[Bakster] Btt Bijacz... Reaktywacja - Strona 34

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no to ide tam zajrzec i poczytac conieco wiecej
  
 
omg... baks... ten ess dłużej jest budowany niż realizacja projektu apollo

  
 
Zmiana palnu... Niunia stoi w warszawie i sie stroi na mega squircie Zeby wypełnic pustke w garażu do czasu kiedy nie wróci pojawił się kolejny projekt ze znaczkiem Forda



[ wiadomość edytowana przez: Bakster dnia 2009-03-07 11:34:50 ]
  
 
ŚWIR
Bakster a Ty wogle może kiedyś zacznij jezdzić tymi samochodami
  
 
Cały czas jezdze Ale ulepszanie musi być
  
 
Tutaj kolejna zabaweczka Dość mocna specyfika silnika

  
 
Saphire? nie myle sie? RWD czy 4WD? Jakaś jej specyfikacja?
  
 
toto białe zis widziałem na rondzie kolo manchatanu, fajnie chodzi
  
 
to to chyba ta sierra COSWORTH z allegro, zgadłem?
  
 
a ja tu widze 2 200sx'y
  
 
Troche odgrzeje kotleta. Wczoraj mialem przyjemnosc przejechac sie tym samochodem i jak na dlugosc projektu i zapewne pieniadze zainwestowane efekt jest sredni. Podsumowujac:

- z zewnatrz malina wyglad na bialych felgach
- w srodku wydmuszka, z zegarow chyba tylk shift light dzialalo (czyli nie do konca ogarniete)
- pod maseczka porzadek i chodzi jak nie CVH

No i niestety. Wieksze przeciazenia czulem tego dnia w mojej Maximie 3.0, ktora ma ok 7.5 do setki. Cos tam podobno doladowanie mniejszcze niz zwykle bylo ale generalnie to spodziewalem sie pocisku i sie zawiodlem. Chlopcy co nim byli (tak trzeba napisac) byli podekscytowani. Ja rowniez ale raczej faktem, ze to wogole jezdzi w koncu
  
 
Cytat:
2009-09-18 23:41:09, rex pisze:
Chlopcy co nim byli (tak trzeba napisac) byli podekscytowani.



co to znaczy?...rst juz nie jest w rekach Bakstera?
  
 
Bakster wysłał RST do wawy, na strojenie do Berkuta, pewnie Rex spotkał się z nimi...
  
 
no wlasnie nie do konca na strojenie tylko. Podobno to bylo rzezbienie w g.... Tak czy inaczej jeszcze zostalo duzo do zrobienia...oprocz wygladu to mnie na kolana nie powalil...no moze oprocz cichej pracy CVH
  
 
Rex, powiesz coś więcej na temat tej "rzeźby".
Pozatym przypomnij mi, on stoi na hydro, czy mechanice? Ba jak na mechanice, to chyba w połączeniu z nowym wałkiem, musi pracować cicho...
  
 
No generalnie mowili o kabelkologii i calym osprzecie. Wazne ze juz jezdzi A cicho to zapewne przez ta mechanike. Tylko ze tyle czasu i pieniedzy to ja juz bym sie pochlastal jakby to nie mialo tych obiecanych 250-300km bo pod maska widac ze grubo poszli.Dolot custom, barany kolektor wydechowy, chlodnica i IC custom, wszystko w samco...no ale nie podaje adekwatnie do nakladu.
  
 
Hmm, jakie doładowanie jak jeździłeś? Twoja dupohamownia mowi, że to RST ma koni...
  
 
Nie wiem...podobno cos kolo bara. Nie potrafili powiedziec bo podobno kolektor nieszczelny. Na moje oko moze ze 170mial ale napewno nie 200. Jak mowie tego dnia duzo smigalem Maxima 3.0 i tam byly podobne wrazenia a samochod duzo wiekszy.
  
 
Taki projekt, a 200ps nie wypluł... Zależy ile niuta jest, choć to ogółem i tak kiepsko.
Chciałbym to przetestować ze swoim RST, na berkutowej głowicy, wałku i kompie.
  
 
no z 200 bedziesz mial Jak dobrze pomieszasz mieszanka i doladowankiem


[ wiadomość edytowana przez: rex dnia 2009-09-24 09:23:08 ]