Puchar RWD Trophy w RSPMO

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
http://www.rallyonline.pl/index.php?1&modex=pnews&&s=6828
Oto coś dla miłośników rajdów i tylnonapędówek. Polecam!!!
  
 
super - nareszcie będzie na co popatrzeć na końcówce rajdów - bo pewnie RWD będą zamykać rajdy
no i pewnie pojawi się parę ładzianek !!!!!!!!!!
Paweł
  
 
kapitalna sprawa.....ah przymierzam sie powoli.....

najbardziej podobał mi sie wpsi na jednym zforum odnośnie tego pucharu:

Cytat:
sonicdsj napisał:
nareszcie chlopaki ladami sie wyszaleja
zawsze najlepiej bylo ogladac ich przejazdy!

  
 
Witam
panowie tam już jeżdzą jakieś łądzianki, oto jeden z tekstów na forum Rajdowy Poznań:
Cytat:
Ale na początek nie ma co się zrażać tylko płacić wpisowe i do boju kolejny produkt FSO jest mile widziany i pomocny w odparciu "ataków" braci w radzieckich maszynach


Ja tam widziałem w 2 awatarch zdjęcia ładnych, kiedyś w tym klubie krecili się chyba Bartasti i Dyferencjał
  
 
Zax, do Leszna chyba daleko nie masz, mógłbys wystartować Nabierac doswiadczenia.
  
 
Yanosik, a Ty sie wybierasz ??? Do Leszna tylko 70km.. sam bym sie przejechal )
  
 
Cytat:
2006-02-04 10:46:45, humel pisze:
Yanosik, a Ty sie wybierasz ??? Do Leszna tylko 70km.. sam bym sie przejechal )


Ja bede ,ale z tego co wiem, to bede jednyny z wielu poznańskich Ład RWD
  
 
Cytat:
2006-02-03 23:37:17, sheriffnt pisze:
Witam panowie tam już jeżdzą jakieś łądzianki, oto jeden z tekstów na forum Rajdowy Poznań: Ja tam widziałem w 2 awatarch zdjęcia ładnych, kiedyś w tym klubie krecili się chyba Bartasti i Dyferencjał


No tak. Tam jest Łada niebieska czyli ta na małym zdjeciu. Kiedyś była Bartastiego teraz należy do Dyferencjała. Dodatkowo jest łada wiśniowa i w przygotowaniu (czasami jeżdżą) jeszcze chyba sa 3 w tym (jeśli sie nie myle) ex Łada Kornata.
Docelowo miało byc 6 Ład ale cos chłopakom chyba słabo przygotowania idą.
Wielkopolska - 1. miejsce w ilości sportowych Ład
  
 
Zax, nie wybierzesz sie ? Moze akurat bedziesz/jestes w Pozku... Ja niestety swoim autiem nie pojae a to ze wzgledu na tylne hamulce.. ktore hamuja bez hamowania - tloczki sie nie cofaja.. Nie ma co meczyc silniczka na tak dlugim dystansie...
  
 
Chętnie bym sie wybrał gdybym miał przygotowane auto...na razie 20.02. zakładam wałek i ustawiam wszystko pod niego. A potem w maercu robie zawias. Dopiero wtedy skusze sie na pierwsze starty i nabieranjie doświadczenia
  
 
Cytat:
2006-02-04 13:24:28, zax pisze:
Chętnie bym sie wybrał gdybym miał przygotowane auto...na razie 20.02. zakładam wałek i ustawiam wszystko pod niego. A potem w maercu robie zawias. Dopiero wtedy skusze sie na pierwsze starty i nabieranjie doświadczenia


ok,ok.. ale myslalem raczej o roli kibica, obserwatora...
  
 
Cytat:
2006-02-04 13:58:06, humel pisze:
ok,ok.. ale myslalem raczej o roli kibica, obserwatora...





Chętnie bym obejrzał.....
Ale do Poznania zjeżdzam 18.02. i bede do 25.02.....a ten weekend i przyszy tydzień mam hardcorowy, ponieważ mam wychowawstwo i musze uzupęłnić dzienik, posprawadzać, wypisdać arkusze itd.
Sprawa priorytetowa to wpakować i dostrić ten wałek 296 H>M>S>.....a coś ostatnio mi sie łada rąbie...pompy paliwa mi sie krzywią , mam dziwne wycieki oleju no i ostatnio znowu popuszcze mi pokrywa zaworów. Mam zamiar kupić nową uszczelke i dać na tym trójkatem (oprawa uszczelniacza wałka rozrządu) tyle silikonu ile sie da

pzdr
i do zobaczenia w Pozku
  
 
Wlasnie w TVP 3 widzialem reportaz z Rajdu Yeti.. na samym poczatku chyba prze moment bylo widac Yanosikowego potworka (chyba)..

Zdzilwilo mnie jedno.. mowia o rajdzie, a pokazuja zupelnie cywilna Skode Fabie.. bleeee

Yanosik: Jak poszlo ???
  
 
Albo Łada sie nie nadaje albo ja nie umiem jeździc po lodzie. Na czystym było lepiej, ładne boki i wysokie obroty aż do obrócenia panewki na wale. Teraz chyab tylko pociac grata na złom.
  
 
Czyli coo.. rozumiem ze nie dojechales do mety Szkoda.. no i szkoda autka.. Jak doczlapales sie do domu ??
  
 
Silnik jest sprawny, tzn jeździ. Lampka oleju gaśnie przy ok 1-1,5 krpm. Dosc mocno hałasuje ale dało sie jechac. Oczywiście majac na uwadze powrót do domu ponad 170km nie kontynuowałem rajdu. Miejsce i tak miałem kiepskie.
Szukam teraz dobrego wału od 1500/1600