Z I E L O N A G Ó R A - Spotkania

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
jaki warsztat polecacie. Przede wszystkim chodzi mi o solidnych fachowcow.

pozdrawiam!

  
 
Witam.


Napewno mogę polecić warsztat na ul. J.Kossaka czy jakoś tak, jest to nie daleko uniwerku na Wojska Polskiego. Większość rzeczy wymieniam/naprawiam sam ale tam robiłem wymianę sworzni i łożyska. Fachowo i tanio. Wymiana łożyska z przodu 50zł, gdzie pojechałem do Polmozbytu po łożysko bo części trzeba mieć swoje to za wymianę zaśpiewali 97zł

Pozdrawiam
Ps. Najlepsza wulkanizacja jest oczywiście w Starym Kisielinie
  
 
adax84,

dzieki za info! Poszukam tego warsztatu. Pamietasz moze w jakich godzinach pracuja? Moze masz jakis nr telefonu do nich?

pozdrawiam!
  
 
Witam!

Pierwszy post, to się przywitam

Jestem ciekawy ogólnie czy są tutaj klubowicze z Zielonej Góry lub okolic, i czy organizowane są w tym rejonie jakieś zloty lub spotkania.

Pozdrawiam!
  
 
Witaj,
niestety nie mamy żadnego klubowicza w tym mieście także organizacja spotów jest również trudna, ale w lubuskiem mamy jedną owieczkę - MAPKA - KONTAKT
  
 
No to prawie Gorzów Wlkp. jest bardziej, niz Zielona góra

Kurczę, normalnie zachód jakoś mało "klubowy' jest :/ A szkoda...
  
 
Cytat:
2006-07-10 15:51:42, Eddek-MKP pisze:
Kurczę, normalnie zachód jakoś mało "klubowy' jest :/ A szkoda...


Bo blisko granica i kto żyw przesiada się na plastiki zza zachodniej granicy

ale z tego co widze w temacie to jest już was trzech bo zarówno Wallace i adax84 są aktywni na forum - online: 2006-07-10 a trzech to już początek do regionalnych spotkań
  
 
Wprawdzie ja jestem tutaj jedynie gościem innego klubu, ale ostatnio zostalo MKP zarzucone, że izolujemy się od innych klubów, wiec myśle, że warto spróbować coś zdziałać w tym kierunku (tj. integracji międzyklubowej).

Kontakt do mnie jest w profilu, wiec kto z ZG i chętny, to zapraszam Wiedzą i doświadczeniem z FSO może i nie grzeszę, ale nikt nie zarzuci mi braku entuzjazmu do FSO
  
 
Jest parę osób. 3 Fiaty klasyki, Pn dwulitrowy, no i ja ewentualnie.
I to wcale nie trupy, spójrz chociażby na tego:

Fiat
  
 
No cud malina Fiacik. ale jakoś go w zielonce jeszce nie widziałem a szkoda.
  
 
Mój Polonezik jest w sygnaturce. Nic szczególnego, ale jednak milutkie autko na codzień

Czy wypowiadający się wyżej klubowicze spotykają sie gdzieś w ZG czasem? Jeśli tak, to czy by się pogniewali na jednego fana gratis?
  
 
Cytat:
2006-07-10 16:54:35, c330m pisze:
Fiat


Uach - śliczny

No to co panowie - zmieniłem tytuł tematu i oczekuje wkrótce na relacje z pierwszego spotkania w ZG miłośników FSO - dział ZLOTY stoi otworem i czeka na was
  
 
Fiacik ładny i troche mi przypomina jednego takiego, który stał czasem przy Dworcowej, niedaleko PKP-Energetyki... Ale byc moze jestem w bledzie

Co do spotkania, jestem w 100% za Do 17 co prawda pracuje, ale po 17 jestem wolny jak dzika wieprzowina, parafrazując Smolenia koloniste

EDIT: Coś mały ruch sie w tym wątku zrobił, jak postrzaszylłem, że sie zjawie

[ wiadomość edytowana przez: Eddek-MKP dnia 2006-07-11 16:36:12 ]
  
 
Ja tamtych panów dobrze nie znam, co najwyżej trochę z gg. Obecnie więcej jeźdzę Passatem niestety, ale pod koniec miesiąca spytam tamtych i można zrobić jakiś spocik...

A co do mnie - nie mieszkam w samej ZG, raczej 30 km od niej, za Sulechowem jeszcze.

[ wiadomość edytowana przez: c330m dnia 2006-07-11 23:44:38 ]
  
 
Kargowa albo Babimost czy coś? Mam znajomych w tamtych rejonach

Co do spotu, to można wstępnie, nawet tak integracyjnie spotkać sie na psiakimś parkingu pod markietem czy coś.


No panowie! Ja wiem, że jest ciepło, ale w weekend można skoczyć gdzieś na Zbyszka! Bo później mówią, że sie izolujemy Hehehehe

[ wiadomość edytowana przez: Eddek-MKP dnia 2006-07-12 16:33:03 ]
  
 
Sorry za double-post, ale w tym wątku panuje kompletny bezruch :/

Zielonogórzanie! Łączcie sie!
  
 
Ano ja ta jedna owieczka. Trzymam kciuki za 1 Zielonogórski spot .
  
 
Ja jestem w tym tygodniu do piątku codziennie około 15:30 w ZG. Tylko że Passatem, a to bezsens nim wpadać. Zapytać panów od Fiatów czy są zainteresowani ?
  
 
Pytać, ino ja do 17 jestem w pracy codzien. Ale po 17 jak nabardziej sie pisze na jakiś spocik
  
 
Cytat:
2006-07-23 21:31:52, c330m pisze:
Ja jestem w tym tygodniu do piątku codziennie około 15:30 w ZG. Tylko że Passatem, a to bezsens nim wpadać. Zapytać panów od Fiatów czy są zainteresowani ?

Cześć. Nie jest ważne czym przyjedziesz. Ważne że przyjedziesz.