Mandat, mandaty, mandaciki.... :( - Strona 25

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2012-08-22 13:56:01, Jacenty pisze:
.... Zagrozili mi mandatem - nawet nie bardzo wiem na jakiej podstawie.

Ciekawe na jakiej podstawie.
W taki sam sposób można ukarać każdego, kto ma taką karteczkę za szybą.
Moim zdaniem nawet jeśli transakcja doszła by do skutku w ich obecności, to mogą Ci naskoczyć.
Bez wyraźnego zakazu handlu w tym miejscu nie mogą Cię ukarać.
  
 
Cytat:
Ja bym ich poprosił, żeby sobie zmierzwili korneliusza.


Akurat to była kobieta (właściwie to baba)
Cytat:
Ciekawe na jakiej podstawie.


No właśnie też się zastanawiam, czy trzeba mieć zezwolenie na handel? Bo generalnie to chyba handlować można tylko pod warunkiem posiadania zezwolenia?
  
 
Zapowiada się "ciekawie" -> klik

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
To już żadna nowość...na trasie Radzyń Podlaski <----> Biała Podlaska już od dawna grasuje srebrny Citroen C4 krokodylków.
  
 
Cytat:
2012-08-30 10:43:06, lucas48 pisze:
Zapowiada się "ciekawie" -> klik



Najbardziej trzeba się bać Insigni reszcie się ucieknie na jakiejś prostej Peżot jest wisienką na torcie w tej flocie
sie panoszą skur...y
to co ITD normalnie moga mnie zatrzymać jak miśki?? czy muszą mieć miśka na pokładzie?
  
 
Cytat:
2012-09-03 21:11:26, Kula69 pisze:
to co ITD normalnie moga mnie zatrzymać jak miśki?? czy muszą mieć miśka na pokładzie?



Nie, nie zatrzymają Cię.
Nagrają film i dostaniesz wezwanie jak z fotoradaru
  
 
Cytat:
2012-09-04 18:42:42, DeeJay pisze:
Nie, nie zatrzymają Cię. Nagrają film i dostaniesz wezwanie jak z fotoradaru



I tu jest trochę dla nich problem. Według przepisów kontrola prędkości przy użyciu fotoradaru musi być oznakowana za pomocą znaku D51. Użycie fotoradaru w jeżdżącym radiowozie w zasadzie według przepisów nie zwalnia z tego obowiązku ( przecież można oznakować odcinki gdzie porusza się taki samochód). Ja osobiście nie przyjmę takiego mandatu o ile mi się zdarzy i niech skierują sprawę do sądu. Będę się jakoś bronił .
  
 
Zarobiłem dziś 100 zł od Straży Miejskiej. Zjechałem z 500 do 200 i w końcu skończyło się na 100. Popełniłem 3 wykroczenia ale zostałem ukarany za nie stosowanie się do znaku ( BUSPAS ), B-1 ( Pozdrawiam Bogdana ), Spowodowane to było moją nieprzytomnością umysłu. osoba z rodziny w szpitalu. Znajdę czas to wrzucę sobie filmik.
  
 
Zatrzymałeś się pachołkom miejskim? Z policją byli czy też sami? Jak sami to nie mieli prawa Cię zatrzymać. Mogą zatrzymywać tylko na drogach, gdzie obowiązuje zakaz ruchu w obu kierunkach.
  
 
Straży Miejskiej. Bez Policji. Był tam zakaz poruszania się samochodów innych niż Taxi, Autobusy itp.


[ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2012-09-10 15:56:46 ]
  
 
Twój błąd. Od ub.roku mogą zatrzymać tylko gdy jest zakaz ruchu... takie kółko z czerwoną obramówką.
  
 
Cytat:
takie kółko z czerwoną obramówką.



Właśnie to kółko tam było. Byłem zamyślony i nie spojrzałem. Przejrzałem zapis filmu ze swojej kamerki samochodowej i jest tam jak wół.
  
 
Cytat:
2012-09-10 16:03:40, piotr_ek pisze:
Twój błąd. Od ub.roku mogą zatrzymać tylko gdy jest zakaz ruchu... takie kółko z czerwoną obramówką.



Żyjesz, czy wdowa z Twojego konta zapodaje...?
  
 
W dziale powitań czytaj... żyję, bo żona dopiero myśli jak mnie na 100 mln.ubezpieczyć.
  
 
Wrzucam krótki filmik. Po prawej stronie widać moje przewinienie na znakach drogowych.


Straż Miejska. Kontrola Drogowa.
  
 
No zatrzymać Cię mogli. W Krakowie tam gdzie chcieli zatrzymać, a za bardzo nie mogli bo nie było w/w znaku (niektóre ulice, gdzie np.w prawo mogą jechać tylko mieszkańcy strefy) to pachołki miejskie ustawiali się z policją i policja zatrzymywała.
  
 
Cytat:
2012-09-11 15:31:50, piotr_ek pisze:




O kutwa, Ty żyjesz!!
  
 
I dzisiaj mnie to spotkało ... że niby miałem 97km na 50km fakt miałem szybciej ale nie aż tyle... ale z nimi nie wygrasz skończyło się na 300 zł i 8 punktach ... wk... ny jestem na maxa ale cóż z nim się nie wygra a koleś drugi uciekł :-/
  
 
Dzisiaj za szybą znalazłem zaproszenie do SM za parkowanie tutaj.
  
 
Okazuje się że ludzie w SM są bardziej wyrozumieli niż moi sąsiedzi. Skończyło się na pouczeniu i przy okazji okazało się że jakaś franca ich wezwała. Nawet domyślam się która