Znaczki klubowe ?// - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tutaj jest większy[img=http://img142.imagevenue.com/loc180/th_74447_logo_club480x640.jpg]
  
 
Hmm nieźle Talent! Ciężko będzie wybrać logo
  
 
poszperałem dzisiaj jeszcze troszke w necie i oto co znalazłem




  
 
A jaki jest plan ? Ktos to musi wydrukowac a potem rozeslac toyotomaniakom (oczywiscie najpierw przelewik)
  
 
Plan jest taki że aby zacząć to drukować, sprzedawac i rozprowadzac to trzeba najpierw mieć co drukować, sprzedawać i rozprowadzać czyli trzeba miec LOGO
  
 
Cytat:
2006-02-23 19:48:30, madzia_83 pisze:
Plan jest taki że aby zacząć to drukować, sprzedawac i rozprowadzac to trzeba najpierw mieć co drukować, sprzedawać i rozprowadzać czyli trzeba miec LOGO



No wiem . Staram sie tylko patrzec dalej w przyszlosc ... jak Chuck Noris
  
 
To ja coś dam, żeby nie byo, że czekam na gotowe



A zamiast PAYALLUP zrobić MOTONEWS


[ wiadomość edytowana przez: looqasch dnia 2006-02-24 09:06:03 ]
  
 
Kurcze fajne - przejżyste i charakterystyczne a mógłbyś coś pokombinowac z tymi rogami... są taaaakie fajowe.
  
 
może cos takiego
  
 
Qrcze widzę, że za dużo tego wszystkiego się porobiło

To może podkładki pod blachy???????????????
  
 
Niezle, trzeba sie zdecydowac co wybieramy, ja osobiscie mysle, ze zostanmy przy zwyklej nalepce na szybe, naklejki 3D sa ok, ale przy malej ilosci zamowionych koszt wzrasta, a zwykle mysle, ze tez beda ok, tylko musze sie dowiedziec, czy jest mozliwosc naniesc klej, zeby przykleic od wewnatrz
  
 
Mam nowego pomysła.Wkrótce wkolorze iz teksturką klik!

[ wiadomość edytowana przez: talent dnia 2006-02-28 19:45:11 ]
  
 
nie działa
  
 
poprawiłem
  
 
działa i jest naprawde niezłe podoba mi się, jest efektowna. Fajne byłoby to w czarnym kolorku i w innych też!
  
 
normalnie talent z ciebie
  
 
super te płąnące logo..eh.
ciekawe prace chcę więcej
  
 
Powoli pracuję][/URL]
cdn


[ wiadomość edytowana przez: talent dnia 2006-03-01 08:37:11 ]
  
 
Talent, a gdyby wstawić jeszcze literki?


Szukałem ale nie udało mi się znaleźc "japońskiej" czcionki
  
 
I odpowiadam, jest mozliwosc zrobienia naklejki, przyklejanej od wewnatrz sam. teraz tylko naprawde jakis odjechany projekt i skladamy zam.