Szumienie radia - neverending story..... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A więc i tak będziesz musiał wywalic podsufitkę...
  
 
Witam

Azrael niewywalaj żadnej podsufitki bo to sie mija z celem, możesz to bardzo łatwto sprawdzic, przejściowka kosztuje ok 3 zł, wyciag radio z wnęki, załóż nową przejściówke i deklikatnie ją podepnij, ale tak zeby nie wygiąć kabla antenowego / to wazne bo jest bardzo sztywny/, jedno ostre wygięcie i lamiesz bolec, złamany bolec = brak sygnału z anteny, jesli bedzie grało to jest ok, w takim przypadku zrob to co ja, z tym że ja jeszcze dodatkowo przeplotlem kabel przez kolucho ktore zamocowalem na tej wystajacej srubie z tylu radia i w ten sposob kabel idzie wzdłóż całej tylnej ściany radia niewyginając sie na boki-w każdym razie u mnie jest juz wszystko ok

Przejsciówke kupiłem u tego cfaniaka co sie tak na elektronice zna, mial 5 dostawcow i ta jest od 6, ma gruby bolec chyba tez troche elastyczny i jest w obudowie plastykowej.

pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: art13 dnia 2006-01-05 15:34:10 ]
  
 
to ja też mam takie problemy z radiem:/ tylko że moje ostatnio od paru dni samo sie włancza i wyłancza:/ ale to tam obleci gdy dotkne anteny to gra idealnie:|:/ co robić ludzie ? mam jakieś szajskie radio no ale jednak cyforwe juz (Było tam sobie) i gdy dotykałem styku na antenie przy dachu to odbierało rewelacja... co jest grane elektryki???

ps. pozostała mi tylko kaseta

aha azael napisz co i jak potem