Wymiana tłumika końcowwego

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W końcu po 2 latach od wymiany całego wydechu prócz końcowego. Zamierzam wymienić - juz za bardzo pierdzi.
Pytanie czy są jakieś trudności przy wymianie ? na co uważać ? wymiana jutro. Mam kanał.
  
 
Generalnie tylny tłumik z tytułu że jest ostatni jest najprostszy do wymiany. Zaopatrz się w nowy cybant bo stary podczas odkręcania może pęknąć - śruba się lubi ukręcić.
Pozdro
Michał
  
 
dzięki, podobno mają w sklepie jakieś zestaw do wymiany. Się zobaczy co tam dadzą.

Najłatwiejszy, ale najgłośniejszy
  
 
tłumik wymieniony... efektu prawie brak, więc nie mam pojęcia co jest nie tak... Czyżby Katalizator mógł mieć taki wpływ ? Bo tylko Kata i plecionki nie wymieniłem... Cała reszta nowa.

Przed


PO

Polecam podgłosnić.

Nie wiem co dalej robić by go wyciszyć. Druga spraw to czemu tak pluje ? :/
  
 
U mnie troche pierdział jak zrobiła się dziurka w kolektorze wydechowym - mało widoczne, poszukaj dokładnie.

Pozdr.
  
 
Kat jak się sypie to zwykle "dzwoni". Jak się przeczeka to jest nadzieja, że się "wydzwoni".
  
 
sam stawiam na kata :/ ale samemu mogłem wjechać na kanał tyle żeby wymienić tłumik, ale żeby sprawdzić reszte to potrzebna jest druga osoba
  
 
Gdyby to była plecionka w kanale powinno być słychać jej "popiardywanie". Z tego co wiem jest to po prostu elastyczna rura i nie bardzo ma wniej co hałasować. Natomiast z katalizatorem bywa tak że wkład pęka i czasami potrafi go wydmuchać przez tłumik. Ja w espero zakładałem puszkę i okazało się że połowy kata nie ma. Za pozostałą połowę dostałem wtedy 150 co wystarczyło na zamontowanie puszki i jeszcze trochę zostało.
  
 
póki co nadal czekam na kogoś kto bedzie mógł wjechać na kanał :/ sam tego nie mam jak sprawdzić.

Przypuszczam, że zrobię tak samo mianowicie wymienie plecionkę i kata, a starego sprzedam trochę się zwróci.
A strumiennica (atrapa) i plecionka to koszt ok 150 zł więc może nie bedzie tak źle.
  
 
podjedz do mnie
  
 
tzn gdzie ?
  
 
Pajęczno ul Mickiewicza woj łódzkie 50km za Częstochową