Z I E L O N A G Ó R A - Spotkania - Strona 10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć.

Dzięki Dario za przyjazd do Nowin, wyszło jak wyszło, ale i tak było dobrze.

Edek, a w Zielonej Górze nie na jakiegoś podziemnego parkingu jak np. Panorama w Gorzowie, Galaxy w Szczecinie?

Narazie nie mam neta w domu i jestem osiągalny na komórkę. Jeśli jest kto chętny na kalendarz itp. to czuję że Dario by musiał się tym zająć. Dobra dzięki za uwagę Pzdr.
  
 
No juz post wyzej o tym pisalem... Sa 3, z czego 1 platny, a na 2 sie czasami czepiaja.
  
 
Wiem . Dobra to trzeba robić zamówionka frakcji na kalendarz. Czy ktoś poza mną i Dariem jest chętny na kalendarz i naklejki? Ostatnio się nie orientuję na forum, hehe.
  
 
Sie zrobilo cicho w temacie :/
  
 
Cytat:
Sie zrobilo cicho w temacie :/


Cicho, bo kolega bardziej na FSO MKP się udziela, a w ten weekend ma być piękna pogoda.
Może niedziela?
  
 
Witam FSO-maniaków. Jeżeli już mowa o niedzieli to zapraszam kolegów z Zielonogórskiej frakcji FSOAK na lokalny spocik oraganizowany przez Poznańską frakcję w najbliższą niedzielę o godź. 14-tej na parkingu przy M1. Ja się wybieram i wyjeżdżam z Międzychodu o godzinie 12.30. Jeżeli jest ktoś chętny aby się dołączyc to czekam chwilkę czerwonym DF-em 125p z klubową naklejką na przedniej szybie na parkingu przy barze "Monika"w Gorzyniu o wymienionej wyżej godzinie. Dajcie znac czy któryś z kolegów reflektuje na wypad do Poznania.
Pozdrowionka dla wszystkich-Dobson.
  
 
Cytat:
2006-11-16 18:47:16, Dario69 pisze:
Cicho, bo kolega bardziej na FSO MKP się udziela, a w ten weekend ma być piękna pogoda. Może niedziela?



SIe kolega tam udziela, bo tam klubuje, a tu gosci Hehehe... Swoja szosa tutaj tez jest slaba frekwencja (tutaj czyli w tej czesci kraju ). Ja w ten weekend goszcze na UZ, ale w niedziele popoludniu jestem wolny i jak nie bede sam, to tylko czekam na slowo

Sa chetni, jestem i ja.

EDIT: Do Poznania nie wyrobie, bo od 7:30 do 13 jestem na zajeciach i pech chce, ze laborki u gorliwych doktorkow :/

[ wiadomość edytowana przez: Eddek-MKP dnia 2006-11-17 18:49:35 ]
  
 
No to Parking CASTORAMA 17:00 w niedziele 19 lisciospada

Kto moze niech sie stawi
  
 
Ktos ma domek z ogrodkiem na ktory mozna by zjechac furkami i zrobic grilla albo ognisko?
  
 
Widziałem sam. Jurek ma w Nowinach.
Nawet grilla robiliśmy ostatnio
Chyba, że na parkingu pod Castoramą ognisko zrobimy
  
 
Cytat:
2006-11-28 18:04:55, Dario69 pisze:
Widziałem sam. Jurek ma w Nowinach. Nawet grilla robiliśmy ostatnio Chyba, że na parkingu pod Castoramą ognisko zrobimy



Kolejna niedziela. Coś robimy?
  
 
Jeśli z Dinozaurami by wypaliło to możemy, ale prędzej sobota - niedziela jak zwykle zajęta...

Mam nadzieję, że pojawi się jakaś relacja z dzisiejszego spotu w ZG.
  
 
Niestety soboty mam pracujace :/

Za to za 35min bede na Castoramie Lekko zaziebiony ale zawsze
  
 
Zdjęcia (kilka) na http://darogaz.fotosik.pl/
Niewiele, bo też niewiele nas było


[ wiadomość edytowana przez: Dario69 dnia 2006-12-04 18:32:58 ]
  
 
Ale jestem niefotogeniczny I musimy znalesc mniej wietrzne miejsce, bo teraz na fervexie jade :/
  
 
Cytat:
I musimy znalesc mniej wietrzne miejsce, bo teraz na fervexie jade :/


Czyli niedziela 17 parking przy McD?
  
 
Niestety jutro mam caly dzien zarezerwowany
  
 
Witam i pozdrwiam symaptykow i klubowiczow z Zielonej Gory i wojewodztwa. Zagladam na te strony fsoautoklubu od jakiegos roku ale ostatnio bardzo zadko ze wzgledu na brak czasu i prace.
Jestem posiadaczem Poloneza caro rocznik 1993 ale niestety chyba nadejdzie czas rozstania a nim ze wzgledow ekonomicznych.
Fajnie ze organizujecie spoty juz myslalem ze tym zakatku polski nie bedzie ani jednego klubowicza.
  
 
Witamy kolegę.
Szkoda tylko, że w tak niesprzyjającej sytuacji.
Może jednak uda się zajrzeć w niedzielę na nasze spotkanie w pobliżu Castoramy.
Prawdopodobnie będzie to Mcd.
Zapraszamy


[ wiadomość edytowana przez: Dario69 dnia 2006-12-13 21:05:55 ]
  
 
Mala relacja ze spotu niedzielnego w Castoramie 17.12.2006:

Subaru kolegi Daria69, pikne piuruety sie krecilo

Dario96 i Stowger debatuja o trwalosci opon w Subaru.

Kancik Dario69 od zaplecza.

Kancik od srodka ze Stowgerem w srodku.

Pikny front Kancika.

Pikny front Eddkowozu.

Zaplecze Stowgerowozu

Skajowe wznetrze Kancika.

Troja zebranych w tym 2 zaplecza i 1 front

Dario69 za kolkiem Kancika, Stowger na miejscu pasazera i Eddek na tylach w czasie wycieczki Kancikiem i demonstracji potegi motoru 1300
Szlismy leb-w-leb z Oplem Ascona, do czasu gdy trzeba bylo hamowac do zjazdu na parking