy po 5-6 godzinach umęczony jak gołota po 10 rundach (podobno kiedyś tyle wytrzymał ).....mam serdecznie dosyć tej zimy !!



kto jak kto ale ty sie powinnes cieszyc z tego faktu??wkoncu jakby niebyło to twój chleb??
  
 
Cytat:
2006-01-04 13:59:34, patrykowski pisze:
kto jak kto ale ty sie powinnes cieszyc z tego faktu??wkoncu jakby niebyło to twój chleb??



Niechcialbys tak zarabiać na chleb. Dzisiaj mialem darmową próbke tego co B1 wykonuje na codzien. Pomagałem mu zaladowac na lawete rozbite auto. Platforma bogusia stała w sniegu.. trzebabyło troszke piasku zeby ruszac... wogóle.. warunki są okropne!
  
 
no tak ,wiem jakie panuja warunki na drogach:-/ale chodzi mi oto ze kto jak kto ale on niepowinien sie burzyc oto ze jest tyle wypadków a warunki drogowe to juz swoja droga
  
 
A u mnie rzuca śniegiem...!!
nic nie widać...
normalnie... Polakom Gratulujemy Zimy...
a jak u Was z pogodą...??
  
 
Cytat:
2006-04-05 11:33:54, Amissu pisze:
A u mnie rzuca śniegiem...!! nic nie widać... normalnie... Polakom Gratulujemy Zimy... a jak u Was z pogodą...??


Właśnie zaczął padać deszcz.

A odnośnie zimy, to ja Polakom gratuluję zmiany opon na letnie w marcu.

Ja zmieniam dopiero poświętach.
  
 
Cytat:
Ja zmieniam dopiero poświętach.



Których?
Bo te wielkanocne są przecież "ruchome"

W Bielsku-Białej powyżej pewnego poziomu sporo śniegu nasypało, na dole deszcz. Gór nie widać!!!
  
 
Cytat:
2006-04-05 12:32:55, czytom pisze:
Których? Bo te wielkanocne są przecież "ruchome" W Bielsku-Białej powyżej pewnego poziomu sporo śniegu nasypało, na dole deszcz. Gór nie widać!!!



Bielsko nie daleko... więc podobne klimaty...
  
 
Eeeetam, w Warszawie 12 stopni na termometrze i piekne sloneczko
  
 
Cytat:
Eeeetam, w Warszawie 12 stopni na termometrze i piekne sloneczko



No to nacht Warsaw

P.S. U nas wczoraj jeszcze lepiej było
  
 
U nas do wyboru do koloru. Raz lunie deszczem, raz sypnie śniegiem i temperatura +2
  
 
umnie od rana(jak wstałem o 11 to juz padało)sypie do teraz:-/powalony klimat
  
 
Ano leci to białe gów..o leci niestety. W Warsiafce to oni nawet opon zimowych nie potrzebują, bo tam śnieg w mieście to kilka sekund leży.
Zresztą śniego powinien być tylko w górach, a mróz w zamrażalce. I ponoć w porządnych krajach tak mają...
  
 
w pożądnych krajach... dobre piotr_ek