Znaczki klubowe ?// - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-01-28 21:43:25, CzapCzap pisze:
Calkiem fajne jesli chodzi o logo na stronke, ale na samochod przydaloby sie cos innego i z adresem stronki



To zapodaj siakiś projekcik Jestem otwarty na propozycję

P.s. Niesprośną, oczywiście
  
 
Cytat:
2006-01-29 00:26:42, marcin032 pisze:
To zapodaj siakiś projekcik Jestem otwarty na propozycję P.s. Niesprośną, oczywiście



a jak sie to robi

Edit: dobra tylko sie nie smiejcie, zrobilem to sobie od tak dla jaj w paincie



[ wiadomość edytowana przez: CzapCzap dnia 2006-01-29 01:07:03 ]
  
 
Nawet gdyby pozbyć się napisu "headquarter" i zrobić z tego czerwoną taśme na tylną szybę, jako znak rozpoznawczy(niekoniecznie z logiem forum), myślę ze zdało by egzamin.
  
 
a moze taki?

zrobione w nero cover editor na podstawie CzapCzap-a
  
 
moje domeny
www.klub.toyota.prv.pl
www.toyotatech.prv.pl
do wykorzystania
  
 
Sluchajcie, rozmawialem dzisiaj z znajoma ktora ma agencje reklamy, pytalem sie o roznego rodzaju gadzety, ceny.
np smycze, dlugopisy, znaczki w formie naklejki 3D, zapodam zdjecia probek jak zainstaluje program do aparatu, moge podac szacunkowo ile cos takiego kosztuje
Jezeli chodzi o naklejki 3D to np rozmiar 2,3x8 cm w 4 kolorach kosztuje przy 200 szt. 3,3zeta< min. ilosc zamowienia>, 500 szt 2,36, 1000 1,98

Smycze szerokosc 2 cm bez lacznika z karabinkiem z nadrukiem ok 3,75 za 500 szt to min. ilosc zamowienia

Dlugopisy od 1,50 za min. 100-200 szt.
Tak jak mowilem zapodam zdjecia naklejek
  
 
Tylko komu opchniesz 500 szt smyczy???
  
 
Cytat:
2006-02-01 21:10:15, marcin032 pisze:
Tylko komu opchniesz 500 szt smyczy???



Mowie tylko i pisze co mozna ewentualnie uzyskac przeciez nie trzeba zamawiac smyczy no fakt 500 to troche duzo.
  
 
A czy znaczek toyoty i napis nie są opatentowane ? W takim razie to niepowinno się go wykorzystywać bez wiedzy właściciela. Trzeba to ustalić i ewentualnie dostać pozwolenie na użycie.
  
 
jeżeli już to zarejestrowane = zastrzeżone (to nie patent tylko znak towarowy)

po za tym nie robisz tego na handel, nie oznaczasz produktu który chcesz sprzedać, tylko umieszczasz znak, napis mówiący o marce, której jestes miłośnikiem - to nie narusza zasad współżycia społecznego
  
 
Cytat:
2006-02-01 21:35:04, Mart78 pisze:
Mowie tylko i pisze co mozna ewentualnie uzyskac przeciez nie trzeba zamawiac smyczy no fakt 500 to troche duzo.



ale moze inne kluby na motonews by smycze chciały np. ileś tam na Toyotę, ileś tam na Hyundaia itd.
Ja smyczy nie noszę ale mogę zrobić ten jeden wyjątek
  
 
Cytat:
2006-02-01 21:10:15, marcin032 pisze:
Tylko komu opchniesz 500 szt smyczy???



Ja dałem tylko taki przykład. Wcale nie muszą to być smyczki a nawet wolałbym, żeby były jakieś lepki
  
 
Bo fakt mozna zrobic zwykla naklejke z folii ale, hm jak to by wygladalo, moze ok moze nie, ale jedno wiadomo to z pewnoscia bylo by tansze , tylko niech to bedzie jakis naprawde fajny projekt o ciekawych np. ksztaltach, tez troche sie zalamalem ze trzeba zamowic jakies min. no ale ja rozumiem bo np. 50 szt. pewnie sie oplaca, tak jak pisalem wczesniej nie musza byc smycze, sa rozne fajne rzeczy, breloki np. lub dlugopisy itd.

Aha, moze to glupio bedzie brzmialo, ale jak sie zdj. wkleja w tresc postu
  
 
Cytat:
2006-02-02 13:18:45, mirwin pisze:
A czy znaczek toyoty i napis nie są opatentowane ? W takim razie to niepowinno się go wykorzystywać bez wiedzy właściciela. Trzeba to ustalić i ewentualnie dostać pozwolenie na użycie.


W naszym przypadku Właściciele traktują to jako darmowa reklama.
Dlatego firmy nie inwestują w ściganie takich tzw. podrabiaczy.
  
 
Cytat:
2006-02-03 09:21:12, Mart78 pisze:
sa rozne fajne rzeczy, breloki np. lub dlugopisy itd.



Nooo nie tylko nie to. Z dwojga złego smycza lepsiejsza W dalszym ciągu opstaję za fajną lepką na samochód
  
 
Cytat:
2006-02-03 09:21:12, Mart78 pisze:
Aha, moze to glupio bedzie brzmialo, ale jak sie zdj. wkleja w tresc postu



zdjęcie musisz mieć umieszczona na jakimś serwerze. Polecam umieszcznie zdjęć na www.fotosik.pl -> KLIK <- potem kopiujesz właściwiości zdjecia i umeiszczasz pomiedzy znacznikami i masz foto

Ja też jestem za lepką
  
 
ja choc nie lubie obklejac auta czymkolwiek to z taka lepke bym z checia przykleił
  
 
Moim zdaniem smycz nie jest zła ale lepka będzie praktyczniejsza.
Jadąc np. za Madzią, poznam jej Toykę ale nie będę pewien czy to ona czy nie. Jedyne wtedy wyjście to zajehcać drogę i poprosić o pokazanie smyczy przy kluczykach od auta
Lepkę naklejoną np gdzieś z tyłu powinienem bez większego trudu zauważyć
  
 
Cytat:
2006-02-16 13:07:38, kitza pisze:
Moim zdaniem smycz nie jest zła ale lepka będzie praktyczniejsza. Jadąc np. za Madzią, poznam jej Toykę ale nie będę pewien czy to ona czy nie. Jedyne wtedy wyjście to zajehcać drogę i poprosić o pokazanie smyczy przy kluczykach od auta Lepkę naklejoną np gdzieś z tyłu powinienem bez większego trudu zauważyć



Kitza ale moje auto jest dość charakterystyczne np. ostatnio pan ze sklepu motoryzacyjnego mówi "a to ta Toyota z rybką (na klapie z tyłu) wczoraj była u mechanika" - i to był fakt bo była na wymiane szczotek. I tak też ja i moja Corolla jest sławna za naklejką jestem jak najbardziej i za ...podkładkami pod tablice

My tu gadu gadu a projektu nadal brak...
  
 
Moja też jest znana i to jak się okazało nawet 100km od domu
Niedawno doszły do domu słuchy zę się z kimś ścigałem i to była ta Toyka
podobno z jakąś sierrą 2.0 tylko mój zadek powąchała

A co do lepek to chętnie i 2 wezmę tylko mi pomysłu brak na cuś takiego no i grafikiem nie jestem...
czekamy może kogoś natchnienie złapie