[S] seryjne przełożenie KŁOWE do 126p (3,4)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Do sprzedania kłowe 3,4 (choinka, koła 3,4 i tuleja) na skośnych zębach. Ilość zębów wskazuje że jest to przełożenie seryjne (parnel to przeliczył swoim kalkulatorkiem ). Nigdy tego nie zakładałem, więc nie wiem jak to się sprawuje w walce. Dla nie wtajemniczonych (o ile tacy są ) dodam, że kły umożliwiają zmianę biegów bez użycia sprzęgła. Rzecz jasna gwarancji na to nie daje
Cena 200 zł.
Na zdjęciach jest jeszcze kłowe koło od 2 biegu (seryjne przełożenie), ale nie mogę znaleźć do niego tulei, więc na razie nie sprzedaje bo bez tulei nic sie nie da z tym zrobic.



[ wiadomość edytowana przez: mitrok dnia 2006-04-27 09:29:40 ]
  
 
wstępnie rezerwuję
Pozdr
  
 
a krotkich 3,4 niemasz czasami do opchniecia??:> lub calej skrzynki??lub moze ktos inny ma??
  
 
Cytat:
2005-07-22 17:28:57, Kolo903 pisze:
a krotkich 3,4 niemasz czasami do opchniecia??:> lub calej skrzynki??lub moze ktos inny ma??

Garii ma odezwij sie do niego chcial 250 za krotkie 3,4 chyba Agr.
  
 
ja sobie tak mysle na co komu kłowe 3 i 4 skoro jest seryjne przełożenie??
co to lepiej jest?? jakby było krótkie to bym sie zgodził bez niczego. a tu sie zastanawiam co to daje i na co to komu??

prosze mnie oswiecić
  
 
a jakis namiary na gerii'ego mozna prosic??
  
 
Cytat:
2005-07-22 21:14:17, bizer_trikolor pisze:
ja sobie tak mysle na co komu kłowe 3 i 4 skoro jest seryjne przełożenie?? co to lepiej jest?? jakby było krótkie to bym sie zgodził bez niczego. a tu sie zastanawiam co to daje i na co to komu?? prosze mnie oswiecić

Nop widzisz za 200 mozesz miec swiadomosc ze masz klowa skrzynie ,a tak na serio mimo wszystko mysle ze warto chociaz by dola choinki ktora jest idelana a nowa kosztuje 120 zeta .Jezdzisz sobie cywilnie po miescie urzywajac sprzegla i nic sie nie dzieje , a caly cza smozesz powiedziec kumplom ze masz klowke
  
 
dla mnie bez sensu interes
  
 
Cytat:
2005-07-22 22:22:26, Parnel pisze:
warto chociaz by dola choinki ktora jest idelana a nowa kosztuje 120 zeta



a cala skrzynia w super stanie 50zl
  
 
nadal aktualne
  
 
refresz
  
 
Jeżeli będziesz na MERC w słomczynie to chętnie bym to zobaczył
Będę w niedziele
Pozdrawiam
  
 
Jak krótkie sa te przełożenia 3 i 4 biegu?? Czy 2 juz odnaleziona?? Hmmm. Czekam na info. Wstepnie zaklepuję;] Przedpłata przelana na konto




Jesli faktycznie seria to dziękuję;/

[ wiadomość edytowana przez: simon_pg dnia 2005-09-23 15:48:15 ]
  
 
winiar: jak nie zapomne to zabiore ze sobą.
  
 
Daj na priv kontakt do siebie
Szukałem ale nie było wcale maluchów więc był problem
Pozdrawiam
Winiar
  
 
refresh. cena do negocjacji.
  
 
refresh
  
 
Ile za to chcesz??? Jeśli rozsądną sumę to biorę. Pozdr!

P.S. Acha seryjna długość to niebardzo ....

[ wiadomość edytowana przez: SzySzy dnia 2006-02-17 22:10:22 ]
  
 
up. Cena 100 zł
  
 
szkoda ze sa jednak seryjne przelozenia

[ wiadomość edytowana przez: Madcar dnia 2006-04-26 22:01:25 ]