Jakie cb radio wybrac pomijajac Uniden??? PILNIE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
WItam
Potrzebuje pilnie kupic cd, czytalem o tym duzo i bylem zdecydowany na unidena ale tez juz go nie chce jak stracil ta licencje. Bedzie to moje pierwsze cb ale chce miec w miare dobre max 400zl, i do tego zestawu jakos dobra antene ale w miare krotka najlepiej 1m. (antena nie musi sie miescic w 400zl. Wielkie dziki za odpowiedzi, pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: e46320 dnia 2007-11-24 20:41:07 ]
  
 
Dobre i tanie radio i w dodatku do BMW Czyli musi miec w dodatku dobre filtry
Jopix Omega
Lafayette Zeus
Alan 102
Z anten polecam:
Presidenta Gamme
Wilsona Little Will
Hustlera.
  
 
kupuj unidena i sie nie przejmuj zadna licencja. jesze sie nie zdazylo zeby ktos mial z tego powodu problemy. niegdzie nie pisze ze tego radia nie mozna uzywac. nie mozna go sprzedawac ale to nie twoj problem tylko sprzedawcy.
  
 
Ja jak pół roku temu zastanawiałem sie nad CB do autka to też na innym forum straszyli brakiem legalizacji
Mam Unidenka 520 od pół roku i wszystko jest jak w szwajcarskim zegarku. Nigdy nie kontrolowała mnie policja, tylko raz mnie sprawdzili bo stałem samochodem o późnej porze, w ciemnym miejscu i podjechali poldkiem i kazali dokumenty pokazać W tym czasie radyjko było włączone a ja nawet nie ściszyłem i cały czas coś tam gadali w eterze a panów policjantów to nie interesowało, czy jakaś tam licencja jest czy coś