Z I E L O N A G Ó R A - Spotkania - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Miałem dziś mini spota z Dariem. Dzięki Dario, za zajechanie tutaj! Tak jak pisał mi na GG Strowger - Dario to porządny chłop .

Pzdr.
  
 
Ja jeszcze smarkam, ale juz funkcjonuje poza kocem. W ten weekend czeka mnie maraton 10-12-5 godzin na uczelni... na sama mysl chce mi sie wracac pod koc...
  
 
Cytat:
Ja jeszcze smarkam, ale juz funkcjonuje poza kocem. W ten weekend czeka mnie maraton 10-12-5 godzin na uczelni... na sama mysl chce mi sie wracac pod koc...


To kiedy będziesz miał troche wolniejszą sobotę?
Kolega Jurek już czeka na okazję.
Cytat:
Miałem dziś mini spota z Dariem. Dzięki Dario, za zajechanie tutaj! Tak jak pisał mi na GG Strowger - Dario to porządny chłop .

Pzdr.


Przy okazji naszego mini, mini spotkania.
Kolega Jurek jest o wiele młodszy niż się spodziewałem, a zaskoczył mnie dojrzałościa swoich wypowiedzi, pogratulować.
W razie jakichs pytań wal śmiało.
  
 
Cytat:
2006-10-10 19:27:07, Dario69 pisze:
Przy okazji naszego mini, mini spotkania. Kolega Jurek jest o wiele młodszy niż się spodziewałem, a zaskoczył mnie dojrzałościa swoich wypowiedzi, pogratulować. W razie jakichs pytań wal śmiało.


W końcu jestem ponad rok na tym forum, a więc coś chyba umię .
Mimo, że spot był króciutki to i tak czułem się nieziemsko. Mówiłem Ci kiedys na priva - zobacz na mój status w klubie (chodziło o *) i wszystko będzie jasne... Młodszy to jestem, ale i tak na 14 lat to nie wyglądam... Jak zawsze koleżanki moje musiały być ciekawe świata i mnie wołały, a Dario wykorzystał tą chwilę do tricka, jak to sobie nazwałem i bym wyszedł na idiote wchodząc na góre po schodach, hehe! Jeszcze raz dzieki Dario za spota!!!

Ahhh!!!! Wrrr!!! Bym zapomniał o Edku - przyjeżdzaj do Nowin!!! Czekam z niecierpliwością, zresztą było mi szkoda jak wtedy napisałeś, że nie bedzie Ciebie na spcie, ale wsio wyszło w sumie ok, bo potem się rozpadało, że nie wiem co i wogóle...


Pzdr.

PS. Aha to tak jak Dariowi mówiłem - spot planuję zrobić albo w tą albo nasępną sobotę, ale raczej mi w tą też nie pasuje jak Edkowi.
  
 
No w ta sobote niestety sie uniwerkuje :/ Powiem wiecej - 12 godzin non-stop sie uniwerkuje

Mozna sprobowac ew za tydzien, 21 pazdziernik to bedzie. Sobota. Sie bym postaral, co by mnie kolega w pracy zastapil, albo niedziela 22 pazdziernik.
  
 
Tak sobie myślę, że do tej pory nie pojawiła się u nas żadna informacja o rocznicowym spotkaniu 04. listopada w W-wie.
Ja szczerze mówiąc przymierzam sie jechać, jeżeli nie Polonezem to autem służbowym.
Są jacyś chętni na wyjazd do FSO?
  
 
Sa chetni na 22 pazdziernika na Palmiarnie, jesli pogoda dopisze?
  
 
21 są Nowiny . Mam nadzieję, że Twoja osoba będzie tam gościć.
  
 
Praca...
  
 
Cytat:
Sa chetni na 22 pazdziernika na Palmiarnie, jesli pogoda dopisze?


Ja powinienem być.
  
 
Ktos jeszcze? Bo jak znow ma nas byc 2 to sie mija z celem troche...
  
 
Cytat:
Ktos jeszcze? Bo jak znow ma nas byc 2 to sie mija z celem troche...


To w końcu jak z tym spotkaniem?
  
 
Ja bede o 17.
  
 
To i ja będę
  
 
Cholerka.
Jednak nie zdążę. Małżonka pojechała do rodzinki i nie mam jak podjechać po Poloneza.
Sorka. Następnym razem może.
  
 
Hej Panowie!
To jak z wyjazdem do Warszawy?
Czy oprócz Strowgera i mnie nie ma chętnych na zjazd rocznicowy??
Może chociaż jako osoby towarzyszące, dwa Polonezy i tak jadą!
Odbiór!
  
 
Cytat:
2006-10-23 20:42:42, Dario69 pisze:
Hej Panowie! To jak z wyjazdem do Warszawy? Czy oprócz Strowgera i mnie nie ma chętnych na zjazd rocznicowy?? Może chociaż jako osoby towarzyszące, dwa Polonezy i tak jadą! Odbiór!



Ano właśnie. Co jest? Nikt się nie wybiera???
  
 
Cytat:
2006-10-22 15:40:56, Eddek-MKP pisze:
Ja bede o 17.



Ok, kolejna niedziela - ktoś będzie?
  
 
Ja mam rodzinkę na głowie na 16.
Nie dam rady.
  
 
Teraz sie juz jesien rozpedzila na dobre, to chyba nas 2 co ma blisko, to chyba sie mija z celem robic spoty... Chyba, ze na jakis krytych obiektach, tyle ze w ZG sa w zasadzie 3: Grafit, Castorama i Dabrowka (tj Caaerrryoorfuuuouuur czy jak sie to cholerstwo mazia). Pierwsze platne, pozostale sie czasem czepiaja, czasem nie... Wiec nie wiem jak bedzie ze spotami w zimne jesienny dni...