Belka w 106

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Mam 106xsi z 1992 i zmuszony jestem do wymiany belki, zastanawiam się czy może ją zregenrować ? Co o tym sądzicicie i ile to powinno kosztować i po ile chodza używane belki do 106. Kolejna sprawa to w ktorych modelach belka byla taka sama ?
No i ostatnie, znacie może na Śląsku kogoś kto regeneruje takie belki?

  
 
pug belka = regeneracja = ok 500-1000zł
  
 
Do 106 z tego co wiem, belka jest kapke tansza niz do 405 - czyli w tysiaku moze sie zamknac. I cos mi obilo sie o uszy, ze jest taka sama jak w AX, ale glowy se nie dam za to uciac...
regenerowana= tansza, a jakosciowo to jak nowa. Wlasciwie, to przy regeneracji stara jest tylko "rura", a wszystko, co sie zuzywa - masz nowe. Jakbys bral regenerowana, warto, by dawali na nia jakas gwarancje.
  
 
Znalazłem coś takiego. Poczytać zawsze można.

http://www.peugeot-citroen.com/uslugi.html

Pozdr.
  
 
Witaj.
Używane belki chodza od 500 do 700 w zależności czy na 3 czy 4 śruby montowane. A regeneracja kosztuje w dobrym zakładzie plus rok gwarancji około 1000 do 1100. Wiem bo chodziłęm za tym.
Pozdro.
  
 
witam.
ja wczoraj regenerowalem belke.wynioslo mnie to 540 zl. juezeli bedziesz jezdzil na rozwalonej to mozesz jeszcze doliczy sobie ok 400 zl za czopy.mi udalo sie zaoszczedzic na czopach. dlatego jak sa juz jakies objawy to zrob to szsybko.
pozdrowienia
  
 
witam.
ja wczoraj regenerowalem belke.wynioslo mnie to 540 zl. juezeli bedziesz jezdzil na rozwalonej to mozesz jeszcze doliczy sobie ok 400 zl za czopy.mi udalo sie zaoszczedzic na czopach. dlatego jak sa juz jakies objawy to zrob to szsybko.
pozdrowienia
  
 
Ja dalem jakis czas temu 350 zl, a zrobilem to gdy kola zaczely rozchodzic sie na boki / . Puki co jest ok, a juz zrobilem "kilka" km
  
 
witam
nie bede zakładał nowego postu więc spytam tutaj
jak to jest Panowie z tymi belkami od 106...
co ile musicie regenerowac albo wymieniac, bo czytając te posty to dochodze do wniosku że to słaba częśc tego samochodziku..
będe sie przymierzał do zakupu takiego autka ale mam dylemacik między 106 a 205 z silnikiem 1.1
  
 
witam!
ja regenerowalem belke po 150tys.
  
 
A...hmm... że tak powiem... o jaką belkę chodzi ? Mam też 106 i nic tam raczej nie trzeba regenerować (samochód więcej stoi, niż jeździ), ale może mam się na coś przygotować...
  
 
tylne zawieszenie - zajrzyj pod auto.
miedzy tylnymi kolami zobaczysz... belke.
Zuzywaja sie lozyska na jej koncach i czopy, na ktorych siedza.
Poznasz to po skrzypieniu, stukach, kiepskim sie-prowadzeniu auta i ulozeniu kol jakos tak /---- patrzac od tylu, gdzie / i to kola