Siedzenia Inter Groclin? - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Janio, siedzonka jeszcze w niedzielę były "tylko" suuuuper, ale po przetestowaniu... po prostu mucha na nie nie siada Wielkie DZIĘKI! Nic, tylko należy Ci się za nie ogromny buziak (no i za te słowa uznania...).
PS. Jeśli kiedykolwiek o godz. 5.37 usłyszycie dzwonek, to nie budzik, to pewnie Janio z nową ofertą prosto z Żerania (hi.hi,hi) Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2003-05-20 21:23:23, MARTITA pisze:
Janio, siedzonka jeszcze w niedzielę były "tylko" suuuuper, ale po przetestowaniu... po prostu mucha na nie nie siada Wielkie DZIĘKI! Nic, tylko należy Ci się za nie ogromny buziak (no i za te słowa uznania...).



To ja się przypomnę przy okazji
  
 
Tak Janio. Za dwadzieścia szósta w niedziele...

SXC - na grokach std siedzi sie około 5 cm nizej niż na normalnych. Testowane u ALF-a swego czasu. BTW można sobie troche rozgiąć sprężyny w siedzeniu żeby d... nizej wpadała. tak mam u siebie.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Sprezynki to napewno mam rozciagniete (sporo waze) ale ciagle szoruje glowa o dach, musze rozejrzec sie za Groclinkami.
  
 
Cytat:
2003-05-21 12:54:03, OLO pisze:
...
na grokach std siedzi sie około 5 cm nizej niż na normalnych.
...


Dokładnie. Za każdym razem jak wsiadam do zwykłego poldka to mam wrażenie jakbym siadał na krześle a kierownicę miał między nogami .
  
 
Cytat:
2003-05-20 10:25:28, Janio pisze:
...ja teraz czekam na kierunki


Chętnie u ciebie zobaczę te kierunki . Nie ma to jak stare, dobre kanciaste kierunki, a nie te nowe "łezki"
  
 
Cytat:
Nie ma to jak stare, dobre kanciaste kierunki, a nie te nowe "łezki"



Mam podobne zdanie, szkoda tylko ze niema ich bialch
  
 
Cytat:
2003-05-21 19:02:24, SXC pisze:
Cytat:
Nie ma to jak stare, dobre kanciaste kierunki, a nie te nowe "łezki"



Mam podobne zdanie, szkoda tylko ze niema ich bialch



A właśnie że są
  
 


gdzie i za ile ?!!

`__/______\___
||__\==O==/__||



[ wiadomość edytowana przez: SXC dnia 2003-05-21 22:42:42 ]
  
 
W Ciechanowie
  
 
chyba za 7 zeta kpl. Tylko zeby były białe w środku to zupełnie inaczej by wyglądały. Można zawsze je rozkleić i pomalować.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Drodzy zainteresowani fotelami Bimarco, Firma Tomson właśnie zaczęła sprzedawać takowe, więcej informacji na ich stronie .


ul. Połczyńska 4
01-378 Warszawa
Centrum Handlowe "Fort Wola"
Geant, Autohouse, Poziom -1

tel. (22) 836 50 40
tel./fax: (22) 876 14 27
e-mail: info@tomson.com.pl
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 oraz w soboty w godzinach 11-15.
  
 
Ciekawe jakie mają ceny
  
 
wejdz na ich stronę.
  
 
W sumie nie tak drogo

http://www.tomson.com.pl/
  
 
Zaszalałbym i kupił sobie taki fotelik ale du.. duża i nie chce się zmieścić. Jestem ciekawy czy na zamówienie zrobiliby dla mnie fotelik dużo szerszy od standardu , albo jest jeszcze jedno wyjscie trzeba schudnąć
  
 
ja kupilem sobie groclinki razem z tapicera za 200 pln





[ wiadomość edytowana przez: alan28 dnia 2003-12-12 10:44:16 ]
  
 
Witam odswieżam temat bo rodzibka kupiła od nas ORICIARI i tam są IGA relaksy,niestety w słabym stanie.Mam więc pytanie,czy i gdzie szukać pokrowców do IGA relaksów,za w miarę sensowną cenę???????????
A moze opłaca się zmieniać materiał na fotelach??????????
Z góry dzięki za pomoc.
  
 
Dzwoniłem dziś do Groclina. Pytałem sie o fotele do Poloneza i jest możliwośc zamówienia u nich Relaxów w cenie 700zł za jeden fotel. Pytałem sie o kanapę tylną, ale niestety do nich robili tylko poszycie, a nie całe nowe. Innych modeli nie idzie wykonac bo nie mają do nich ram, więc zostają tylko relaxy. Koszt dość wysoki, ale nalezy pamiętac że jest to nowy fotel, ale to nie zmienia faktu że i tak dośc dużo. Może przy hurtowym zakupie było by mniej, ale o to już sie nie spytałem.
  
 
jaaa cie! ale cena!!!!

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."