[Bakster] Btt Bijacz... Reaktywacja - Strona 32

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
bakster polaczy 2 silniki w jeden i wyjdzie mu v8 i wtedy to przod bedzie tak dociazony ze nie bedzie problemow z trakcja
  
 
maly update....




  
 
najs
  
 
no no Bakster widze ciągle jakieś nowe pomysły
a na białej feli z slickiem fest kozak musi być dałbyś lepiej fote jak to sie prezentuje w całości
  
 
albo wykres z hamowni
  
 
132 Hp
  
 
bez przesady Baks
  
 
no może 150 ziemia da
  
 
Bakster a kiedys wspominałes ze moze laweta i na walne sie przejedziesz,jak ten pomysł?
  
 
no pomysł jest zobaczymy jak firma od kolektora sie wyrobie od chłodnicy i turbo
  
 
no to dzisiaj widziałem popisową przejażdżkę na Pomorskiej. Piękny dźwięk tylko śmierdziało paliwem i trochę nosiło po drodze. Auto pięknie się prezentuje.
  
 
Seryjne auto to nie jest wiec kopcenie wskazane a ze smierdzi paliwkiem, to zdrowo, jak ja to mowie "po chipie"

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM
  
 
No Baksiu, a myślałem ze sobie odpuścisz i ja Cię zakuje w rózowe kajdanki hehe
  
 
Miło słyszeć że jest widoczny A paliwem już nie śmierdzi bo regulator puszczał:d
  
 
ponad godzine czytalem co sie dzialo w twoim watku i co zrobiles z essem ale jedno mnie zastanawia-jechales kiedys nim po miescie tak troche dłuzej,
a tak pozaty to giiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit i na jakim etapie teraz jestes
  
 
Cytat:
2008-07-31 10:47:48, Bakster pisze:
Miło słyszeć że jest widoczny A paliwem już nie śmierdzi bo regulator puszczał:d



dawaj jakies swierze fotki
  
 
No auto lata all time jutro bedzie nocne zwiedzanie miasta Jutro gdzies pojade i porobie fotki
  
 
to gdzie mozna bedzie cie spotkac moze wpadne i bede swiadkiem
  
 
tez chetnie obejrze maleństwomoze wiec spocik jakis?
  
 
bylbym za tylko gdzie i kiedy a moze na jakims zlocie we wrezsniu sie szykuje kluczewo co wy na to czyba ze na kremie