Jasiu podróżnik

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nasz klubowy kolega (mój sąsiad z osiedla)posiadacz łady 2107ostatnio zwiedza intensywnie świat Parę dni temu dostałem odniego pozdrowienia z Rzymu a teraz przed chwilka z Londynu. Ciekawe czy widział tam jakies Ladzianki?????
Przekazuję wszystkim ładziarzom pozdrowienia od Niego
 
 
Dzięki Prezesie za pozdrowienia.Jasiu sobie niezłe wakacje urządził w grudniu hehehe,pozazdrościc mu tylko
  
 
Mam tylko nadzieje,ze nawet na wyspie ma cieplej niz u nas.
Pozdrowionka
  
 
bardzo dziękuje i również pozdrawiam
  
 
Qrcze, przegladam stare posty i znalazlem cos o mnie
  
 
Fajnie -> dziękujemy za pozdrowienia oczywiście!

PeEs:
Czy to ten słynny Pan Inżynier Dyrektor Janek?
  
 
Nieeeee- Jasiu( o którym tu mowa jako o podrózniku to inny słynny inżynier i nie os samochodów a od rafinerii.
A wracając do podróżowania to dziś zaliczyłem trasę z Giżycka do Krakowa, zaliczjąc po drodze Mikołajki, Ruciane, Pisz...nie odmówiłemsobie paru postojów w ładnych miejscach. W każdym razie bociany juz przyleciały
 
 
Pawełku Ty się tak za bocianami nie oglądaj ..... no chyba że .....
  
 
W poniedzialek bede w Plocku. Moze jakis micro spocik?
  
 
Cytat:
2003-04-03 21:15:58, pawel_krakow pisze:
W każdym razie bociany juz przyleciały



Qrczę lubię te ptaki.
W zeszłym roku zrobiłem sobie wycieczkę na Podlasie i po raz piewszy widziałem ich sejmik przed odlotem -> coś wspaniałego; na łące były ich setki, rozmawiały ze sobą w ptasim języku, którego ja niestety nie znam...
Cieszę się, że już wróciły, to dobry znak
  
 
ja też je lubie ...
na mazurach widac juz powooli nadchodzący sezon- lódki juz zaczynają odsłaniać i wietrzyć, niektórzy cos tam grzebią.W ogóle - fajnie jest. tylko jak tak patrzę na te odrapane poniemieckie chałupy,bajzel na podwórkach,dziurawe drogi itp., to jedank widac jaka u nas bieda...Z tym,że zrobienie porządku na podwórku prawie nic nie kosztuje. A to sie strasznie rzuca w oczy. przynajmniej na razie, bo potem urosnie wysoka trawa...
Paweł