[OFF-TOPIC] Pogoda i warunki na drogach - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
w Rzeszowie przez ostatnie dni na przekór padał tylko deszcz który wieszorną porą zamarzał i zimówki mozna było sobie w plecy wsadzić pomogły by tylko kolce sytuacja stawała się dramatyczna na pagórkowatych czesciach miasta odczulem to na własnej skórze gdy musiałem ruszyć pod górke i co najwyzej mogłem pojechac bokiem obecnie resztki sniegu znikają w oczach
  
 
Właśnie wróciłem z trasy Wrocław-Ścinawa-Wrocław.

Droga wygląda mniej więcej tak:





  
 
Czym jechales z takimi fajnymi oczkami?
  
 
wygląda jak madzia 323F
  
 
Dokładnie-Piździocha 323 mojej żony. W 131 miałem mały pożar instalacji elektrycznej a w 132 mam tylko jedną zimową oponę W związku z tym przegoniłem trochę to padło przednionapędowe.
  
 
Cytat:
2006-01-03 15:03:21, Lafaar pisze:
wygląda jak madzia 323F



Tez mi sie tak wydaje. Poza tym to najbardziej popularny samochod z lampami tego typu w Polsce.

A oto moje 2 fotki z wyjazdu na ferie swiateczno-sylwestrowe:





Obie fotki ze Slowacji. Po prostu bomba jezdzic po takich drogach tylnym napedem... ze slajdu w slajd - 99% drogi oglada sie przez boczne szyby!
  
 
Nooo Kiler-piękne warunki dla tylnonapędowca. Dodatkowo choćbyś bardzo się starał to i tak z drogi nie wylecisz i nie pognieciesz blach
  
 
Cytat:
2006-01-03 15:11:16, -SerU- pisze:
Nooo Kiler-piękne warunki dla tylnonapędowca. Dodatkowo choćbyś bardzo się starał to i tak z drogi nie wylecisz i nie pognieciesz blach



Dokladnie. Najwieksze ryzyko to takie, ze sobie zetrzesz brud ze zderzaka...
  
 
ja wczoraj zrobiłem trasę toruń - bartoszyce. Droga praktycznie w 100% czarna, mokra. Jedynie za Olsztynem w stronę Bartoszyc lekkie miejscowe zalodzenie ujeżdżonym śniegiem. Reszta spoko.
W drodze powrotnej praktycznie przez całą drogę padał lekki śnieg z deszczem.
tylko pod Olsztynem była cienka warstwa na drodze.
Dziś w toruniu przez cały dzień popaduje śnieg... ale temp dodatnia
  
 
W Łodzi znowu pada śnieg
  
 
W Norwegii dobrze odśnieżone główne drogi wygladają tak jak te na zdjęciach SerU. (Widziałem osobiście). Nikt tam nie narzeka, ze musi po takich jeździć. Zjawisko czarnych, mokrych dróg tam w zasadzie nie istnieje. To tak w temacie porównywania warunków drogowych zimą w Polsce i gdzie indziej.
  
 
Mi sie takie drogi, jak na tych fotkach (zwlaszcza moich) baaardzo podobaja.
  
 
Pomyślałem sobie, że mozna by było stworzyc wątek o warunkach pogodowych na drogach w miastach oraz reszcie kraju. Będzie się tu można dowiedzieć np. jakie są warunki do jazdy, czy gdzieś na jakiejś drodze zdarzył się jakiś poważny w skutkach wypadek wypadek, czy dana droga jest przejezdna itp... Takie są moje założenia





[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2007-03-23 15:11:02 ]
[ powód edycji: (Skleiłem wątki) ]
  
 
-5 stopniów. Nie jest tak źle...
  
 
http://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/index.php
  
 
Cytat:
2006-01-29 13:32:08, mati_lecha pisze:
http://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/index.php



Mazowsze jakos tak opuszczone... tylko 2 kamerki.
  
 
Za to w samym Poznaniu 4
  
 
Odświeżam temat. U nas to jest piękna ciepła wiosna.
Artykuł 1.
Artykuł 2.
  
 
Zima na wschodzie... - Trza być ostrożnym.