Problem!!! parowanie szyb!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
hej!!! mam problem poniewaz strasznie mi paruja szyby w corsie i zdaje sobie sprawe ze jest to maly samochod ale jak wsiadzie do nmiego 4 osoby to normalnie wszystkie szyby sa zaparowane lacznie z przednia!!
mam pytanie czy to moze byc problem zwiazany z jakimis filtrami czy jest w tym cos innego??
  
 
Znajomi powiadają że ten typ tak ma i już. Ponadto spradź czy nie masz wody pod dywanikami lub innych "źródeł" wilgoci. Na pewno pomoże wymiana filtra nawiewu kabiny. Do filtru z FILTRONU np. "K1002" dołączona jest ulotka z instrukcją jego wymiany. Godzina pracy i masz 2 razy więcej tlenu w kabinie na tym samym położyniu dmuchawy. Powodzenia
  
 
Wielkie dzieki!! wlasnie slyszalem ze moz to byc wina jakiegos filtra ale nie mialem pojecia jakiego
  
 
Filtr przeciwpyłkowy znajduje się w podszybiu, można się do niego dostać "od silnika". Zdejmujesz te plastiki z podszybia, odchylasz gumę przykrywającą filtr, wyjmujesz go, wkładasz nowy i już
P.S.
i trwa to jakieś 15 minut.
  
 
może to głupie ale przedewszystkim sprawdz czy nie masz zamkniętego obiegu a aucie bo jak tak to choćbyś niewiadomo co robił to ci szyby nie odparują, jak u mnie jadą 4os to na 2 poziomie nawiewu ustawionym na szyby nie ma szans zebym miał pare na sybach, a jak nie to oczywiście filtr pyłkowy
pozdrawiam
  
 
wymienilem filtr pylkowy i jest wszystko ok!! dzieki wielkie za pomoc
pozdrawiam
  
 
Mam pytanie czy w Corsie A 1992r. też znajduję się filtr przeciwpyłkowy?