Witajcie i pomóżcie - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-01-11 21:59:27, cezar1966 pisze:
Prędkości dla magnesówek bezpieczne, to ok. 160/170km/h -



To zależy od wielkości magnesu, wysokości anteny, grubości blachy na dachu i ilości szpachli na nim

Cytat:
nie sądzę, żeby ktoś przytomny śmigał szybciej po tym kraju.



Hmm... A przecież nie jeździmy z radyjkami tylko po polsce

Cytat:
Trzeba dbać o dach - ale tu wystarczy nalepka z folii bezbarwnej pod magnes i spoko !!!



Wystarczy dobrze wyczyścić kapcia przed założeniem na dach. Ja swojego zawsze zdejmuję i uwalniam od wszelakich paprochów i opiłków
Pozdro.
  
 
Cytat:
2006-01-20 10:37:58, dcnt pisze:
kup dluzszy przewod i przelutuj trzebabylo blizej CB zamontowac


Nie wszystkie kable są takie twarde.Mam Unidena FMH350/UKF/,gdzie osłona kabla jest bardzo miękka nawet na mrozie.Natomiast przy radio CB Uniden 520XL,kabel jest rzeczywiście twardy.Mięknie dopiero po zagrzaniu auta.Cóż,taka jego uroda.
  
 
Witam postanowiłem nie zaśmiecac forum i podpiąć się do posta kolegi, nosze sie z zamiarem kupna cb, antenkę wybrałem hustlera 100cm, problem mam z radyjkiem otóż chodzi mi o wymiary a konkretnie glębokość radia maksymalnie 15cm wgłąb mogę umieścić radio, a zestawy typu alan199 czy uniden 510 wydają się zbyt długie.
Więc jakie radi wybrać zaznaczam że nie chciałbym przepłacac z radie max do 260zł

[ wiadomość edytowana przez: teltom dnia 2006-01-26 00:04:42 ]
  
 
obawiam się że z krótszym będzie ciężko. do tego musisz doliczyć jeszcze gniazdo antenowe i wtyk antenowy z kablem.
  
 
powiedzcie mi jeszcze cos na temat radia alan199 czy to dobry wybór?, jakie są z nim problemy? czego to radio nie ma co posiada np uniden510xl chodzi mi o malutkie porównanie Dziękuje z góry
  
 
teltom
to tak jakbyś porównywał golfa i maluch. 199 to szumofon.
  
 
Cytat:
2006-01-26 00:03:19, teltom pisze:
... problem mam z radyjkiem otóż chodzi mi o wymiary a konkretnie glębokość radia maksymalnie 15cm wgłąb mogę umieścić radio, a zestawy typu alan199 czy uniden 510 wydają się zbyt długie. [ wiadomość edytowana przez: teltom dnia 2006-01-26 00:04:42 ]



..może sie myle,ale z tego co pamiętam to "gruba Berta" ONWA jeta krótsza od alana ,a na pewno od unidena.

...i jest lepsza od 199 jako radio!!!