Jaka jest u Was pogoda? - Strona 53

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dzisiaj jest bardziej ładnie, niż wczoraj
  
 
w dzien słonce i w ogole slicznie.. ale brrr zimno
 
 
Od rana leje i według prognoz (w nadziei sprawdziłam nawet na kilku portalach) ma tak być przez cały dzień.
  
 
Pogoda pod psem , raz ciepło , raz zimno , raz gorąco , raz znów zimno , nie wiadomo o co chodzi tej pogodzie...
  
 
A u mnie pięknie, słonecznie i rześko.

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
to u nas pogoda nie była tak łaskawa... zimno, szaro, buro i ponuro
 
 
Upał... wczora coś próbowałem zrobić przy samochodzie to jak go rozkręciłem to nie moglem go skręcic , podejrzewam przez upal , pogubilem wszystkie srubki jak nigdy , choć go rozkręcalem jzu nie raz i ani razu nic nie pogubilem
  
 
tak tak zganiaj na upał

ale upał i u nas... choć w weekend maja być u nas fajne rzeczy to pogoda sie zaczyna psuć...
 
 
Nic nie gadaj o psującej się pogodzie , ma być do końca przyszłego tygodnia ładna i juz

No i zlot mam w Twoich rejonach prawie więc dobrze by bylo aby ta pogoda była , takze jak jest u Was to ją trzymaj z calej siły i nie puszczaj
  
 
w moich tzn gdzie?

i pogoda zmienna jak ..... no zmienna jest. Dopiero słońce, teraz chwilke deszcz.. ech
 
 
U mnie to samo, przed chwilą lało a teraz sie przejaśnia i słońce przebłyskuje. Ale ochłodziło się dość znacznie. Więc ogólnie pogoda do du...

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
u nas teraz sie rozpogodziło, wrrr teraz to juz nie potrzebuje
 
 
Cytat:
2014-06-14 11:53:10, storm pisze:
w moich tzn gdzie?



No nie daleko , patrząc z perespektywy Wrocławia to napewno blizej do Ciebie bym mial jak do Wroclawia

A wracając do tematu teraz siedzę na pojezierzu Leszczyńskim i dzziś pogoda byla...hmmm.... raz padało , raz słońce swieciło , raz zimno się robiło , za chwile slońce wyszlo to znów przygrzewalo mocno i tak caly dzien...
  
 
Ja tam wolę upał niż mrozy więc narzekać nie będę