Kurier - koszty, oferty - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
40 zeta zapłaciłem ekonomiczną paką na Poczcie Polskiej. Ważyły one 24kg i ledwo się zmieściły jeśli chodzi o gabaryty, ale poszło. (ja wysyłałem lotnicze fotele)
  
 
http://www.tani-kurier.pl/
20zl do 30kg, przedplate nalezy wykonac - najlepiej przelewem, a przesylke odbiera UPS.
Korzystam, dziala, polecam.

[ wiadomość edytowana przez: djshaker dnia 2009-11-19 15:28:06 ]
  
 
Cytat:
2009-11-19 15:26:55, djshaker pisze:
http://www.tani-kurier.pl/ 20zl do 30kg, przedplate nalezy wykonac - najlepiej przelewem, a przesylke odbiera UPS. Korzystam, dziala, polecam. [ wiadomość edytowana przez: djshaker dnia 2009-11-19 15:28:06 ]



skorzystałem - działa - polecam... niech się odbiorca wypowie nt. doręczenia
  
 
Panowie z Niemiec ktos juz cos dostawał? chodzilo by o felgi. Nie wiecie jaki koszt i o ktorego kuriera poprosic sprzedawce? powiedzmy 2 paczki do 31 kg
  
 
Witam. Mam do wysłania silnik 2.0 DOHC skrzynię i wał do DF-a z Katowic do Olsztyna... Co polecacie? Z góry dzieki za pomoc

  
 
ja bym to wrzucił na paletę i słał jakim kolwiek kurierem, na pewno DHL bierze palet ale pewnie ze 200zł jak nic policzy
  
 
Jakim kurierem najtaniej wysyłać małe paczki 1-2kg po Europie ?
  
 
Najtaniej bedzie GLS, ale jakosc idzie tu w parze z niska cena
  
 
Mam do wysłanie 4szt felg, każdą zapakowałem w gruby karton.
Wymiary: 39cm x 39cm x 23cm waga 8,2 kg jak i czym najlepiej to wysłać? każdą pakę osobno czy po dwie? z góry dzięki za pomoc
  
 
Co do felg niestety nie pomogę ale napisze jak w końcu zakończyła się wysyłka silnika 2.0 DOHC, skrzyni i wału do DF'a bo może się to komus przydać. Ogólnie wszystko załadowałem na palete i owinąłem strech'em. Waga "na oko" około 130kg, wymiary 120x80x70, przesyłka z Katowic do Olsztyna (czyli okolo 500km). TNT wyliczyło ładną kwotę 550zł ,DHL 347zł, i najtaniej wyszło w UPS 192zł, ale co się później okazało przy zamawianiu UPS nie bierze silników :/ bo wylewaja sie oleje itp. chyba że jest to silnik fabrycznie nowy od producenta :/ także musiało stanąć na DHL czyli 347zł (jak mówiła Pani przez tel) ale kurier przyjechał, załadował i wyliczył z ubezpieczeniem 297zł także miła niespodzianka heheh ale ogólnie i tak nie mało. Pozdrawiam
  
 
to jakoś atrasznie drogo , ja płaciłem rok temu za paletę 100 zł , nie pamiętam gdzie ale chyba w DHL
  
 
Cytat:
2010-01-20 23:17:16, Domi1985 pisze:
Co do felg niestety nie pomogę ale napisze jak w końcu zakończyła się wysyłka silnika 2.0 DOHC, skrzyni i wału do DF'a bo może się to komus przydać. Ogólnie wszystko załadowałem na palete i owinąłem strech'em. Waga "na oko" około 130kg, wymiary 120x80x70, przesyłka z Katowic do Olsztyna (czyli okolo 500km). TNT wyliczyło ładną kwotę 550zł ,DHL 347zł, i najtaniej wyszło w UPS 192zł, ale co się później okazało przy zamawianiu UPS nie bierze silników :/ bo wylewaja sie oleje itp. chyba że jest to silnik fabrycznie nowy od producenta :/ także musiało stanąć na DHL czyli 347zł (jak mówiła Pani przez tel) ale kurier przyjechał, załadował i wyliczył z ubezpieczeniem 297zł także miła niespodzianka heheh ale ogólnie i tak nie mało. Pozdrawiam


za tyle co TNT to by sie busem oplacalo pojechac
  
 
Muszę wysłać fotele z kanapami i dywanami na południe Polski, czym będzie najtaniej, Pocztą Polską?? bo to dosyć duża paczka będzie, ale nie ciężka...
  
 
klatkę bezpieczeństwa do malca czym najlepiej wysłąc? skręcana jest
  
 
Absolutnie nie polecam UPS

brak możliwości kontaktu z kurierem faktem jest , że nie znam numeru przesyłki jednak nie zwalnia to UPS z należytego zainteresowania sprawą klienta. Przesyłka wyszła w poniedziałek, miała być wczoraj.

nadal czekam, a spieszy mi się kur...ko
  
 
Cytat:
2010-06-21 21:01:59, Dar00 pisze:
klatkę bezpieczeństwa do malca czym najlepiej wysłąc? skręcana jest



ponawiam. Napewno ktoś wysyłał i się orientuje...
  
 
Bo silniki na paletach wysyla sie tak zeby nie było widac co sie wysyła...Albo skrzynia albo dykta na to, wiadomo ze ma byc tak zeby sie nie wywalil to wiadoma kwestia.

Ja wysyłam skrzynie i suby czasem jedna paczka po 50-60kg, i zawsze UPS'em.

Nigdy nie mam z nimi problemu a ceny sa mocno konkurencyjne bo np przesylka do 40kg to 39zł powyzej 50zł.

W chwili obecnej woze do kumpla ktory ma podpisana umowe z OPEK, taka paczka wychodzi ok 50% taniej...
  
 
Wysyłał ktoś osotatnio silnik malucha kurierem ? Czym najtaniej wychodzi ? Czy silnik musi być zapakowany w karton czy może byc opakowany porządnie foolią . Chiodzi mi o to czy paczka musi miec kształt prostopadłoscianu czy może miec nieregularne kształty?
  
 
witam . potrzebuje wysłać klatkę skręcaną do 126p czym najlepiej to wysłać i jak to zapakować owinąć ..??????
i jakie koszty na oko mogą być za to
  
 
czym wysłać kubełek ..????

i jak to zapakować owinąć ????

[ wiadomość edytowana przez: tasik dnia 2011-03-30 23:22:07 ]