Kurier - koszty, oferty - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chce wysłać fotele + kanapy do malucha waga 30kg z hakiem w sumie, ale niejarze tych cenników ilość paczek w paczce czy mam to w kupe opakować czy lepiej rozbić?? może ktoś wysyłał... dzwoniłem do siódemki to za wage do 40kg i duze gabaryty zawolali ponad 100zł.....
  
 
prawdopodobnie bede poszukiwal transportu z zielonej gory do wawy (okolice) moze byc wczesniej gdzies ale w tym kierunku? kto bedzie sie przemieszcza?

prawdopodobnie, bo nie wiem czy wygram aukcje
  
 
Cytat:
2007-04-19 14:43:18, snail pisze:
chce wysłać fotele + kanapy do malucha waga 30kg z hakiem w sumie, ale niejarze tych cenników ilość paczek w paczce czy mam to w kupe opakować czy lepiej rozbić?? może ktoś wysyłał... dzwoniłem do siódemki to za wage do 40kg i duze gabaryty zawolali ponad 100zł.....


snail uderzaj w DHL tam masz paczke do 31,5kg i niema ze duze gabaryty.taka paczka mysle ze okolo 30zl...niejestem pewnien bo my w firmie mamy umowe ..ale na ich stronie powinno wszystko byc...
  
 
Cytat:
2007-04-20 20:50:10, qbara pisze:
snail uderzaj w DHL tam masz paczke do 31,5kg i niema ze duze gabaryty.taka paczka mysle ze okolo 30zl...niejestem pewnien bo my w firmie mamy umowe ..ale na ich stronie powinno wszystko byc...



z ich cennika na stronie www nic nie wynika a ceny maja wyzsze niz PP i tez doliczaja za gabaryty
  
 
Bym zapomniał:
Wysyłka 2szt.kompletnych drzwi z malucha firmą UPS kosztowała 106zł.Z góry radze spakować to dokładnie w kartony ponieważ kurierzy tej firmy nie są najmilsi i potrafią zrobić nie miła nie spodzianke nie przyjmując paczki.
  
 
to grubo bo ja płaciłem za wysyłke 2drzwi 33zł pocztą polską
  
 
Cytat:
2007-05-28 23:19:57, mateuszc pisze:
to grubo bo ja płaciłem za wysyłke 2drzwi 33zł pocztą polską


Mi na poczcie podziękowali i zmuszony byłem wysłać kurierem.
  
 
Cytat:
Bym zapomniał:
Wysyłka 2szt.kompletnych drzwi z malucha firmą UPS kosztowała 106zł.Z góry radze spakować to dokładnie w kartony ponieważ kurierzy tej firmy nie są najmilsi i potrafią zrobić nie miła nie spodzianke nie przyjmując paczki.


wcale im sie nie dziwie pracuje w ups jako magazynier i wiem jakie koszty ponoszą kurierzy za wyslanie paczki ktora nie spelnia wymagan
jako pracownik tej firmy radze nie wysyłac paczek ups-em jest po prostu za drogo i wiem jak te paczki sa traktowane jak cos to tyko palety
  
 
Odradzam DPD Masterlinka. Na paczce (dużej, bo to maska od samochodu) napisane "Ostrożnie-SZKŁO!" i oczywiście zapłacone za tą opcję, a koleś jak zdejmował z busa to ciągnął ją po wszystkich mniejszych paczkach. Moja była dobrze zapakowana więc nic się jej nie stało, ale te małe po których przetoczone zostało 40 kg nie wiem jak się miały

PUK- polskie usługi kurierskie. W miarę dobra firma. Paczki traktują delikatnie, za dość dużą maskę i zderzak (2 paczki) wziął 120 zł, po utargowaniu, bo chciał 150
  
 
a da radę wysłać skrzynię do 126p pocztą polską?
  
 
da rade tylko pytanie czy priorytetem chcesz czy pobraniowa??
a druga sprawa to taka że koszty są droższe niż w przypadku 50% firm kurierskich na naszym rynku
  
 
kurde, ale czemu?
w 30kg się zmieści paczka?
Standardowo paczka miałaby byś wysłana (do mnie), nie za pobraniem. Wymiary spełnia jak czytalem regulamin.. kwestia tylko czy waga...
Paczka priorytet 33zł wg cennika(do 30kg)
  
 
a zmieści sie to do 30kg?? jeżeli tak to pocztą pujdzie, ja dostałem kubła pocztą, ale skrzynia szła kurierem, coś ok 40-50zł
  
 
jak się nie zmieści to będę ją brał bez kołnierza itd.. mam nadzieję, że da radę
  
 
resor od malucha priorytetem 16 zl
  
 
nie ma takiego watka dlatego pisze tu

poszukuje transportu z dokładnie wodzisławia slaskiego do wawy lub okolic (np czestochowa czy inne) byle w strone wawy

mam migomat do przewiezienia z butla
  
 
na HP załóż temat- czy jedzie ktoś "z"... "do"...
  
 
Panowie ile bedzie kosztowac przesylka skrzyni biegow skodziany 120 waga okolo 30 kilo (???)
  
 
jesli nie przekroczy 32 kg to w poczcie polskiej chyba 70
  
 
czym by najlepiej wyslac silnik kompletny od malca zeby tanio bylo? i doszlo i ile kosztuej taka przyjemnosc?


[ wiadomość edytowana przez: zawodnik dnia 2008-03-30 20:33:43 ]