CB trzeszczy przy nadawaniu POMOCY!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak Nasłuchuje to wszystko jest w porządku, ale problemy zaczynają się gdy zaczynam nadawać ludzie mówią mi, że moje radjo strasznie trzeszczy i przerywa. Czym to może być spowodowane!!! Dodam ze antena to nie jest nic specjalnego ale odbieram z kilku kilometrów dostełem ją w spadku
  
 
A moze troszke wiecej danych, jakie radio, jak podpiete, jaka to antena (magnes, uchwyt czy bezposrednio wkrecona w karoserie), to ze polonez to widac w profilu .

Nikt nie jest jasnowidzem
  
 
midland modelu nie znam bo nawet z tyłu blachy nie ma, antena w karoserji!
dzieki za zainteresowanie!!!
Pozdrawiam!!
  
 
Cos takiego - Midland 1001z ?? Z tym radiem nie powinienes miec raczej klopotow


Czy cos takiego - Alan 100+ ?? Tu mozesz miec problemy z pozbyciem sie swoich klopotow, kumplowi sie nie udalo, ono juz tak ma, zasilanie obowiazkowo bezposrednio z aku, jest troche lepiej. Zbiera dosc duzo zaklocen z instalacji elektrycznej samochodu, alternator, kiepskie kable WN itp


Albo takie cos - alan 199a ?? podobnie sie ma sprawa jak z alanem 100+ , to prawie to samo radio (nie tylko z wygladu).
  
 
nic z tych to jest midland taki cieniutki przełączanie kanałow w gruszce. nigdzie nie mogłem znalezc co to za model!!! nigdzie takiego nie ma na allegro szukałem i nic juto fotke zamieszcze to moze pomozesz!!!
  
 
Tak czy siak, proboj podpiac bezposrednio pod akumulator jesli masz inaczej, sprawdz mase anteny, moze nie laczy ci gruszka przy radiu, poruszaj kablem od gruszki przy wtyczce i gruszce, moze cos nie laczy .....
  
 
dzieki kolego!!! bede probowal!!!
  
 
cze wszystkim
ja bym stawiał raczej na słabe połączenie anteny z radiem
przy nadawaniu trzeszczy bo może gdzieś traci moc przy wtyczce
spróbuj sprawdzić połączenia
próbowałeś na innym kablu antenowy,???
pozdro...
  
 
podlaczylem sie do innej anteny i podobnie teraz to wydaje mi sie ze gruszka moze nawala, bo zbiera lepiej niz kumpla uniden 520xl , ale co z tego jak nadawac nie moge
  
 
ja stawiam na połączenie gruchy z radiem.sam mialem takie problemy z onwa
  
 
miałes racje jeden kabelek zawiodl!! ale nie kapletnie i dlatego przerywało sprawdzałem miernikiem to opor tak skakał ze ja pierdo.....
dzieki wszystkim i pozdrawiam
szerokosci!!!
  
 
jaki kabelek?
w gruszce?
  
 
jeden z kabelków, ktory odpowiada za połączenie mikrofonu z radiem, bo ja mam jeszcze zmiane kanałów w gruszce!!
ale jeszcze sie dopatrzyłem ze mikrofon sam w sobie tez jest walnięty i czasami działał a czasami nie i dlatego przerywał!!!!
dzieki wszystkim za pomoc i szerokści!!!