Kupiłem deskę z 2103 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Właśnie podłączyliśmy z Konradem wszytkie zegarki do zasilacza PIKO(od kolejki) i posprawdzaliśmy je.Wszystkie zarowki OK,obrotomierz "reaguje'kontrolki tez działaja))
Zycie jest piekne...
 
 
Hej!
Miły+Krajnik:
te podwójne światła faktycznie nie mają sobie równych. U mnie zastosowałem taką przeróbkę, że założyłem reflektory do żarówek H-4, mam osramy "+30%" i światła są nie do pobicia, lepsze niż w Octavii, drogowe podwójne wogóle jak te dodatkowe "dalekosiężne w Volvo... Właśnie mam zamiar stare klosze (od strony chłodnicy) też wymienić i zamontować tam przeciwmgielne, bo podwójne drogowe są bez sensu.
Paweł+Konrad:
1. poproszę tę fotkę "od tyłu", to sobie pogrzebię przy lince.
2. Może ktoś zna zegarmistrza od zegarka, bo jak skopała mi się linka od ogrzewania musiałem go wyjąć, żeby dostać się do mocowania linki, to potem przestał świecić. A nie widziałem jeszcze Łady, co by miała ten zegarek sprawny. Nowy jest za 50zyli...
3. Żaróweczki sobie przy okazji wymienię we wskaźniku paliwa.
aha... kupiłem nowy grill, bo na zdjęciach tego chyba nie widać, ale jadna połowa jest od Łady, a druga ch... wie od czego!
  
 
w całych tych zegarach najlepsze jest to:

Fiat 124 Spider



Lada 2103/2106



Pun:

1) niestety ta fotka wyszła strasznie zamazana i nic byś na niej nie widział nastepnym razem jak będę miał cyfrówkę to postaram się zrobic lepiej . Zresztą jak tylko wyjmiesz tą deską z zegarami to sam się zorientujesz co jest nie tak
2) Te zegarki niestety strasznie się psują podobno
ale gdyby tak wpasować w puszkę jakiś inny mechanizm (np polonez ???)
3) Może jedna była od 2106 (kwadratowe wgłębienia dookoła lamp a druga od 2103 (okrągłe obwódki dookoła lamp )
  
 
Cytat:
Właśnie mam zamiar stare klosze (od strony chłodnicy) też wymienić i zamontować tam przeciwmgielne, bo podwójne drogowe są bez sensu.



hehe, są tacy co bardzo chętnie założyliby te lampki w samarze... co by mieć więcej mocy w drogowych
  
 
Witam !

Komu się zegarki psują - to się psuja

Muszę się pochwalic : Też miałem zepsuty zegarek - rozebrałem go przeanalizowałem zasadę działania- i okazało się, że elektromagnes padnięty.Więc kupiłem 2 zegarki na szrocie i złożyłem z nich jeden. Są dwa rodzaje zegarków- na elektromagnesie- elektrycznym(część "elektroniczna" i powiedzmy "zwykłym") - zerobiłem ten zegarek ze zwykłym - trochę się zacinał- więc rozebrałem cały-popsikałem mechanizmy WD 40 i złożyłem - i o dziwo działał i działa do tej pory
(zadowolenie wielkie- pomijając wszystkie nerwy i stracone ze 3 godziny-oczywiście "rozłożone w ratach )

Więc jak już wiecie do Łady trzeba się zabrać z sercem i wszystko możliwe oraz wszystko można zrobić

pozdrawiam

Andy
  
 
Faktycznie, druga połówka pasujejak ulał, jest bardzo dobrze spiłowana i plastikowe osłony kloszów dobrze pasują.
Andy, Ty to jesteś Mac Gyver! Rozbiorę ten zegarek, żeby nikt nie powiedział, że nie mam serca, ale nie spodziewam się efektów.
Przy okazji zrobię sobie podświetlanie liczników na ciemnoczerwono...