Kurier - koszty, oferty - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czym najtaniej przewiozę skuter? Waga 65kg długość 185cm.
  
 
opek ma tanio Chyba palet nikt taniej nie przewiezie
  
 
Ogólnie to polecam do paczek Globkuriera i Eurokuriera
  
 
Panocki wysyłał ktoś może most od dohaca ? Czym to wysłać ?
  
 
co do wysyłki ten sposób też jest dobry a na pewno tańszy
szybka paczka
  
 
witam . pany , jak wysłać brede czy wystarczy ja owinąć folią czy muszę pakować w paczkę (karton)

wysyła pocztą
  
 
jak zapakujesz w czarna folie to przejdzie jak w przezroczysta to nie i będą się czepiać przynajmniej u mnie tak jest jak nie widza jak i co zapakowane to biorą
  
 
ok. dzięki . a jak wysyłam za pobraniem to ja muszę najpierw zapłacić za przesyłkę to później jak odbiorca od bierze i zapłaci zwracają mi ????
  
 
Cytat:
2011-09-08 18:37:29, tasik pisze:
ok. dzięki . a jak wysyłam za pobraniem to ja muszę najpierw zapłacić za przesyłkę to później jak odbiorca od bierze i zapłaci zwracają mi ????


przesyłkę musisz sobie doliczyć do kwoty pobrania. Parę razy z rozpędu sie rypłem i zarabiałem po 50gr na paczce...
  
 
witam. kierownice do 126p jak owinę czarną folia to przyjmą mi na pocz , polskiej
  
 
nie rob popeliny, spakuj ja w kartonik, jak nie znajdziesz takiego rozmiaru to wytnij mniej wiecej na wymiar i wtedy owin streczem.
  
 
witam, czy do rade wysłać pas przedni , błotnik , drzwi do 126p - wysyłka poczta polska czy przyjmą takie gabaryty ??????? może ktoś wysyłał i wie coś na ten temat ???? i jak to wysłać pas i błotnik razem i oba drzwi też razem da tak rade ??????
  
 
Ludzie drogie, dobrą mam dla Was nowinę - temat ten chyba już zamknąć można gdyż alledrogo dało ofertę raczej nie do przebicia .
Jest serwis piękny i nowy, tani i dobry bo wysyłkowy.
Kurierem się paczki z niego wysyła i poczta polska go nie przebiła.
Szybki, profesjonalny, zadowolenia gwarantowalny .

Dobra koniec pieprzenia. Gdyby ktoś jeszcze daleko od cywilizacji mieszkał i się jakimś cudem nie spotkał:

SendIt.pl objechał chyba wszystkie serwisy typu paczkarnia, kurier-online itp. Paczka obsługiwana przez DPD, do 30 kg!!! kosztuje 16zł i 10gr. Można wysłać blok, głowicę, dwa koła (felga z oponą), drzwi, klapę, zwrotnicę, baa - całe kopyto... Praktycznie 90% części się mieści. Jak się przesadzi to paczka do 50kg kosztuje koło 70, ale to i tak chyba nieźle bo tam jeśli waga jest z gabarytu mierzona można już naprawdę duuże rzeczy wrzucać. W razie czego palete do 200kg za 160zł można wysłać silnik DOHC z argenty ze skrzynią razem - kto da mniej szaremu bez żadnej umowy?

Reasumując w dużym skrócie:
do 30kg - 16,10zł
do 30kg pobraniowa - 21zł
do 50kg - 70zł
do 70kg - 80zł

EURO-PALETA do 200 (dwieście) kg do metra wysoka przynajmniej - 162zł

EURO-PALETA do 500kg (PÓŁ TONY) - 230zł


Wreszcie coś fajnego od QXL i wreszcie alletanio .

Dziękuje za uwagę. Jeśli wszyscy już o tym od dawna wiedzą to sorry za spamowanie .


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2012-04-10 23:51:05 ]
  
 
Poczta leży
  
 
a tak z ciekawości ceny netto czy brutto?? jeżeli nawt brutto to paleta i paczka podstawowa w dobrej cenie ale np 50kg na tani-kurier.pl jest 44.99 więc przy cięższych paczka jak widać opłaca się brać coś innego.
  
 
No popacz, to jednak inni też zjechali z cenami. Podane przeze mnie ceny ofcoz brutto. Generalnie to wniosek płynie jeden - kurier dla sporadycznych wysyłek przez dobrego pośrednika zawsze taniej .
  
 
Witam starych handlarzy .
Mam problem mały bo ktoś coś sobie ode mnie kupił i mimo że odbiór do wyboru tylko osobisty był to on chce żeby mu to wysłać :o.
Waga piórkowa, może ze dwa kilogramy ale gabaryt spory 225x120x5cm - podsufitka od kombi.
Da się to czymś wysłać?? Najlepiej żeby nie kosztowało 200zł
HELP!
  
 
No i muszę się wypowiedzieć bo żem się zeźlił...do dziś Sendit i DPD sprawowało się w moim przypadku bez zarzutu...aż tu nagle 2 szt. drzwi do Polda nadane jako dwie paczki owinięte kartonem i przezroczystym streczem i kurier odmawia przyjęcia bo cyt. "widać że to części samochodowe a my części nie możemy". Wkurzyłem się bo milion razy wysyłałem i kupowałem drzwi i nie było problemu, dopiero jakiś zjeb z Częstochowy miał wizję, że nie można...żeby było śmieszniej dziś przyniósł mi inną paczkę łódzki kurier DPD, zapytałem o co biega to zrobił oczy większe od głowy...poprosiłem żeby nadawca owinął czarną folią, żeby już nie było widać a jutro dzwonię do Sendit wyjaśniać sprawę...miał ktoś podobne przeboje?
  
 
No i jestem po oficjalnej rozmowie z Panią z biura Sendit...Oficjane stanowisko DPD: "nie przewożą części samochodowych - żadnych!" Jest jeszcze UPS ale oni mają zwykle dużo drożej i oficjalnie nie przyjmują elementów niestandardowych...Kazałem jeszcze raz wysłąć kuriera, zobaczymy co zrobi jak zobaczy czarną folię...W każdym razie Sendit ma poważny defekt, przynajmniej dla forumowiczów bo na dobra sprawę nawet filtra paliwa oficjalnie wysłać nie można bo jak się kurier dopatrzy to może odmówić przyjęcia...
  
 
Jak najtaniej wysłać klatkę do 126p. Przybliżona waga: 90x120x110, waga: myślę że ok. 40kg.