Problemy z 2.0 DOHC - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja i tak wolę 2,0, dla mnie to większa moc i co ważne moment obrotowy. Z niecierpliwością czekam aż ktoś będzie miał Ładę 2,0 DOHC która jest o 200kg lżejsza od Poloneza, no to musi chodzić niesamowicie, jeśli oczywiście silnik bedzie w dobrym stanie.
  
 
Ja niestety na zlocie nie pojawię się z 2.0 DOHC jak to zapowiadałem. Nie upolowałem żadnego sensownego (choć byłem pewien, że jednego i to fajnego już mam, ale to dłuższa opowieść). Znalazłem też misia, który chciał mi sprzedać 1,6 DOHC ze skrzynią biegów "5" po remoncie (wszystko oprócz szlifu cylindra) zarejestrowanego jaki 1300 za jakieś 2400 PLN, ale to było trochę za drogo. Jednak mam dobrą wiadomość dla Przemora: znam w Katowicach dobrego mechanika (uczciwy, tani, polecił mi go zaprzyjaźniony właściciel autosalonu i od tego czasu wszystkie auta w rodzinie robi mi) który od lat siedemdziesiątych siedzi w fiatowskich DOHC (serwisował rządowe Polonezy 2000 w którymś ministerstwie).
A swoją drogą właśnie moje maleństwo u niego stoi...
  
 

NO CO TU DUZO MOWIC ODPALIŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TROSZKE REGULACJII ZAMIANA DYSZ W GAZNIKU I MASZYNKA CHODZI JAK..........JESZCZE NIA NIE JECHAŁEM BO JUZ POZNO ALE JUTRO TEST DRIVE CHYBA NIE USNE W NOCY.PANOWIE JEST W NASZYM KLUBIE 2.0 DOHC KTORE MUSI ZJAWIC SIE NA ZLOCIE
  
 
To wielkie gratulacje
Ja bym nie wytrzymał
Pzdr Grzesiek
  
 
No normalnie strasznie sie cieszę
chyba ja też nie będę mógł spać
no kiedy ten zlot kiedy ????
GRATULACJE !!!
 
 
i to byłem ja ten wyżej (znowu się zapomniałem zalogować )

jeszcze raz GRATULACJE !!!
  
 
Przemor - gratuluje wytrwałości))
Pozdr
Paweł
 
 
Przemor daj relacje z jazdy próbnej
No teraz to obowiązkowo musisz sie na Zlocie pojawić
  
 
no właśnie czekamy na relacje
  
 
maszyna jezdzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!prawde mowiac to boje sie nia jezdzic bo jakby nie patrzec to całkiem inny samochod.wiem juz jedno ze pali duzo wiecej niz ładowski silnik zobacze jeszcze co pokarze na trasie moze zmiesci sie w 10 L.musze jeszcze dokonczyc pare spraw przy silniku i powinno byc ok
  
 
Wczoraj jak byłem u mechanika w Bibicach , widziałem dwa weberowskie gaźniki do silnika 2,0 (ze 132), które pan Władek przygotowywał dla kogoś do sportu. Jesłi niebedziesz mógł sobie poradzić ze spalaniem polecam wizytę u niego. Gosć zna sie na rzeczy

ALe myslę,ze przyspokojnej jeździe nie bedziesz przekraczał 10l.Tylko pytanie????Czy Twoja LAdą bedzie sie teraz dało jexdzić spokojnie??????
 
 
Przemor mogę Ci powiedzieć że Poldek mojego brata pali 9litrów gazu na trasie a na codzień 13-15l/100km.Zależy jak się jeżdzi. Co do paliwa to wiem tyle że na odpalenie i przejechanie ok. 200m spalił mu 0,5l benzyny.

  
 
Winszuję i nie ukrywam, że chciałbym oblukac twojego potwora . Życzę Ci wszystkiego najlepszego w w związku z podmianką.
  
 
dłubie dalej przy tym moim potworze.dzisiaj zabudowałem skrzynie biegow i ja wyciszyłem.w srodku duzo ciszej niz w ładzie slychac tylko ten super warkot.na zloccie go uslyszycie naprawde piekna sprawa.chciałbym jaszcze w tym tygodniu podlaczyc do niedo gaz w poprzednim silniku był i teraz musze wymienic tylko nakładke na gaznik bo jest inna a tak to cala reszta z gazu jest ok.wczoraj w myslowicach na swiatłach podjechałura bura szef podwura w sirocco i mysłał ze przykozaczy przed laska i gdybyscie widzieli to co on miał w oczach jak został w tyle to padlibyscie ze smiechu.i o to mi glownie chodziło zeby to cwaniactwo w golfach itp wiedziało ze pieniadze tatusia to nie wszystko
  
 
Przemor!!!! za to cie lubię
 
 
Hehe dla takiego kolesia przekonanego o "potędze" swojego wozidła to musi być niezły prysznic jak go Łada weźmie Super sprawa ten 2.0 DOHC
  
 
Kurde juz sie nie moge doczekac az zobacze tego potwora.To musi byc wspaniale uczucie patrzec na mine wyprzedzanego kolesia
  
 
Ja też już się doczekać nie mogę tym bardzie, że silnik niedługo będzie zrobiony. Przemor powiedz mi czy skrzynie i most też dałeś od 132 czy masz Ładowski, bo mój mechanior chce wkładać wszytko od 132, nawet wspomaganie mi założy. Narzaie jedno jest pewne, że na ten zlot autko będzie jeszce nie zrobione ale na następny będzie nowa blacha lakier i silnik, kurde no normalnie nie mogę się doczekać.
  
 
Bartek,
Jak masz możliwość to zakładaj most od 132.
Taka moja drobna sugestia
  
 
skrzynia jest z fiata wal składany z :przod fiat tył lada most został z łady bo duzo przerobek a jak padnie to na szrot tam jest ich pełno za pare groszy.we fiacie jest inne przełozenie i niewiem czy bardziej na predkosc czy na przyspieszenie ale podejrzewam ze to drugie.jak bys cos nie wiedział to pisz albo dzwon 502278097.musze to jakos madrze napisac to puszcze to na nasza strone