[RST GrzEE] nowe graty - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
na 400m ten co się z nim brałem pewnie padnie
  
 
jutro wjeżdża nowa zabawka....

  
 
Czyby nowa mapa zaplonu ?
  
 
cały kompa nowy... i jeszcze trochę lansu







[ wiadomość edytowana przez: piotr_RST dnia 2006-04-22 23:35:35 ]
  
 
fajnie to wygląda taki cały biały pasek
szkoda ze do cabrio nie podejdą
ja w tylnim zderzaku mam jeszcze jakąs dokładke
  
 
nie powiem, kawał ładnej furmanki
podobają mi się takie prawie klasyczne już auta dobrze zrobione

ale te czerwone bębny to zamaluj na czarno - w takim aucie to troche wiochą ciągnie
  
 
znikną jak tylko wymienię tył na tarcze, ale to pewnie dopiero na jesień
  
 
juz bys lepiej wypolerowal na lustro te bebny i pomalowac bezbarwnym!! ja tak mam!! slicznie wyglada!! "prawie" mam tarcze z tylu dzieki temu
  
 
sliczne autko....jedno z najladniejszych mk4 w klubie

choc szczerze powiem ze te oryginalne felgi rst nie podobaja mi sie :/
  
 
Tylne lampy pokłony za nie -allahu -heheh sa boskie a cała furka wykur....w kosomos .Pozdro
  
 
Piotrek pokaz na foto jak to swiecie za dnia, Stopy i inne. Widze ze felege zmieniles. Patrzyles ile to ma do setki?

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM
  
 
jak znajdę trochę czasu to zmierzę, może na poczatku maja, mamy fajny sprzęt w Poznaniu do pomiarów

ponoć dobra.. zobaczymy

a w kwestii felg.. fakt nie są najpiękniejsze.. ale oryginale od modelu.. i tylko o to chodziło

[ wiadomość edytowana przez: piotr_RST dnia 2006-04-22 17:34:04 ]
  
 
mnie osobiście te tylnie lampy niepodchodzą jakoś tak no niezabardzo... i ta końcówka tylnia szpeci ale ogolnie jest OK
  
 
Lampy sa ogólnie ok. ale skoro auto robione na oryginał, kosztem niezbyt ładnych seryjnych felg to lampki by standardowe bardziej pasowały a tak to jakoś sie to nie zgrywa moim zdaniem
  
 
eeee tam.. dla mnie są SUPER... lampy, swoją drogą ciągle mnie kusi 17" wsadzić...

[ wiadomość edytowana przez: lukas_s dnia 2006-04-24 22:18:16 ]
[ powód edycji: REGULAMIN ]
  
 
Cytat:
2006-04-24 13:06:42, piotr_RST pisze:
eeee tam.. dla mnie są zajebiste... lampy, swoją drogą ciągle mnie kusi 17" wsadzić...


to jestem za ta zmiana na 17stki
  
 
Lampy sa kozak a felgi.. to tamte byly ladniejsze aa 7 ramienne 17 byly by najlepsze Ogolnie Piotra auto jest kozak polaczenie gustu i mocy i jak widze to jeszcze audio... Auto ze smakiem... dobrze jezdzi ladnie wyglada dobrze gra i milo w srodku posiedziec... Naprawde dobry kierunek zmian... ja u siebie mam seryjne rst felgi bo narazie mam inne wydatki niz felgi compomotive...
  
 
kurcze.. ale wiesz.. boję się wstrząsu mózgu na 17" bo gumy to na kole nie ma.., a wizualnie.. byłoby cudnie... chciałem się z gościem dogadać ale skończył aukcje

pięknee...
  
 
Fele kozak Piotrek trzesienie to jest na 18 17 + gleba + rst = cud
  
 
hmmmm mimo tego że nie ma 17 to uwazam ten samochód z awyjątkowo piękny szacuneczek piotr