Z I E L O N A G Ó R A - Spotkania - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć.
Porobiłem mapki i to dokładne - map24 to jednak dobry serwis do pokazywania planowania wycieczek itp.

A więc spotykamy się w Nowinach Wielkich, zajeżdzacie na parking 100m od miejsca spotu, strzała na kom. i ja idę, hehe!

A teraz konkrety - proszę o podanie listy osób które będą mniej więcej do 4 października. Chciałbym, żeby były te 2-3 osoby min.
Będą debaty ( ), grill, jakieś oprowadzenie po okolicy, być może odwiedzimy Park Dinozaurów jeśli będziecie chętny - wtęp chyba za 5zł od osoby. Jakieś sesje zdjęciowe samochód może itd. Teraz trzeba istalić godziny spotkania - od 13 do 17:30? 18:00?

Oto mapki:
Wjazd od Krzeszyc:

I Nowiny:


Pzdr.
  
 
Cytat:
To co panowie? Sa chetni na niedziele na 17 lub 18 pod Palmiarnie?


Tradycyjnie zajrzę, tym razem Peloponezem, fiat nie ma badania.
Cytat:
A teraz konkrety - proszę o podanie listy osób które będą mniej więcej do 4 października. Chciałbym, żeby były te 2-3 osoby min.
Będą debaty ( ), grill, jakieś oprowadzenie po okolicy, być może odwiedzimy Park Dinozaurów jeśli będziecie chętny - wtęp chyba za 5zł od osoby. Jakieś sesje zdjęciowe samochód może itd. Teraz trzeba istalić godziny spotkania - od 13 do 17:30? 18:00?


Ja, czyli Dario będę, nie wiem tylko czy mam kogoś zabrać, czy też doajzd indywidualny
  
 
Dario: to 17 na P kolo Palmiarni jak ostatnio?

Ludzie z ZG na spota!

W nowinach bede na 60% na dzien dzisiejszy Rezerwuje jakies 2h na powrot, wiec mysle ze dalej jak do 18 bym nie posiedzial :/
  
 
Cytat:
2006-09-23 22:22:54, Dario69 pisze:
Ja, czyli Dario będę, nie wiem tylko czy mam kogoś zabrać, czy też doajzd indywidualny


Myślę tak: Ty zabierasz Edka i kogoś jeszcze kto będzie chciał i jeśli kolega z Torzymia będzie chciał to swoim rumakiem przyjedzie i tyle.

Edek - tak jak mówiłem: do 18 max bo nie chciałbym, żebyście jechałi w "nocy" itd.
  
 
Cytat:
Dario: to 17 na P kolo Palmiarni jak ostatnio?


Jak ostatnio.
  
 
Cytat:
2006-09-24 10:30:48, Dario69 pisze:
Jak ostatnio.



I jak ostatnio bylo nas dwoch...
  
 
Cytat:
I jak ostatnio bylo nas dwoch...


Sciśle rzecz biorąc to było nas troje
  
 
No moja polowica prawie, ze z musu Srednia ja kreci FSO, ale rozumie co i jak Jak wytrzymala 1200km zwiazane z Dobczycami to musi rozumiec
  
 
Witam
W tą niedzielę mnie raczej nie będzie.
Wyjazd służbowy
  
 
Czyli pewnie nikogo nie bedzie, a ja sam ni ebede stal jak baran

W nowinach tez nie wiem czy bede, ze wzgledu na bardzo napiety budzet :/
  
 
Cytat:
2006-09-30 18:25:20, Eddek-MKP pisze:
Czyli pewnie nikogo nie bedzie, a ja sam ni ebede stal jak baran




Na pewno?

Cytat:

W nowinach tez nie wiem czy bede, ze wzgledu na bardzo
napiety budzet :/




Sypie się wszystko... mnie w przyszły weekend czeka maraton na trasie Torzym-ZG-Polkowice-Wrocław w różnych kombinacjach. W sumie przyjechać się da, tylko czy już będzie z kim...?
  
 
Cytat:
2006-09-30 22:05:18, strowger pisze:
Sypie się wszystko... mnie w przyszły weekend czeka maraton na trasie Torzym-ZG-Polkowice-Wrocław w różnych kombinacjach. W sumie przyjechać się da, tylko czy już będzie z kim...?


Tylko, że Nowiny to kierunek Gorzów Wklp./Szczecin. Ale jeśli byś dał radę jakoś przyjechać to zapraszam.

Też nie wiem czy do końca wszystko będzie git bo sąsiad ma remont domu i nie wiem czy majstry zdążą skończyć do piątku - w sumie powinno to im się udać, ale zawsze coś wymyślę.

Pzdr.
  
 
OK, to sa na dzis jacych chetni? Bo nie wiem czy sie ruszac z domu
  
 
Cytat:
2006-10-01 12:12:14, Eddek-MKP pisze:
OK, to sa na dzis jacych chetni? Bo nie wiem czy sie ruszac z domu



Ja będę śmigał przez ZG jak co tydzień... Dario się odezwie?
  
 
Czyli prawdopodobnie bedzie nas 3

KNZ niestety sie ni epojawi bo po wypadku malym jest w kolnierzu. ja sam dzis malo co nie przysadzilem w pewne Uno. Nie wiem dlaczego te samochody az sie prosza o skasowanie...
  
 
Niestety na dzien dzisiejszy juz jest 100% pewnosci, ze mnie nie bedzie Sila wyzsza niestety
  
 
Edek postaraj się być . Strowger z tego co czytałem to Ciebie nie będzie? Szkoda no ale przeżyjemy. Jeszcze powiadomiłem Dobsona z Międzychodu, no ale nie wiem czy się pojawi (od dawna nie był na forum). Najwyżej będę spotowałtylko z Dariem, hehe.
  
 
Cytat:
2006-10-04 20:35:42, jurek_j pisze:
Edek postaraj się być . Strowger z tego co czytałem to Ciebie nie będzie? Szkoda no ale przeżyjemy. Jeszcze powiadomiłem Dobsona z Międzychodu, no ale nie wiem czy się pojawi (od dawna nie był na forum). Najwyżej będę spotowałtylko z Dariem, hehe.



Nieśmiałe pytanie... sobota?
  
 
OK, mnie nie bedzie na 100% bo jestem zaziebiony i jeszcze musze sie dzis troche dobic, wiec weekend mam pod kocem

*smark* ale tandeta...
  
 
Cytat:
OK, mnie nie bedzie na 100% bo jestem zaziebiony i jeszcze musze sie dzis troche dobic, wiec weekend mam pod kocem


Trzymaj się i zdrowiej.
Nasz spot przełożylismy. Ja mam w domu psa połamanego w wypadku.