[309] Odgłosy z prawej strony

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jakies dziwne pukanie odchodzi z mojej strony. Z poczatku wydawalo mi sie ze to kasety na drzwiach ale to nie mozliwe, ktos powiedzial mi ze to moze cos z przednim kolem (nie pamietam dokladnie co) ale jak otworze szybe to nic nie slysze, dlatego zastanawia mnie czy moze to byc cos w drzwiach co po otwarciu szyby blokuje sie i przestaje pukac. Chetnie rozkrecilbym drzwi i zobaczyl co tam sie dzieje ale nie posiadam srubokreta pasujacego do tych srubek. Co radzicie? Probowac z drzwiami czy moze pojechac do mechanika zeby stwierdzil czy to cos z zawieszenim przedniego prawego kola?

P.S. To dzieje sie tylko na wybojach.

[ wiadomość edytowana przez: TicTac1986 dnia 2006-01-16 16:00:28 ]
  
 
a otworz drzwi i energicznie nimi pomachaj. pobujaj autem i nasluchuj. Moze zlokalizujesz. I zobacz, czy nie lataja na zawiasach.
  
 
Drzwiami juz telepałem, samochodem traslem, ruszalem na przodzie - dzieje sie to tylko podczas jazdy. Podnioslem go na lewarku ale co ja moge stwierdzic w ten sposob. Potrzeba mi chyba albo kanału gdzies ( tylko ze niekt ze znajomych nie posiada) albo jechac do mechanika.
Wydaje mi sie ze dzwiek ten mozna przyrownac do grzechotki.
Prosze pomocy, bo mnie to strasznie dekoncentruje
  
 
Witam!

Rozumiem, że chodzi o dzwi od kierowcy? Ja to widze w dwojaki sposób:albo tak jak mi opuściły ci sie dzwi i trzeba te sworznie wymienić (przy otwartych dzwiach bedą wyczuwalne luzy góra-dół). Albo co w twoim wypadku wydaje mi sie bardziej prawdopodobne no to coś w zawieszeniu-skoro słychać na wybojach a z tym to...gorzej. No ja wykluczyłbym dzwi i skoncentrował sie na kole

pzdr.
  
 
grzechotka powiadasz?
przegub, wielowpust poloski - to mi przychodzi na mysl.