[K]Nowe śruby korbowodów Fiat DOHC.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Wie ktoś gdzie można kupić nowe oryginalne śruby z nakrętkami do korbowodów do 2000 DOHC ? Potrzebowałbym kupić kilka kompletów, ale tylko fabrycznych, ewentualnie firm jak np. ARP.
Pozdrawiam.
  
 
Jak chcesz ARP to mogę po taniości zamówić w Top End Power. Mają niezłe ceny a że to firma kumpli to ściągną mi po kosztach . Do Ecilpse'a ściągali mi szpile taniej niż OEMowe . Najlepiej podeślij mi nr katalogowy .

[ wiadomość edytowana przez: Besslein dnia 2014-02-01 22:21:30 ]
  
 
Sęk w tym, że ARP nie robi już dedykowanych śrub z nakrętką do starych korbowodów z DOHC, zostają jedynie stare zapasy. Ale dobrze wiedzieć, prześlę Ci numery śrub do koła ARP i ewentualnie szpilek do głowicy

[ wiadomość edytowana przez: bing17 dnia 2014-02-01 22:28:10 ]
  
 
Do Capri też teoretycznie nie było a chłopaki skompletowali mi wszystko czego potrzebowałem
  
 
Nie mam numeru katalogowego do 2000 jak jeszcze ARP miał je w sprzedaży. Poszukasz dla mnie takich ? Przesłać Ci ich wymiary czy nie są Ci potrzebne ? Bo ja próbowałem dobrać wg. katalogu ARP, ale znalazłem tylko od Chevy Big Blocka, a te niestety wymagają rozwiercenia otworów w korbowodach, a tam już jest mało miejsca i to mnie do końca nie przekonuje. Takich które są zamienne z fabrycznymi nie znalazłem.

[ wiadomość edytowana przez: bing17 dnia 2014-02-01 22:44:40 ]
  
 
Jak masz numery katalogowe Fiata to wyślij mi na priva . Wszystkiego co potrzebujesz . Dodatkowo numery do 1600 już dla mnie jak możesz
  
 
Numer szpilek i śrub do zamachu podeślę Ci jutro rano. Numeru tych do korb nie mam, jedynie po wymiarach może coś się wymyśli.