Co kupić? - Wybór radioodtwarzacza

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ponieważ zgubionego panela nie znalazłem a za nowy to hohoho... chyba się szarpnę na coś "nowego"
Znacie te cuda? Proszę o ewentualne opinie, sugestie

Soniak
Drugi Soniak
Alpinka

[ wiadomość edytowana przez: Shaq27 dnia 2006-02-05 22:36:08 ]
[ powód edycji: Zmiana tytułu wątku ]
  
 
oczywiście tylko i wyłącznie radio z alpejskiej krainy (alpinka)
  
 
obydwa soniaki ladnie graja
2 typ soniaka wymiata - kumpel ma taki w mesiu i nawet czysto gra i nie przerywa
o alpine nic nie wiem
ja mam soniak wyzszy model i nie narzekam
  
 
jeśli miałbym wybrać z soniaków to oczywiście ten drugi. Pierwszy z nich(model 2000) jest jak dla mnie kiepski w porównaniu do pozostałych dwóch
  
 
Tak myślałem.Zobaczę jak się akcja z alpinką rozwinie
  
 
wpadł mi w oko taki zestawik
sony
używa ktoś z Was podobnego zestawienia? Jak to się sprawuje w praktyce? No chiba że ktoś ma panel do DEH 1700-1730 w cenie do 100 pln
  
 
Gvox/dv800 za 389zl odtwarza DVD mp3 VCD nie mam rzadnego zdejcia ale to jest totalna nowosc i chyba cos dobrego teraz promuje to IC na polskim rynku wiec to jest cos napewno dobrego ewelntulanie cos takiego z mp3 i mozlioscia podlaczenia urządzen na USB GVOX/cu802 jakies 350zl

ewentualnie jak cos to koniecznie z MP3 to jest min na teraz po co wozic 40plut jak wystarczy jedna czy dwie i najlep[iej aby odtwarzalo CD-RW
Ja osobiscie mam Sony MP40 i super to gra polecam kupilem uzywke roczna za 300zl na allegro sa po 350 ale by sie cos napewno utargowalo
  
 
TYLKO ALPINE !!! Sony odpada
  
 
Spruboj z Pioneerem dobry sprzet mam deh-2700 i dla mnie wystarczajaco brzmi, z tego co wiem blaupunkty tez niezle daja rade