(MKVI) chcę wmontować wnętrze z RSA

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy tapicerka z Rsa podejdzie pod MKVI chodzi mi o obudowy nawiewów kierownicy itp. Chcę też dać inne boczki inne siedzenia, tylną kanapę z rsa robił już tak ktoś? bo jakoś na forum tego nie widziałem.
Z góry dziękuję za porady w tym temacie.

[ wiadomość edytowana przez: thomas77 dnia 2011-08-02 22:31:36 ]
[ powód edycji: poprawa błędów ortograficznych ;) ]
  
 
max, o którego RSa pytasz?? jeżeli mk5/6 to nic nie musisz zmieniać w desce bo jest taka sama, jeżeli mowa o mk7 to z dowolnego mk7 podejdze bo j.w
Tapicerki pasują, fotele zależnie od wersji - mk5 do mk5, mk 7 do mk7.
Są wątki o przekładkach foteli i desek pomiędzy wersjami.
Jakiego RSa chcesz zepsuć?? dawaj foto, bo za bezpodstawne niszczenie RSa czeka cię ukamieniowanie.
  
 
Zastanawiałem się nad RS 7 i 6 wykorzystać coś z tego i z drugiego co się będzie dało. Ale kolor wnętrza też chcę zmienić na inny bo ten czarny mi jakoś nie pasuje. Będę szukał po necie części

[ wiadomość edytowana przez: max_05 dnia 2011-08-02 21:20:19 ]
  
 
czekamy na twój wątek. odpowiem na miejscu
  
 
...wmontować...
  
 
Co myślicie o jasnej tapicerce z RSA? bo myślę zrobić wnętrze pod kolor mojej podsufitki taki jasny szarawy kolor.
  
 
Nie kojaże jasnej tapicerki w RS'ie. XR3i cabrio trafiały się w beżu. Mk5/6 chyba nie występowały w szarościach, tylko mk7.
  
 
Cytat:
2011-08-10 22:14:27, Venom_4x4 pisze:
Nie kojaże jasnej tapicerki w RS'ie. XR3i cabrio trafiały się w beżu. Mk5/6 chyba nie występowały w szarościach, tylko mk7.



Były, były nawet recaro w beżu, postaram się wieczorkiem wrzucić foto
  
 
Czy kolega może się zdecydować, co chce zrobić i jakie ma pytania?
RS7 i RS6 to zupełnie inne środki aut. Podsufitkę masz zapewne jasno szarą, a takiej tapicerki nie było w RS. Boczki są w RS takie same jak w Ghia, a czasami jak w zwyklaku. Na początek pokaż co masz u siebie, co chcesz włożyć (i skąd to weżmiesz), bo na razie to tylko gadanie po próżnicy i teoretyzowanie. Szkoda czasu...
  
 
Na razie mam tylko aluminiowe felgi i pokrowce na siedzeniach ale mi się znudziły i chcę wszystko wywalić ze środka. będę szukał po necie po szrotach jak coś dorwę fajnego to napiszę i porobię fotki.
  
 
Cytat:
2011-08-11 07:33:02, -Rocky- pisze:
Były, były nawet recaro w beżu, postaram się wieczorkiem wrzucić foto


recaro w beżu były do mk7 jako opcja wyposażenia, ale nie w RS 2000. (chyba że ktoś zaświrował w salonie to dostał )
  
 
Były też zwykłe MKVII w beżu, nawet w tak biednej wersji, jak moja
  
 
Wyjaśnij mi kolego tylko jedno jaka jest różnica między normalnym wnętrzem, a takim z rs? ja nie widzę żadnych, czasami tylko sie trafi recaro lub inna kiera (trójramienna).

Mam wrażenie że nawet nie wiesz ze rs2000 to głownie tylko piec.

no chyba ze chodzi ci o cossiego - powodzenia w znalezieniu wnętrza.
  
 
Dlatego napisałem, żeby nie bujać w obłokach, tylko sprecyzować pytanie.