Ciekawe >>>FOTKI>>> - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-05-05 23:31:46, Grzesiek pisze:
kurza twarz,jak mozna do takiego stanu doprowadzić samochód 2 lata nie sprzątac?jak ja raz w tygodniu nie odkurzę, to zaczynam patrzeć krzywo,ale żeby dwa lata ?????



Hehe, tutaj to normalka . A te jego mondeo to poprostu dupowoz i nikt sie nim nie przejmuje, dopuki jezdzi jest ok a potem zlom .
A dwa lata nie sprzatal bo wtedy je kupil , pamietam ze bylo jak nowe, sam sie slinilem a teraz smierdzi z niego zgnilizna ze trzeba uciekac .
  
 
Zagadka, jaki to samochod ?

  
 
polonez
stawiam, że ok 1995 roku
ma już nowe zegary i dźwignię od wycieraczek

[ wiadomość edytowana przez: Grzesiek dnia 2006-05-06 23:55:12 ]
  
 
Cytat:
2006-05-06 23:48:24, Grzesiek pisze:
polonez stawiam, że ok 1995 roku ma już nowe zegary i dźwignię od wycieraczek [ wiadomość edytowana przez: Grzesiek dnia 2006-05-06 23:55:12 ]



Hehe, tak to poldzio


Tylko rocznika nie strzeliles, bo to przecie Akwarium
  
 
rzeczywiscie
ale zegary ma przelozone z nowszego,własnie po 95
w akwarium chyba jeszcze takie kwadratowe tarcze były
tak samo dźwignie od wycieraczek
ale stacyjka zostala stara, kluczyki jak do malucha i df-a

w sumie co do rocznika, mogłem poznac po dźwigni skrzyni, te nowsze chyba miały ją jakoś inaczej ulożoną,że dźwignia zmiany biegów była pod skosem,a w tym jest pionowo, jak w dużym fiacie.
dopiero teraz zwrociłem na to uwagę
  
 
Cytat:
2006-05-07 00:15:02, Grzesiek pisze:
rzeczywiscie ale zegary ma przelozone z nowszego,własnie po 95 w akwarium chyba jeszcze takie kwadratowe tarcze były tak samo dźwignie od wycieraczek ale stacyjka zostala stara, kluczyki jak do malucha i df-a w sumie co do rocznika, mogłem poznac po dźwigni skrzyni, te nowsze chyba miały ją jakoś inaczej ulożoną,że dźwignia zmiany biegów była pod skosem,a w tym jest pionowo, jak w dużym fiacie. dopiero teraz zwrociłem na to uwagę


Wszystkie poldki z silnikami OHV mialy drazek skrzyni biegow tak po skosie , a ten rajdowy ma przeciez silnik Fiata dohc i inna skrzynie wiec drazek jest inaczej.

O tak jest w poldkach:



Pozdro
  
 
Golfa dzis widzialem na Slikach
  
 
dobre sliki

a tu zrób se mercedesa
  
 
Ale robota!
Jestem pelen uznania.
Doczytales to końca Rsuhy? Nadwozie z maty czy blachy?

Pozdrawiam
  
 
Szkoda ze stanelo forum Streetracingu, tam pewnie bysmy sie wszystkiego dowiedzieli.

Ciekawe czy zostawil mu LPG , chyba na pierwszym zdjeciu z rozbiroki straego merca widac wlew . Fajny widok SLR podjezdzajacy pod LPG
  
 
nie mam pojecia czy to blachy ale po fotkach to co widac o chyba nie
  
 
Właśnie wydawało mi się, ze na jednej widziałem resztki maty ale nie jestem pewien. Chcialem mieć potwierdzenie
  
 
Cytat:
2006-05-08 19:14:41, CzapCzap pisze:
Golfa dzis widzialem na Slikach



hehe , myslałem ze to normalka na wyspach takie ogumienie kazde auto przywiezione z angli na czesci prawie to na slikach
  
 
jak dalej poczytasz to maszklik

i jeszcze takie cos
Cytat:
Here goes:

--------------
Like I said before but nobody believed me, here are the first pics of the first SLR in Poland. My buddy Robert built the first replica of this car, he put in over 2 years of daily hard work


Tak jak juz kiedys pisalem, ale nikt nie chcial mi uwierzyc, wiec prezentuje zdjecia pierwszego Mercedesa SLR w Polsce.
Premiera tego auta odbedzie sie dopiero za rok, ale moj kolega Robert zrobil pierwsza replike tego auta. Wlozyl w to auto ponad 2 lata codziennej ciezkiej pracy.

-------------

It's all custom, it used to be a Mercedes 500 SEC from 1988, the car is not aluminium, but some parts are.


wszystko handwerk
byl to mercedes 500 SEC z roku 1988
samochod jest ze stali, nie z aluminium, ale niektore czesci nadwozia ma z aluminium


--------------

The proportions are the same to the centimeter of the original. Robert was at the showing of the car and measured everything. It only looks smaller on some of the pictures.


proporcje nie sa inne, sa co do centymetra identyczne z oryginalem
Robert byl wtedy na wystawie, gdzie stal ten prototyp i mierzyl wszystko............ na tych zdjeciach tylko tak wyglada jakby byl mniejszy


-----------------

Some guy says the only thing that I would change is to pain the rear lights red like the original

Homeboy replies with, the lights in the original are white also, they turn red when the handbrake is applied. The car is metal with a reinforced floor. During testing someone mentioned that it's better and stiffer than an original benz.


Jest cudowny, i jedyne co ja bym w nim zmienil to pomalowal tylne lampy na czerwono - jak w oryginale

lampy w oryginale tez sa biale, swieca sie na czerwono jak jest hamulec wcisniety
baza to Mercedes 500 SEC z silnikiem 279 KM
auto jest z blachy i ma bardzo umocniona podloge, przy badaniach facet w warsztacie powiedzial, ze jest lepszy i sztywniejszy niz oryginalny mercedes.
autko jest perfekcyjnie wykonane

--------------

The door handles are from a Barchetty and the engine cover form a S4000 CDI

klamki sa od barchetty, a pokrywa od S400 CDI

-----------------


Sql Wrote:
I wonder where he got those lamps from

Maciek

they were hand made a formed in a firm that specializes in custom work. The molds are already done, so you can make more since the molds are there

The windows were also custom made, it was hard to make the back and side windows

Sql napisal:
ciekaw jestem skad lampy wytrzasnal....

Maciek


recznie robione i tloczone w jakies firmie krakowskiej na specjalne zamowienie zrobione zostaly formy lamp, wiec mozna teraz robic te lampy hurtowo, bo forma jest

szyby tez byly robione na zamowienie, trudno bylo zrobic tylna szybe i boczne

----------------------

They have 75.000 euro into this car

robota kosztowala 75.000 euro

  
 
Dzieki, nie chcialo mi się tego przeglądać - nie mam tyle cierpliwości
Wole nasze forum
  
 
Kumpel pojechal do mechanika zeby mu glosniki wstawil w polke i o to efekt Auto to vectra B `97





Myslalem, ze padne jak mi to pokazal
  
 
hi end
  
 
Za takie wstawienie głośników chyba bym go zabił
  
 
kumpel w Bawarce ma identycznie z tyłu glosniki wstawione
  
 
Cytat:
2006-05-13 21:55:45, looqasch pisze:
Alllle fajna psina



Ciagle cos pod samochodem grzebie ,bedzie z niej mechanik