Końcówki truck roy 2000 rok

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam takie pytanie jakie ida końcówkido mego trucka wyminiam je w sumie 3 raz i za każdym razem mam ten sam problem raz spzredawca mówi ze to poszeżane raz że zwkłe,wiec tym razem dal mi jak to powiedizał długą dłuższą krótką krótszą do wersji poszeżanej bo rzekowmo mialem złe założone wczoraj wyminiłemi okazało sie że koła mam jak w Tatrze oba do środka i koniec regulacji pojechalem po drugie tzna wsadzilem tylko dłygie krótsze i jest ok zostało tylko ustawic zbieżność.Bardzo prosze neich sie ktoś wypowie jak to jest?
  
 
W Trucku 2000 to możesz mieć tylko to szersze zawieszenie - skąd by się tam miało wziąć "wąskie"?
  
 
Cytat:
2008-06-28 13:04:51, Koot pisze:
W Trucku 2000 to możesz mieć tylko to szersze zawieszenie - skąd by się tam miało wziąć "wąskie"?

cAŁY CZAS SIE NAD TYM ZASTANAWIAM może dletego że to Roy najdłuższa wersja z hu...m skretem facet w serwisie kiedys powiedizał ze Roy to polonez który nei ma skrętu ,ostatnio znajomy miał takiego przez kilka dni żałuje ze nei zerknołem na zawiesznie dodam że kóńcówki od zwykłego poldka tez wydaja sie za szerokie jedyne rozwiazanie to dłuższe starego typu krótkie od szerszego nie wiem jak w poldkach zwykłych plusach ale u mnei np ,zwrotnice są dosyć dłuugie
  
 
A czy trucki przypadkiem do konca nie szly na waskim zawiasie - cos takiego mi sie obilo o uchi...
  
 
Jeden gość mi tłumaczył że to normalne i że tylko mniejsza końcówka jest od nowszego