Rabaty dla klubowiczów w pubie "Azyl"

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dosc nietypowa sprawa aczkolwiek rownie wazna jak inne mianowicie otwarlem nowy pub w kaliszu przy nowym świecie 19 i zapraszam do odowiedzenia przejezdnych jak rowniez tutejszych klubowiczów jak w tytule postu wiadomo ze dla klubowiczów będą dobre rabaty



pozdrawiam
  
 
Na jutro mam ze znajomymi ustalone spotknie w innym miejscu, ale w sobotę możnaby wpaść
Znajdzie się jakiś stolik?
  
 
Witam

Czemu tak daleko ode mnie
  
 
No to niech się kręci
No właśnie czemu tak daleko?
We Warszawce coś byś otworzył
Może jakąś filię
  
 
sam jestem na,, swoim ,, więc ukręcnia kegów życze
jak pojade do megiego to murowane że mnie zobaczysz
  
 
Cytat:
2006-02-09 21:42:47, fomin pisze:
sam jestem na,, swoim ,, więc ukręcnia kegów życze jak pojade do megiego to murowane że mnie zobaczysz


Zakaz wpuszczania Fomina za dużo piwa łyka
W piatek dostał dwie skrzynki w srode pusto juz


[ wiadomość edytowana przez: robert1x dnia 2006-02-09 22:01:31 ]
  
 
Cytat:
2006-02-09 20:51:01, zork pisze:
Na jutro mam ze znajomymi ustalone spotknie w innym miejscu, ale w sobotę możnaby wpaść Znajdzie się jakiś stolik?




jasne jak narazie nie ma wiekszego problemu ze znalezieniem stolika zreszta dla chlopakow z lob zawsze jakis stolik sie znajdzie nie ma totamto
  
 
no będe musiał koniecznie nawiedzić
  
 
Jak bede przelatywal w tej okolicy to na 100% odwiedze.

Jesli bedzie filia w Wawie to moze i w Gdyni??
Pozdro i powodzenia
  
 
Cytat:
Zakaz wpuszczania Fomina za dużo piwa łyka
W piatek dostał dwie skrzynki w srode pusto juz



nie wiem jak długo mozna pic 40 butelek piwa fomin popraw sie albo z LoBu Ciebie wyrzuca w dwa dni trzeba taka ilośc...
pozdrówa
  
 
[quote]
2006-02-11 20:49:05, WojtGda pisze:
nie wiem jak długo mozna pic 40 butelek piwa fomin popraw sie albo z LoBu Ciebie wyrzuca w dwa dni trzeba taka ilośc... pozdrówa

spokojna twoja rozczochrana....
ćwicze i co pół roku poprawiam wyniki , ale minister zdrowia nie refunduje zapasowej wątroby więc powolutku
  
 
veni, vidi - i colę wypiłem
bardzo przyjemny lokal, wygodne kanapy i dobra muzyka - miodo
zachęcam do odwiedzenia
  
 
widzę że wyniki szanownych Kolegów się poprawiają, no cóż na wiosenny zlocik trzeba będzie zabrać ze 4 zgrzewki