Polski FIAT 125p, krótkie serie, nietypowe modele itd... - Strona 14

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ale jest orginalny. parkuje czesto w okolicahc rynku
  
 
To ten o którym pisałeś niedawno? (Że myslałeś, że kundel)
  
 
nie
  
 
jezdzi nim koles w srednim wieku. kiedys chcielismy go zabrac nad sosine ale sie nie odwazyl. namiar na forum dostal ale sie rownierz nieodezwal...

auto raczej sluzy do jazdy na codzien bo bardzo czesto go widuje na trasie w kraku.
a tak kantweekend jak sie patrzy.
  
 
Wykopałem w necie:
  
 
ten kombiak czerwony to na 200% oryginalny klasyk ...niegdys wlasnosc mojego kumpla.
  
 
mozliwe ze bylo juz gdzies na forum, ale w moje lapki fotka wpadla dopiero dzisiaj:

po raz pierwszy widze to auto w kolorze. od zawsze podobal mi sie ten prototypik i dzisiaj natchnal mnie po raz kolejny... kto wie moze kiedys cos z tego natchnienia uda mi sie w koncu przekuc w rzeczywistosc
  
 
Cytat:
2006-09-20 19:14:55, Marcin1608 pisze:

Wczoraj w Krakowie


Czy ta kombinacja tzn . nierdzewna atrapa chłodnicy + klamki kasetowe się zbytnio nie gryzie , bo klamki kasetowe + czrna atrapa = klasyk przejściówka ( wg mądrych książek ) a w/g szarej rzeczywistości ?
  
 
fabryka samochodow osobliwych + inwencja wlasna wlascicieli porafia zdzialac cuda. nie wierz madrym ksiazkom w 100%
  
 
Czyli co ? Prawda , czy fałsz . Zdarzyć się mogło czy nie ( pomijając inwencję twórczą właścicieli ) chodzi o FSO .
  
 
Jasne że były takie fiaty (fabrycznie!) - w 1973 roku i pewnie na początku 1974 też.
  
 
Jesteś pewny ? Dasz sobie jaja uciąć ?


[ wiadomość edytowana przez: Gump dnia 2006-10-03 22:55:58 ]
  
 
Tak.

  
 
No cóż , musę ci uwierzyć , bo jajców twoich nie imam zamiaru w reklamówce tachać .
  
 
Cytat:
2006-10-02 22:32:41, Lechu pisze:
mozliwe ze bylo juz gdzies na forum, ale w moje lapki fotka wpadla dopiero dzisiaj:
(cabrio klasyk)



ech slicznosci.. a w tle sedan long 6door
  
 
Cytat:
2006-10-03 23:24:38, Domel pisze:
ech slicznosci.. a w tle sedan long 6door


W sumie to masz absolutną rację ( long i to być może z lat 1973 - 75 ) takiem wydedukował ze wcześniejszych postów .

Podrawiam Wojtek .


[ wiadomość edytowana przez: Gump dnia 2006-10-04 00:27:48 ]
  
 
zasilenie z sieci



  
 
Phi, byle eMeR
  
 
piekny ten cabrio... czy drzwi w cabrio byly dluzsze
  
 
Tak.