NOWE FORUM OPLOWSKIE:) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-02-16 16:40:32, FilipTeodorek pisze:
Panowie i Panie a jest ktos na gronie? www.grono.net


ja jestem na gronie, nawet na tym samym forum co Ty

Cytat:
co takiego ciekawego jest w forum gornie.pl?
Miałem kiedys tam zaproszenie.



grono.net to witryna gromadząca osoby należące do zamkniętej społeczności, w której możesz odnaleźć swoich przyjaciół i znajomych - a oni mogą znaleźć Ciebie.

System rejestruje Twoje kontakty i pokazuje kto - poprzez istniejące już kontakty - może stać się Twoim znajomym oraz jaka jest najkrótsza droga do Niego lub do Niej w łańcuchu przyjaciół. Jednocześnie Twoje dane są bezpieczne i tylko Ty decydujesz, jakie informacje o Tobie zobaczą inni.

W naszym systemie możesz zarejestrować się jedynie po otrzymaniu zaproszenia od osoby, która już należy do naszej społeczności. Gwarantuje to, że wśród nas nie znajdzie się ktoś przypadkowy.
  
 
wyslac komus zaproszenie na grono?(tylko tak mozna sie zarejestrowac i zoabczec co to jest)
  
 
Też jestem na gronie. Można spotkać ludzi których się nie widziało od wieków
  
 
Panowie jeszcze raz chciałbym przypomnieć ze istnieje takie forum, przecież można sie udzielać i tu i tam, wszyscy jesteśmy fanami opla wiec dlaczego ludzie stamtąd nie mogli by dołączyć do Nas i "vice versa", było by dzięki temu wiecej Opel Klubowiczów, ja też tam jestem zalogowany i nie widze ku temu żadnych przeciwwskazań, POZDRAWIAM!!!
  
 
Cytat:
2006-02-22 23:09:08, wyndkorz pisze:
Panowie jeszcze raz chciałbym przypomnieć ze istnieje takie forum, przecież można sie udzielać i tu i tam, wszyscy jesteśmy fanami opla wiec dlaczego ludzie stamtąd nie mogli by dołączyć do Nas i "vice versa", było by dzięki temu wiecej Opel Klubowiczów, ja też tam jestem zalogowany i nie widze ku temu żadnych przeciwwskazań, POZDRAWIAM!!!



Forum OPEL24 jest ok, ale większość tematów, które tam są było "wałkowanych" tutaj. Czasami może wydawać się, że nikt tu nie pisze, ale jest tyle informacji w archiwum, że nie ma potrzeby nic skrobać
Wg. mnie motonews.pl ma o wiele bardziej przejrzystą strukturę niż tamto forum, ale to akurat nie jest najważniejsze.
  
 
FilipTeodorek podeslij to zaproszenie bo mnie zaciekawilo to grono.net pozdro 4 all