Co jedliście dzisiaj na obiad? - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Schabowczaka
  
 
rosołek i udko a może nawet 2
  
 
A ja dziś miałam wybuchającą wątróbke hehehe
 
 
Zupa pomidorowa+ kotlet drobiowy z ziemiakami i ćwikłą.
  
 
Niebardzo wiem jaka funkcje pelni posilek ktory wlasnie spozywam bo jest 3.30 ... ale wlasnie sobie jem ruskie pierozki popijac najtanszym spumante jakie tylko znalazlem w sklepie
  
 
eee to chyba jednak bylo sniadanie .. chociaz obiadu nie jadle ale ze dzis podczas sniadania znow spal bede wiec to bylo takie obiado-sniadanie wczoranszo-dzisiejsze
ehh moze w koncu zaraz pojde spac
P.S. Smacznego .. wy pewniebedziecie jesc obiadek a ja jak zykle bede spal ...

ale ktos musi pilnowac PG w godzinach wieczorno-nocno-porannych
  
 
Dzis beda kawalki kurczaka podsmazane z sosem czosnkowym mojej produkcji z podsmazanymi ziemniakami Juz jestem glodny
  
 
Cytat:
2006-01-17 03:41:47, boowa105 pisze:
Niebardzo wiem jaka funkcje pelni posilek ktory wlasnie spozywam bo jest 3.30 ... ale wlasnie sobie jem ruskie pierozki popijac najtanszym spumante jakie tylko znalazlem w sklepie



Ale Ty mi ciągle smaka robisz.... pierogi ruskie to moje ulubione danie
 
 
......pierogi ruskie to moje ulubione danie.....

i nie tylko Twoje Storm-icko..... :
  
 
Cytat:
2006-01-17 16:17:45, storm pisze:
Ale Ty mi ciągle smaka robisz.... pierogi ruskie to moje ulubione danie



moje ostatnio tez
(nie liczac tatara za ktorego to krolestwo oddam )

Cytat:
2006-01-17 11:11:35, Ali-En pisze:
... z sosem czosnkowym mojej produkcji ...



a pierogi ruskie z sosem czosnkowymmmmm
Ali-En a jaki jest twoj przepis ?? bo ja uwielbiam sosy czosnkowe ... podziel sie doswiadczeniem i przepisem bo mi juz slinka cieknie
  
 
Ja tatara jeszcze nie jadłam...jakoś takie surowe cos tam nie przemawia do mnie....
 
 
Ogórkowa i makaron z cukrem i skwarkami
  
 
Cytat:
2006-01-17 18:58:11, storm pisze:
Ja tatara jeszcze nie jadłam...jakoś takie surowe cos tam nie przemawia do mnie....


heh ja tam tez bym pewnie nie zjadl tego jesli nie bylo by w tym calej reszty ... polecam sproboj ... fajne wrazenie jak sobie jesz i tak czujesz jednoczesnie ze jesz duzo rzeczy .. no to trzeba zjesc zeby polubic ehh i znowu sobie smaka zrobilem
  
 
Ja właśnie zjadłam sobie frytki część z cukrem , część z magą....mniam

A co do tego tatara to juz sie kiedyś poświece i spróbuje co to za smakołyk
 
 
ja jak jesm frytki to z ketchupem a tatara nigdy nie jadłem bo jakoś sama nazwa mnie nie przekonywała do skonsumowania tego
  
 
i masz racje, tatara tez nie kce nawet probowac - brrr
  
 
Oj nie bądźcie tacy... kiedys sie umówimy na wspólne jedzenie tatara
 
 
dzieki, wole frytki
  
 
ja tez wole frytki mogą byc z cukrem tylko nie tatara przecioez to nie zjadliwe jest
  
 
Cytat:
2006-01-17 18:11:40, boowa105 pisze:
a pierogi ruskie z sosem czosnkowymmmmm Ali-En a jaki jest twoj przepis ?? bo ja uwielbiam sosy czosnkowe ... podziel sie doswiadczeniem i przepisem bo mi juz slinka cieknie

Ogolnie to jest dosc prosty sosik. jogurt naturalny, swierzy wycisniety czosnek, odrobina smietany, sol, duzo pieprzu, sok z cytryny i odrobina pewnej tajemniczej rzeczy