No to się pochwalę... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-01-21 17:37:46, R_O_Y pisze:
Uważam tak: Wożenie kolumn głośnikowych do użytku domowego jest troszkę obciachowe, ale... Jest jeden pewnik! Na 100% zestaw jako całość jest dobrany bardziej optymalnie niż eksperymenty z zastosowaniem różnych głośników w różnych miejscach auta dla systwmów 3 głośnikowych.



Teoria nie do przyjęcia zupełnie.
Przy takim rozumowaniu, można by na zawody sound off jechać z parą głośników domowych i wygrać zawody.
Absolutne nieporozumienie.

Z jednym się można zgodzić. To car audio stara się dorównać (choć nie da się tego w pełni) graniu zestawom domowym, a nie odwrotnie, zgoda. Natomiast kolumna domowa jest bardziej dobrana i może zagrać lepiej tylko i wyłącznie w domu, pomieszczeniu do odsłuchu itd, ale nie w samochodzie.
Po to własnie wkłada się grube pieniądze w zestawy separowane, eksperymentuje z ustawieniem głośników, podziałów filtrów i całą resztą, by próbować stworzyć scene zbliżoną do tej, którą uzysykuje się w systemach domowych.

Za to wożenie w aucie domowego zestawu jest porażką totalną.
  
 
Bez obaw! nie wybieram się na żadne zawody sound off więc Ci co tam jeżdżą mogą spać spokojnie
  
 
KriSSo popieram to co mówisz o tym doruwnywaniu car audio do Hi-fi. Saper xr3i powiem Ci tak nie wiem jak Ty ale ja bym to wywalił od kopa, i przerobił tak aby te głośniki leżały w poziomie czyli były wbudowany w pułke.
NIe mam pojęcia jak Ty z tym jeździsz przeciez jak Cie złapie policja to jestem pewien że każą ci to wyżucić bo zasłania całą tylną szybe i utrudnia jazde.Moj sprzet ptrzedsatawia się tak--

[ wiadomość edytowana przez: TomaszEFI dnia 2006-01-25 20:24:33 ]
  
 
Cytat:
2006-01-25 20:22:49, TomaszEFI pisze:
KriSSo popieram to co mówisz o tym doruwnywaniu car audio do Hi-fi. Saper xr3i powiem Ci tak nie wiem jak Ty ale ja bym to wywalił od kopa, i przerobił tak aby te głośniki leżały w poziomie czyli były wbudowany w pułke. NIe mam pojęcia jak Ty z tym jeździsz przeciez jak Cie złapie policja to jestem pewien że każą ci to wyżucić bo zasłania całą tylną szybe i utrudnia jazde.Moj sprzet ptrzedsatawia się tak-- [ wiadomość edytowana przez: TomaszEFI dnia 2006-01-25 20:24:33 ]




Ja widzę tylko dwa małe czerwone krzyżyki na białym tle.
  
 
Cytat:
2006-01-23 20:32:44, piter771 pisze:
mam nadzieje że jak zachamujesz do nie leci do przodu



A ja myślę że w razie gwałtownego zatrzymania - stłuczka to właśnie tak się stanie i wtedy zdecydowanie nie chciałbym siedzieć w tym aucie...

Już nie mówię o jakości dźwięku wydobywającego się z takiego urządzenia, ale za to "ma 2000 W" czyli 2 MW to prawie jak mały reaktor jądrowy
  
 
he he tez niechcial bym byc z w autku jak by mnial przypadkiem wypadek ta polka wyskoczy z samochodu łamnac siedzenia i zapene wpadnie do ewentualnego autka ktore sie z nim zderzy.

ostatni bylo w TV o wypadkach czlowiek o masie tylko 75kg przy 70km/h przy zderzeniu zyskuje mase 4TON wiekszosc siedzien przednich niewytrzymuje takiego obiazenia i czlowiek siedzacy z tylu bez pasow bezpieczenstwa stwarza smiertelne zagrozenie dla kierowcy !!!!!!!!!!!!

A co mowic o takiej polce ktora jest na wysokosci glowy
  
 
To nie jest półka tylko skrzynia basowa położona na półce!!
  
 
Moze umiejscowienie niezbyt trafne ale skrzynia w pożadku(sam mam podobna), a jezeli to tylko bas to moglaby lezec w bagazniku. Przod 13 z tyłu przez zwrotnice podlaczylem taka skrzynie w bagazniu i glosniczki w seryjnym miejscu jako srednie i wysokie tony. Efekt naprawde przyzwoity a nic nie rzuca sie w oczy ani nikomu nie zagraza.

PS. Widzialem testy zderzeniowe aut z roznymi przedmiotami w srodku lezacymi swobodnie(nie przymocowanymi). Laptop lezacy na tylnym siedzeniu zabil manekina. Skrzynka z kluczami w bagazniu wyrwala tylne siedzenia a klucze powbijaly sie we wszystko jak posiski.
Na konic smutna historia, w ktorej znajomy mojego ojca przewozil panele(paczki luzem) i przy niewielkiej predkosci wjechal do rowu. Przygnieciony zginal na miejscu.