Pytanie do posiadaczy Carina E sedan - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-02-27 22:03:09, CzapCzap pisze:
Zresta sedan i tak ma wiekszy bagaznik i to o 75 litrow wiekszy od liftbacka



Tylko, że mniej ustawny
  
 
I tutaj na prowadzenie wychodzi kombi...
Pozdro.
  
 
Cytat:
2006-02-28 10:22:54, Perzan pisze:
I tutaj na prowadzenie wychodzi kombi... Pozdro.



Miałem to dopisać
  
 
Cytat:
2006-02-27 19:59:23, CzapCzap pisze:
Cos takiego mamy w carinach



Kto ma ten ma
Ja mam tam usztywnienie nadwozia tzn wzmocnienia po przekątnej a siedzenia są nierozkładane. Prawdziwy sedanik

A kombi czasem dobra rzecz, położyć sie mozna czy coś

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2006-03-01 16:19:23, MisiekII pisze:
A kombi czasem dobra rzecz, położyć sie mozna czy coś Pozdrawiam



W sedanie tez sie da , tylko zeby bylo bardziej plasko to wyjmuje sie siedzisko i wtedy oparcia tworza rowna powierzchnie z podloga baganika i mozna kimac
  
 
Ale tylko samemu pewnie
  
 
Cytat:
2006-03-01 17:51:48, MisiekII pisze:
Ale tylko samemu pewnie



A nie wiem , mysle ze dwie osobki sie kolo siebie zmieszcza
  
 
A na sobie?
  
 
Cytat:
2006-03-01 18:07:32, MisiekII pisze:
A na sobie?


A to juz Mission Imposible
  
 
Cytat:
nic większego i długiego do kufra nie chce wejść.



niestety sie zgadza, kupujac carine nie spodziewalem sie takiego zonka... nawet deska snowboardowa mi tam nie chce wejsc...
  
 
A mówiłem tylko LIFTBACK to słuszny rodzaj nadwozia.
  
 
Cytat:
2006-02-27 19:11:07, piwojtek pisze:
ZAZDROSZCZĘ WAM PRZESTRZENI POSIADACZE 5d. Nigdy więcej sedana. Jeśli znalazł się odważny i coś z niej wyciął itp niech da znać.



a ja mam 5d i sedana i jednak wolę sedana jakiś taki sztywniejszy jest półka mnie denerwuje z tyłu jak mi na dziurach podkakuje których nie brakuje we wrocku i wali mi tam z tyłu
a sedanik cichy i spokojny :d u mnie w sedaniku są siedzenia z liftbacka chyba tylene poniewaz tak jak w liftbaku sie składaja czyli siedlisko mogę podnies i wtedy podłoge wyrównac oparciem ale to tylko u mnie jest bo u kumpla w Cari sedan nie było takiego czego tylko oparcie sie składało
  
 
Cytat:
2006-03-18 14:06:53, sterciu pisze:
a ja mam 5d i sedana i jednak wolę sedana jakiś taki sztywniejszy jest półka mnie denerwuje z tyłu jak mi na dziurach podkakuje których nie brakuje we wrocku i wali mi tam z tyłu a sedanik cichy i spokojny :d u mnie w sedaniku są siedzenia z liftbacka chyba tylene poniewaz tak jak w liftbaku sie składaja czyli siedlisko mogę podnies i wtedy podłoge wyrównac oparciem ale to tylko u mnie jest bo u kumpla w Cari sedan nie było takiego czego tylko oparcie sie składało



u mnie siedzisko bylo na zatrzaski takie, mozna bylo je wyjac
  
 
no u mnie siedlisko ma zawiasy i jest do budy przykręcone , poprostu tak samo mam w liftbacku


[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2006-03-18 14:48:10 ]
  
 
Cytat:
2006-03-18 14:29:45, sterciu pisze:
no u mnie siedlisko ma zawisy i jest do budy przykręcone , poprostu tak samo mam w liftbacku


no to niezle
  
 
nie wiem czy to oryginalnie było tak tez w sedanach czy nie ale jest to praktyczne wsumie