Z I E L O N A G Ó R A - Spotkania - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To ja proponuje dodatkowo założyć temat INFO o spotkaniu wraz z mapką dojazdu - podwieszę go na forum i napewno frekwencja dzięki temu wzrośnie - nie każdy czyta wszystkie tematy a temat INFO jest dobrze widoczny
  
 
mapke? w Zielonej Górze graffit zna każdy wystarczy spytać a nie sposób zabłądzić A w ogóle to mamy trzy ulice na krzyż więc jak ktoś zabładzi to i tak będzie w centrum

[ wiadomość edytowana przez: knz-MKP dnia 2006-09-05 19:29:50 ]
  
 
Witam
Niestety jestem słabo zorientowany i nie wiem czy umiem założyć nowy temat.
Natomiast poniżej adres do planu dojazdu.
Galeria Grafit
  
 
Miała mapka być i jest.
W razie coś znajduje sie na przeciw poczty głównej .
  
 
Galeria Grafit
Na mapie jest Graffit a wjzad na parking jest od tyłu budynku. Koszt wjazdu jak w strefie płatnego parkowania czyli 1.6 pln/ h bodaj! Proponuje założyć liste obecności
1. Polonez CARgO -knz
2. .......



proszę o podwieszenie tematu! (Chodziło mi o zrobienie tego wątku tematem info a nie przeniesienie go tu )
[ wiadomość edytowana przez: knz-MKP dnia 2006-09-06 16:07:25 ]

[ wiadomość edytowana przez: knz-MKP dnia 2006-09-06 16:09:39 ]

[ wiadomość edytowana przez: knz-MKP dnia 2006-09-06 19:35:42 ]
  
 
Tylko wjazd na parking jest od tylu Grafitu To dla ambitnych chcacych sie przebijac przez zatoczke busowa i ladowac perzez frontowe wejscie hehehe
  
 
Na mapce jest error, bo uliczka na tylach Graffitt'u jest dwukierunkowa.

2) 1994 Caro - Eddek
3) ...
  
 
1- Polonez carGo '94 -knz
2- Polonez CARO '94 -Eddek
3- .......?
Ej panowie i panie co jest? Zapisywać sie!
  
 
Już dopisuję tylko nie wiem, który wózek zabrać.
1- Polonez carGo '94 -knz
2- Polonez CARO '94 -Eddek
3 - Albo PF 125p 1970, albo P-nez 1980 - Dario69
4 - ...
  
 
No i jakos lista sie przystopowala... Czyli okolo 5 nas bedzie :/
  
 
Cytat:
2006-09-08 08:31:48, Eddek-MKP pisze:
Czyli okolo 5 nas bedzie :/


Jak na początek (pierwszy raz ) nie jest źle Mam nadzieje że relacja z tego spotkania wraz z bogatą dokumentacją zdjeciową pojawi się u mnie na mailu już w poniedziałek

za chwile informacja o tym spotkaniu pojawi się w Aktualnościach na stronie głównej a tym samym "poleci" do wszystkich klubowiczów i subskrybujących aktualności z naszej strony
  
 
WOO! Bedzie reklama! Thx GDA hehehe
  
 
Cytat:
Mam nadzieje że relacja z tego spotkania wraz z bogatą dokumentacją zdjeciową pojawi się u mnie na mailu już w poniedziałek


Ja niestety nie posiadam przyzwoitego aparata.
Moze którys z kolegów dysponuje
  
 
teraz wpadłem na pomysł - skoro piszecie że będzie was pięciu, ale może być 6 aut z tym że, Dario musiałby wykonać dwa kursy

bardzo liczę na zdjecia twojego borka Dario
  
 
Jesli bede ze swoja polowica (a na 80% bede) to i cyfrzaka bede mial ze soba Wiec foty da sie zorganizowac
  
 
Cytat:
teraz wpadłem na pomysł - skoro piszecie że będzie was pięciu, ale może być 6 aut z tym że, Dario musiałby wykonać dwa kursy


Postaram się przekonać kolegę i przyjedziemy - byc może -dwoma samochodami.
  
 
Cytat:
2006-09-04 21:25:57, Dario69 pisze:
Czyli niedziela o godz. 17.00? Mam nadzieję, że więcej niż pięciu nas będzie. Chociaż piątka dobrą liczbą jest.



Witam, będę w okolicach moim Polonezem z 1992 - może też wpadnę. PS. Polonez jest wygraną w konkursie Gazety Lubuskiej
  
 
Byloby milo Im nas wiecej tym lepiej

PS: co to byl za konkurs i kiedy?
  
 
Cytat:
2006-09-08 11:16:59, strowger pisze:
PS. Polonez jest wygraną w konkursie Gazety Lubuskiej


WOW
zaprezentuj go w kategorii NASZE POJAZDY forum
  
 
Cytat:
2006-09-08 11:25:06, Eddek-MKP pisze:
Byloby milo Im nas wiecej tym lepiej PS: co to byl za konkurs i kiedy?



Konkurs oczywiście z roku 1992, polegał na złożeniu w jedną całość kuponów i naklejeniu na kartę pocztową - było około 60 tysięcy kartek i mojej rodzinie się poszczęściło . Gdzieś jeszcze się wala w domu faktura na wydawcę GL, czyli Lubpress - postaram się poszukać .

Przesiedliśmy się z Maluszka - który miał już 110 tysięcy przebiegu - Polonez się pojawił we właściwym momencie .