A tak umiecie?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wyjatkowo zdolny kierowca

http://www.fun.from.hell.pl/2003-04-11/parking.jpg
 
 
no nieźle nieźle



jak on to zrobił że autko prawie nie zniszczone
  
 
Całkiem niezły pomysł na parkowanie!!! Trzeba by ten temat przerobić szczególnie w tak zatłoczonym mieście jak Poznań
  
 
Hehe,z tego co czytałem o tym na forum fso,to ktoś widział to na własne oczy.
Pzdr Grzesiek
oto temat na forum fso Smiac sie czy plakac ?

[ wiadomość edytowana przez: Grzesiek_Bialystok dnia 2003-04-09 12:06:05 ]
  
 
No Nico myśle że Nivką to bez problemu możnaby tak "parkować"


[ wiadomość edytowana przez: Konriii dnia 2003-04-09 13:01:16 ]
  
 
Gdybym umiał wstawiać zdjęcia do postu to dopiero bym Wam pokazał jak można parkować (właściwie to mała prezentacja w Power Point)... To oczywiście prezentacja o kobietach i ich umiejętnościach jazdy samochodem (z perwersyjnym humorem...). Nie moja, też toto dostałem.

Ale, że to dośc trudne, to nie będe się nawet silił na próbę wstawiania .
  
 
A cos podobnego, jak na zdjęciu Konrada, to sam widziałem osobiście w Wawie (tylko nie udało mu się tyle przejechać; ale i tak 3/4 samochodu było na barierce...).
  
 
zauwazcie, ze ten japoniec ma praktycznie nie ruszony spoiler....
jak pod Tuszynem koles tak zaparkowal R25 to mu sie niemal cale polamalo..
adasco
 
 
Mariusz skoro mówisz, że nie umisz wstawiać obrazków w postach, to przy okazji już mówię jak to się robi. Oczywiście ten obrazek musi znajdować się w internecie (bo nie wystarczy jak jest na twardym dysku). W przyciskach BBCode klikasz przycisk "obrazek". Następtnie na stronie, z której ma on być wstawiony, klikasz prawym przyciskiem myszy na ten właśnie obrazek. Klikasz na "właściwości". Następtnie przeciągasz mysz przez adres url, kopiujesz to i spowrotem przechodzisz do okna forum, do otwartego okna "obrazek". Tam klikasz prawym przyciskiem myszki na biały pas (czyli miejsce na url), robisz "wklej", a potem OK. W momencie tworzenia postu moment "" oznacza, że w tym miejscu jest wstawiony obrazek, który w momencie podglądu dyskusji będzie normalnym obrazkiem, takim jak na stronie, z której go ściągnełeś. Pozdr.