Podłączenie DVD -> monitor

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy przez kabel s-video można podłączyć DVD player do PCta i oglądać filmy na monitorze (oczywiście z kartą grafiki z wejściem s-video)???
Czy wejścii służy tylko do zgrywania obrazu??
A może znacie jakiś inny, możliwie tani sposób na podłączenie DVD do komputera lub bezpośrednio do monitora ze standardowym wejściem VGA???

Żeby nie było OT to załóżmy że chcę to wszystko zamontować w escorcie w bagażniku bo to takie fajoskie, a teściowa też musi mieć troche rozrywki
  
 
o ile sie nie myle to:
Karta graficzna ma wyjscie s-video a nie wejscie.
Do tego typu zabawy potrzebujesz karte video,ale ja bym sie grubo zastanowil nad pakowaniem calego kompa do samochodu.
Kup tesciowej dvd do domu i niehc tam siedzi i odglada a Ty smigaj esinka..bo jak sie tesciowej to spodoba to nawet do kiosku po fajki bedziesz musial z nia jezdzic..
  
 
Wiem że można podłączyć każde urządzenie ale przez kartę telewizyjną. S-video w karcie graficznej to chyba wyjście a nie wejście?? W sumie nie wiem bo nie mam
  
 
jesli mas zgarte graficzna VIVO (video-in video-out) to mozesz podlaczyc przez s-video/composite, jesli masz tylko wyjscie TV to w tym temacie niestety nic nie zdzielasz... jedynie mozesz zmienic grafike na taka z wejsciem albo dokupic karte telewizyjna, ktore to z regoly posiadaja wejscie tv...
co do ogladania/zgrywania, to polecam intervideo WinDVR 3, mozna nie tylko zgrywac, ale rownierz bezproblemowo ogladac cos z wejscia na pelnym ekranie, czego niestety brakuje w wielu tego typu aplikacjach...

aha jeszcze jedno... NIE mylcie wEjscia z wYjsciem... jedno to nie drugie, sygnal albo do komputera wchodzi albo wychodzi, nie odwrotnie, niestety duzo ludzi nie zwraca na to uwagi:/
  
 
A cós takiego wogóle działa???
Czy wiecie może jak podłącze przez kartę graf. i s-video to będę miał obraz w dodatkowym oknie czy normalnie na pełny ekran tez da sie oglądać? No i czy potrzeba dodatkowego softu czy driver karty sobie poradzi?

Raz pomyliłem wejście z wyjściem, ale to było przy drzwiach obrotowych
  
 
tak jak juz nizej bylo jak masz karte z vivo bez problemu mozesz ogladac na pelnym ekranie, badz tez w oknie, ja mialem radeona 9550 vivo bardzo dobrze sie sprawowal... tak "przetwornik" dvd editor dziala, a wyswietlanie obrazu zalezy od oprogramowania
czy pozwala na pelnym ekranie, ale czeba uwazac czy ma drivery pod system jaki uzywasz bo moze nie dzialac(komp nie bedzie go widzial)

[ wiadomość edytowana przez: maly_smok dnia 2006-01-05 23:00:37 ]

ps. mam podobne do laptopa ale duzo drozsze bylo a 70 to okazja...albo nie dziala

[ wiadomość edytowana przez: maly_smok dnia 2006-01-05 23:02:13 ]
  
 
Cytat:
2006-01-05 22:09:18, diesel_power pisze:
Czy wiecie może jak podłącze przez kartę graf. i s-video to będę miał obraz w dodatkowym oknie czy normalnie na pełny ekran tez da sie oglądać? No i czy potrzeba dodatkowego softu czy driver karty sobie poradzi? (...)



WinDVR 3 (na stronach InterVideo powinien byc trial) instalujesz i tam narmalnie masz okno programu do ogladania z pelnym skalowaniem, jak klikniesz 2 razy to sie robi full screen i jest ladnie pieknie full bajera. w opcjach masz wybor urzadzenia... u mnie w GF trzeba zainstalwoac sterowniki WDM od nvidii zeby komp wogole widzial wejscie. kiedys cos z magnetowidu ogladalem na kompie jak mi TV wysiadl w pokoju i nie nazekalem. program ogolnie jest do ogladania telewizji z karty TV i nagrywania programow do mpg/avi... ot taki jakby cyfrowy magnetowid... ale do ogladanai z wjescia sprawdza sie wysmienicie