Radio Panasonic - warto brac?!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ćo myslicie o radiach mp3 panasonica? Kumpel ma okazje kupic panasonica mp3, 4x50, winda, 5 wizualizacji graficznych, wszelkie pierdoły za 350 zł (uzywaka w dobrym stanie) Ale nie znam tej fiormy i nie wiem czy sie pakowac w CarAudio Panasonic?!?!
Nie wie jaki model bo nie zapisał, ale cena sklepowa okolo 800 zł!
  
 
Chłopaki i dziewczynki! No ktos bankowo ma Panasonica w autku! Piszta jak sie sprawują te sprzecicha! Czekam na wasze opinie!!! Kazde zdanie i opinia jest ważna!
  
 
ja bym chyba wziął... widziałem w sklepie ostatnio i ładnie się prezentują... piszesz że dużo bajerów ma, za 350zł... raczej bym brał ale to nie jest opinia z doświadczenia odrazu mówie
  
 
nie wiem jak te z mp3 ale ja mam radyjko panasonica z 96 roku i gra dalej nieżle, choć szlag już trafił filtrację zakłóceń :/
  
 
ogólnie mam złe zdanie o panasonicu - kiepski bas, ostre soprany itd.
Ale dlatego, ze najczęsicej mialem do czynienia z panasoniciem na mp3 za 350zl z media marktu... poprostu KICHA
A wysokimi modelami panasonica nigdy nie interesowalem sie - jezeli duzo nie wymgasz to powinno byc ok, za 350zl radio z mp3 na windzie z bajerami SPRAWNE to dobra cena
  
 
ja mialem kiedys panasonica gral bardzo dobrze przez dwa latka tylko basu takiego strasznego to niebylo ale bylo to jeszcze kilka lat temu wiec dotej pory pewnie cos zmienili w swojej produkcji a ztego co pisze to chyba jakies fajne radyjko
podaj jakis model lub zdjecie

tak na marginesie mam teraz mp3 Sony MP40 i powiem ze niezle to gra a uzywane chodza na allegro po 300zl wiec naprawde warte swojej ceny
  
 
Co do Panasonica to mam złe wspomnienia miałem dwa radyjka tej firmy i każde szlak trafił.To ze słabym basem to prawda, bass nie jest głeboki ono raczej się tłucze, co do średniego i sopranu to nie mam zażutów.NIe są to radia funkcjonalne. Piszesz że ma bajery tylko co to oznacza ładnie świeci ?? czy jego funkcje są fanje ?? Powiedz czy ma np ,jakieś wbudowane filtry albo sterowanie subem, bo jeśli nie ma nic to to nie jest to nic nadzwyczjanego jak dla mnie.
  
 
Nie no, dla mnie bajery to nie fajne kolory tylko własnie sterowanie subem, zmiana częśtotliości basów i sopranów i takie różne funkcje Ja osobiscie mam radyjko alpine i uwazam ze warto troszke dolozyc i kupic wlasnie cos takiego czy jakiegos clariona albo wyzsze modele pionka! Ale ten panasonic to mniej niz polowa ceny sklepowej! Wiec chyba dobra okazja...